Strona 176 z 196 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1,751 do 1,760 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcê z przeciwno¶ciami losu i powrót na scenê

  1. #1751
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    zabawa dokoncz zdanie ? Ja obstawiam ze leci tak ...wszystkich jebe xD ;p
    co co , cos nie rozumiem my¶li hehe :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #1752
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ N3ver_quit Zobacz post
    Z nowym rokiem wszystkich!
    no to zdanie wyglada co najmniej na nie dokonczone ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #1753
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    a co tam siê rozpisywaæ, wszystkiego dobrego i tyle :P Du¿o kasy na koks i przyrostów i zdrowka :P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #1754
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    hehe no Tobie tez wszystkie najlepszego ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #1755
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    hehe no Tobie tez wszystkie najlepszego ;)
    a dziêkuje bardzo, wiem ¿e bêdzie lepiej, zmieniam my¶lenie, mindset - zmieniam ¿ycie ...
    mind.jpg
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #1756
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    heh nowy rok nowe szanse ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #1757
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    31.12.2014

    Porzegna³am ten z³y rok treningiem bareczków, maleñstwa rosn± powolutku ale rosn±, spompowane i opuchniête, kocham te uczucie

    barunie222.jpg


    Po czym spêdzi³am nowy rok w ¶wiêtej ciszy i spokoju. K±piel w p³atkach magnezowych przy ¶wieczuszkach z medytacj±. Zacze³am ostatnio siê uczyæ technik medytacji i coraz lepiej mi idzie, bardzo fajnie wycisza i daje uczuci kontroli nad ¿yciem, podoba mi siê. Porzegna³am sta³y rok wierz±c swiêcie w to ¿e wszystko co przechodzi³am i przechodzê tylko na plus, wynios³am du¿o nauki z tego, zrobi³am siê o wiele silniejsza i cierpliwa i wszystko jeszcze bêdzie. Kathryn (tenerka) oznaczy³a mnie w ¶wiêtym po¶cie który pozakuje w 100% moje uczucia i my¶li kiedy na zegarku stykne³o 00:00 i na ulicy ju¿ by³ s³ychaæ ha³as od fejerwerków, zdmuchne³am ogieñ ze ¶wieczki z wiar± w to ¿e bêdzie wszystko dobrze, jestem o wiele szczê¶cliwsza, nie wiem z czego to wynika ale poczu³am siê wolna od agresji z³o¶ci i bólu na wszystko co siê dzia³o, obieca³am sobie cieszyæ siê kazd± chwil± ¿ycia, nie zabijaæ w sobie dziecka, wiêcej siê bawiæ i siê ¶miaæ nie boj±c siê wygl±daæ g³upio, a niepowodzenia na mojej drodzê wykorzystywaæ jako broñ i jako sposób na bycie silniejsz±.

    Jeszcze zacze³am znowu pisaæ poezjê, nie wiem czemu przesta³am.. bardzo pomocne w tym by wyllaæ emocje na papier i tam je zostawiæ.
    medytacja.nowyrok.jpg


    Post o którym wspomina³am:

    "She welcomed the New Year with open arms; she was ready to create a beautiful life, which was well over due. She left behind in 2014 all the tears that were shed from self doubt, self hatred, all the anger, self sabotage, the word “Can’t” And feelings of being unworthy and not deserving. She left all the physical pain and emptiness that living in the darkness for years had left her feeling. She left the negative thoughts, behaviors and people, that didn’t support her and help her grow. She left behind everything that had wounded her in the past years, she refused to take all that pain with her in the New Year, and it is useless energy to keep alive anymore. What she is taking with her is hope, the hope that had been buried so deep and lost within, that she lost the belief in herself, and losing her way. Hope is a beautiful thing because without it, we are not able to see the light. The light that shines from our hearts and warms the soul. She cries tears of joy now because she now knows and believes in herself and gets a fresh new start to prove to herself she is able to accomplish anything she puts her mind to. She is grateful for all the years that passed, all the loss, because she has found herself looking at life from a different perspective, a loving and accepting perspective for herself. Yes, there will be challenges ahead, as there always are, but instead of giving up, she looks forward to the lessons that she must learn. She leaves behind all the negative Anxiety that kept her paralyzed with fear. She welcomes the new powerful force she feels racing through her body, is it a new kind of anxiety, yes it is an excitement to live; she’s never felt this before, she not afraid. Her heart and soul has finally come alive, what a beautiful feeling to start the New Year off right. I’m ready 2015, the new chapter begins, the page is blank, and I’m in control what I choose to write. Day one she begins her journey, the pen begins to write, the fresh new ink is on the paper"
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #1758
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Ok straczy tego dramatyzmu Wczoraj w 1 dzieñ nowego roku znowu katowa³am nogi, dzi¶ mam off a jutro znowu góra cia³a + dwóglowe uda..Moje biedne nó¿ki wymêczone juz na maksa, ciê¿kie treningi

    40 sek przerwy pomiêdzy seriami i æwiczeniami

    1. 5 serii siadów z gumami na kolanach na 20 powtórzeñ
    2. 5 serii sumo squats z hantla na 8 reps
    3. 4 serii wykroków po 50 :) czyli razem 200 ZABÓJSTWO PO TYCH SIADACH, my¶la³am ¿e p³uca wypluje!
    4. Prostowania nóg na maszynie 4 seriê na 10 reps
    5. £ydki 5 serii po 15 reps (zmienianie u³o¿enia stóp - za ka¿d± seri± inne)
    6. ³ydki 5 serii po 15 reps z 3 sekundowym zatrzymaniem w fazie rozci±gania + zmienianie u³o¿enia stóp

    Potem trochê siê powyg³upia³am potanczy³am bo si³ka by³a pusta A potem 40 minutek marszerowa³am o 2 w nocy dodomu
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #1759
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Filmik z nóg z rozgrzewk± przed treningiem (elementy dynamicznego strechingu i æw. na mobilno¶æ stawów biodrowych) COS NIE MOGE WKLEIC...


    https://www.youtube.com/watch?v=joiYW2oSmGU

    Wyg³upy i tanczenie

    https://www.youtube.com/watch?v=RHBaDefN__I

    Jescze co¶ z wyglupów

    https://www.youtube.com/watch?v=sDOFfIgt8T4
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #1760
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    A i na temat siadów z gumami, czego nie widaæ na filmie to ¿e nogi s± w ci±g³ym izometrycznym napiêciu, rozpycham gumy jak przy zej¶ciu w dó³ tak i przy tym jak wracam do góry, ani na chwile pod czas ca³ej serii napiêcia nie wolno puszczaæ. Jeszcze mój ty³ek od siadów nigdy tak nie bola³
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •