Strona 146 z 196 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1,451 do 1,460 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcê z przeciwno¶ciami losu i powrót na scenê

  1. #1451
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Jak bym siebie widzia³a.. jeszcze jedna fitnesska ze spierolonym ukladem hormonalnym..

    Ekaterina.jpgEkaterina2.jpg

    lub nasza polska gwiazdeczka Kasia Gryko które ostatni raz w³asnie startowa³a ze mna, i wygra³a Puchar Polski i Mistrzowstwa Polski Junirow..

    katarzyna gryko.jpgkasia gryko.jpg

    jest nas takich biednych wiêcej ni¿ moglo by siê wydawaæ :( W³±snie 2-4 pa¼dziernika rok temu by³y moje starty..juz ty³e czasu mine³o ....a ja ci±gle tym ¿yje :((((
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #1452
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    no tak jak sie popatrzy to chyba nawet wiekszosc fitnessek tak konczy. Wprowadzimy rewolucje wymagania 1 rok samej teorii o zywieniu, 2 lata obowiazkowego stazu na silowni i dopiero wtedy zeby mogly dziewczyny gdziekolwiek wychodzic. I ban na wszystkich pseudotrenerow.

    No kasze to ja lubie ale z sosikiem tylko bo sama to nie za smaczna rzeczywiscie.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #1453
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    no tak jak sie popatrzy to chyba nawet wiekszosc fitnessek tak konczy. Wprowadzimy rewolucje wymagania 1 rok samej teorii o zywieniu, 2 lata obowiazkowego stazu na silowni i dopiero wtedy zeby mogly dziewczyny gdziekolwiek wychodzic. I ban na wszystkich pseudotrenerow.

    No kasze to ja lubie ale z sosikiem tylko bo sama to nie za smaczna rzeczywiscie.
    nie tylko fitnessek, a ka¿dej osoby ktora kiedykolwiek siê bawi³a w dietki...Jak Layne Norton mówi³ : ""


    a na temat wymagañ bardzoooo dobry pomys³ a wszystkich pseudo trenerkow do wiezenia kurwa mac, wlasnie wkleje niedawna rozmowê z jednym z takich pseudo trenerków który do mnie na fejsie pisa³:

    ON: Sieeeeeemka Masz jakas dietke zapisana na kompie Tak zeby mi tylko plik podeslac Hmmm??
    JA:nie bede ci wysylac wzor po co ci?
    ON: Dla kolezanki potrzebuje Kiedys dobrze wygladala ale w rok 10kg przytyla i jest gruba teraz !!!!
    JA: Tomek jako trener personalny i osoba odpowiedzialna za zdrowie innych osob, za nic nie bede wysylac wzoru dietki, bo po 1 nie znam twojej kolezanki, nie znam jej wytycznych nie znam jej stanu zdrowia, nie znam jej wagi itd itp, dietka sie rozpisuje indywidualnie..mialbys o tym wiedziec.duzo rzeczy sie bierze pod uwage piszac "dietke"
    ON:Oj no dooobra przeciez wiem
    JA: skoro wiesz czemu idziesz na latwizne tym bardziej dla znajomej czy jak to ujales kolezanki!!!
    ON: Az tak mi nir zalezy na tej kolezance Hehehe
    JA: To lepiej nie mocz rece w ogole w to i powiedz odrazu jej ze masz ja w dupie sorki z agresje ale przez takich osob jak ty do mnie trafiaja kobiety ze zjebanym ukladem hormonalnym itd itp.przez zle dobrane dietki jak nie chcesz sie poswiecic to powiedz jej to i niech idzie do kogos kto sie poswieci i sie zna

    ON: Dobra niewazne Nie bylo tematu Pani trener Pani profesor!!!! Masz juz tytul profesora?
    JA: jak bede miec obowiazkowo ci dam znac nie trzeba byc profesorem by mowic to co mowie wkurza mnie takie podejscie do zdrowia innych osob i tyle, wyrazilam tylko swoje zdanie ON:Dobrze juliet, opanuj juz sie



    I wla¶nie.. po takim czym¶ nie jest dziwne ilu osób siê znajduje w takiej sytuacji jak ja...
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #1454
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Mia³o byæ : Jak Layne Norton mówi³ : "The number of times people attempt to diet to make weight, they actually proportionally gained more body fat during their life" czyli tak zwane Body Weight Overshooting, czy tam efekt jo-jo po polsku
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #1455
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    no tak w diety cud oO
    no ladny frajer. nie chce mu sie to niech da se spokoj a nie zrobi na odpierdziel zeby bylo ze pomogl. Juz z Dominikiem na ten temat pisalismy. Wiekszosc bo niestety taki jest fakt ze wiekszosc trenerow gowno wiedza a jedyne co to maja gadke dobra przyjdzie taka zielona osoba i wierzy w to


    no wlasnie mi tam brakowalo kawalka tekstu. Nom dokladnie tak jest. Konieczna jest zmiana nawykow zywieniowych na zawsze a nie byc na diecie pare tygodni a pozniej powrot do tego jak sie jadlo kiedys
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #1456
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    no tak w diety cud oO
    no ladny frajer. nie chce mu sie to niech da se spokoj a nie zrobi na odpierdziel zeby bylo ze pomogl. Juz z Dominikiem na ten temat pisalismy. Wiekszosc bo niestety taki jest fakt ze wiekszosc trenerow gowno wiedza a jedyne co to maja gadke dobra przyjdzie taka zielona osoba i wierzy w to


    no wlasnie mi tam brakowalo kawalka tekstu. Nom dokladnie tak jest. Konieczna jest zmiana nawykow zywieniowych na zawsze a nie byc na diecie pare tygodni a pozniej powrot do tego jak sie jadlo kiedys

    frajer to slabo powiedziane..para mi z uszu leciala jak to czyta³am..

    ogl±da³es filmiki Nortona? Uwielbiam go, fajnie by by³o wspó³pracowaæ z tak± osob±.. my¶lê ¿e tylko taka osoba by pomog³a mi poradziæ z tym wszystkim co mam teraz..
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #1457
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    A no szkoda gadac.

    A no nie ogladalem jutro spojrze jakis bo teraz juz w swoim wielkim lozeczku zaleguje. A co do ostatniego zdania nie prawda bo dr. House ;p hehe
    a wlasnie suplami sie mialas pochwalic czy jeszcze nie doszly?
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #1458
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Co do mnie.. odbija ju¿.. znowu pogorszenia, ju¿ nie wiem przez co szczerze, dawno nie mia³am takiego strasznego nocnego zimnego pocenia siê - mam to tylko kiedy siê pogarsza...czyli moje hashimoto ostro buszuje, ciekawie czy¿by nie przez ry¿.. jem 2 dzieñ.. z ka¿dym posi³kiem podlanie siê nasila, swêdzenie te¿, bu¼ka jak ksiê¿yc w pewni..trudno, znowu odstawiam i wracam do batatow, nastêpnym razem spróbuje kaszê gryczan±.

    i w ogóle zmieniam od jutra procentowe roz³o¿enia makr, spróbuje przez miesi±c wed³ug wra¿liwosæi insulinowej czyli 15% wegli, 35% tluszczy i 50% bia³ka, a wiêc to wyjdzie 80gram weglowodanow, 80 gram t³uszczy - tak jak mam bez zmiany, i 260 gram bia³ka heh..4gr na kg masy miosniowej mniej wiêcej, omg omg siê zakwasze i UMRE hihihihih Nic nie strace a mo¿e nawet zyskam, bo czuje ¿e dla mnie 140 gr wegli to za du¿o i mogê siê ostro zaczaæ zat³uszczaæ. i wyjdzie ¿e bêdê mia³a w 4 posi³kach po 20 gr wegli dla mnie do 30 gram jest idealnie. A i morwa bia³a dzia³a, zjad³am dzi¶ jako test 50 gr wegli na 1 posilek i nie trzepalo nie nosi³o, nie by³o uczucia ospania i spadku energii, bólu g³owy i napadu g³odu godzine po posi³ku.

    Dzi¶ nie by³am na treningu, przenios³am na jutro, obudzi³am siê i poczu³am ¿e ¿adnych siadów nie bêdzie bo nie jestem w stanie nawet bez obci±¿enia siadaæ na kibel lub ³ó¿ko haha Ca³e cia³o mega obola³e i nie zregenerowane, ale czuje ¿e jutro ju¿ bedzie ok.

    Przysz³a dzi¶ dostawa zestaw chemika, jutro bêdzie pompa na treningu

    zestawchimika.jpg

    Argininê zmieszam z agmatyn± i bêdzie pompa jak na oxie haha :P Cytrulina, Glutamina BCAA 8:1:1 by leucyny 20 gr dziennie je¶æ te¿. Kre Alkalyne mia³am ale jako¶ przesta³am j± je¶æ, teraz pojem, o ile na nic nie dostane uczulenia.. a znaj±c siebie... Ale w sk³adzie niby nic takiego nie by³o na co bym mia³a dostaæ.

    W poniedzia³ek ma doj¶æ Tyrozyna w proszku, nigdy nie potrzebowa³am jako¶ wspieraæ uk³ad nerwowy, ale ten system treningowy jako¶ dziwnie i wyj±tkowo mnie psychicznie wykañcza..dziwne.. niby i ciê¿ary nie du¿e..i niby zawsze ciê¿ko trenowa³am..ale 1 raz czuje siê tak..
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #1459
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxm³odyxx
    Do³±czy³
    11-01-09
    Sk±d
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzyma³ : 504 SOGi w 231 postach

    Domy¶lnie

    Masz wiecej bialka w diecie niz ja xD podbijam na 300g xD
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #1460
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ xxm³odyxx Zobacz post
    Masz wiecej bialka w diecie niz ja xD podbijam na 300g xD
    hehe no mówi³am ci :P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •