Strona 144 z 196 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154194 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1,431 do 1,440 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcê z przeciwno¶ciami losu i powrót na scenê

  1. #1431
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    A o jeszcze mam zdjêcie ud.. których jeszcze nigdy bez leginsów nie wrzuca³am.. Taki sobie kurczaczek , zallane jak uj, ale i mieska jest

    kopytka.jpg
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #1432
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    kto by sie krzywo spojrzal do porzadku bys doprowadzila ;p
    poszukaj watroby na czarnym rynku moze taniej Cie wyjdzie niz ciagle kupowanie supli ;p,,

    myse ze jakbys kopa sprzedala to by zabolalo ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #1433
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    kto by sie krzywo spojrzal do porzadku bys doprowadzila ;p
    poszukaj watroby na czarnym rynku moze taniej Cie wyjdzie niz ciagle kupowanie supli ;p,,

    myse ze jakbys kopa sprzedala to by zabolalo ;p
    nowa watroba dobry pomysl, trza kogos zaatakowac i wyciac uuuuu hehe

    taa..zeby jeszcze ta gora mi tak rosla jak nogi by bylo w ogole cudownie
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #1434
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    W sumie racja lepiej kogos zaatakowac to przy okazji tarczyce sobie wymienisz
    Jakby wszystko wszystkim roslo tk by same byki po ulicy chodzily ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #1435
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Ok znowu trochê mnie odcie³o od ¿ycia..ale ju¿ jestem. By³am na zje¼dzie kursu IFBB, tym razem bardzo bardzo bardzo ciekawe 2 dni, sporo nowego dla siebie wynios³am, poza tym rozmowy w przerwach z dosyæ ciekawymi lud¼mi i wymiana opiniami swoje te¿ robi.

    OD poniedzia³ku jazda z rozpisanym programem treningowym, zapalnowany w zasadzie ca³y makrocykl. Odpu¶cilam sobie pomys³ z treningiem i metodami ciê¿koatletycznymi bo mam inne cele, a schodziæ poni¿ej 4 reps dla osób startuj±cych w zawodach sylwetkowych zupe³ny bezsens, po pierwsze powtórzenia w zakresie 1-2 bez asekuracji s± z³ym pomys³em, po 2 metody ciezkoatletyczne potrafia bardzo popsuæ proporcjê cia³a. My¶³a³am ca³y czas jak to u³o¿yæ by i ros³a masa poprzez zdobywanie si³y i jednoczê¶nie przepracowywaæ ca³e cia³o tak jak mi to jest potrzebne, nie zaburzaj±c proporcji a pracuj±c nad nimi dalej. A wiêc Pan Kruszewski ze swoja metodologi± mi w pomóc, od wczoraj testuje i zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Juz mam 2050 kcal nie wliczaj±c warzyw, je¶li wliczaæ to ok 2150 kcal. Makrosy s± i bêd± rozk³adane bior±c pod uwagê wra¿liwo¶æ na insulinê,
    wysoka wra¿liwo¶æ bialko 35%, WW - 50%, t³uszcze - 15%, ¶rednia wra¿liwo¶æ bia³ko 40%, ww 30%, t³uszcze 30%, Niska (czyli u mnie) bia³ko 50%, WW- 15%, t³uszcze 35%
    U mnie teraz 200 gram bia³ka - 40%, 130 ww - 25% i 80 t³uszczów - 35%, z tym czuje siê ok i bêde takich proporcji sie trzymaæ, chocia¿ nie wiem czy jednak nie obni¿e ww rzeczywi¶cie do tych 15% i nie zwiêksze bia³ko, bo 130 gr dziennie ww jako¶ mnie i tak nadal zbyt mocno trzepie..szczególnie jak mam krótszy dzien i musze zjadaæ po 40 gr w 3 posilkach i 10 w ostatnim, dla mnie na posi³ek dopuszczalny maks z którym siê czuje ok i mnie nie nosi i nie boli g³owa poi godzinie 30- GÓRA! - 35 gr ww.

    Mo¿na powiedzieæ wczoraj tak naprawdê zacze³am prawdziwy BULKING Kaloryczno¶c bêdzie dalej ros³a a na treningach przez to mam coraz wiêcej poweru co mi sie oj jak bardzo podoba.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #1436
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    "Ok znowu trochê mnie odcie³o od ¿ycia..ale ju¿ jestem"

    Udalo sie uciec z czubkolandu ? ;p

    -----

    z moich prywatnych obserwacji wynika ze na jazde na bani po weglach daje rade ginko biloba jebudubudup
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #1437
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    a wieæ metodologia na wzrost si³y bodybulding o której mówi³ na kursie i pisa³ Pan Kruszewski w ksi±¿kach swoich , w cale ¿adna nowo¶æ, stara szko³a która siê sprawdza³a ¶wietnie i sprawdza na wielu aktetach w sportach sylwetkowych do teraz. A wiêc przetestuje na sobie.

    Forma stacyjn± jedzie siê 10-12 stacji w 1 treningu. Czyli 3 æwiczenia na ka¿da du¿a grupê mie¶niow± z kolejno¶cia by æw na ta sam± grupê mie¶niow± jednak nie by³o jedno po drugim. Np 1 nogi/ 2 plecy/1 nogi/2 plecy/1 nogi/ 2 plecy, klata /biceps, klata/ triceps, klata/brzuch itd..cos w tym stylu. Przed rozpoczeciem trzeba metod± ciê¿koaltetyczna sprawdzic CM - swoje maksy by nastêpnie odliczaæ % z jakimi bêdzie siê zaczyna³o wykonywaæ poszczególne æwiczenia, lub policzyæ wed³ug Bergera ¿e cie¿ar z którym wykonujemy 10 reps to ok 80% maksa, a 5 reps - 90%.

    Ka¿de æwiczenie w pocz±tkowej fazie makrocyklu siê wykonuje na 3 seriê , dwie pierwsze seriê z 40-45% od CM na 12 powtórzeñ, ka¿da 3 seri± do odmowy. liczba 12 powtórzeñ w 2 seriach jest podstaw± do obliczenia progresji obci±¿enia na nastêpny trening. OD liczby powtórzeñ w 3 serii siê odejmuje ilo¶æ 12 powtórzeñ w pierwszych 2 seriach, a róznica siê dzieli na 2 i to co wychodzi dodaje siê do ciê¿aru wyj¶ciowego z którym juz siê robi na nastêpnym treningu to samo. Kiedy dochodzi do tego ¿e w 3 serii juz nie jestesmy w stanie wykonaæ nawet 12 powtórzeñ, ilo¶c powtórzeñ w 2 pierwszych seriach siê zmienia na 10, i znowu to samo.. i tak a¿ siê dojdzie do obci±¿eñ na 6 powtórzeñ.

    Kiedy siê dojdzie do obci±¿eñ na 6 powtórzeñ mozna lub zacz±æ mikrocykl od nowa i tak w kó³ko tworz±c ca³y makrocykl, tylko ¿e wtedy pocz±tkowe 40% od CM za ka¿dym razem juz bêdzie wiêksze, lub zostaæ przy 6, trening rozbiæ na dzielony i pojechaæ szóstkami na 5-6 serii. a potem znowu spróbowaæ przej¶c na 12..to juz zale¿y od ce³ow i tego co uzyskamy.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #1438
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    "Ok znowu trochê mnie odcie³o od ¿ycia..ale ju¿ jestem"

    Udalo sie uciec z czubkolandu ? ;p

    -----

    z moich prywatnych obserwacji wynika ze na jazde na bani po weglach daje rade ginko biloba jebudubudup
    eh nie..mam jakies ciêzkie czasy..psychika wariuje

    no musze czego¶ spróbowaæ.. jeszcze mysla³am o morwie

    ..
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #1439
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    2 treningi juz zrobionê, wpisywa³am kolejno¶æ wed³ug grup miêsniowych ¿eby ³atwiej mi by³o, ale robiê inaczej by nie robiæ np na nogi trzy æwiczenia pod rz±d, juz sobie patrze gdzie jest wolne miejsce i od tego wybieram jak± stacjê robiê, no i ¿eby antagonisty te¿ nie pracowa³y zbytnio. Robie Trening A/ Trening B/ dzien wolny, A/B wolny wolny. Po tym maks 20 minutowe interwa³y i thats all wiêcej siê nie ruszam. Odrazu wpisuje liczbê w kg z jak± zaczyna³am czyli wylicza³am 40% od maksa, i ilosc kg ktora mam dodaæ do poszczególnych æwiczeñ na nastepnych treningach. Ka¿dy ruch wolny tym bardziej w fazie eksentrycznej, ¿adnych machañ i oszukanych powtórzeñ, wszystko z koncentracj± itd

    Trening A:

    Nogi:

    - Klasyczny martwy ci±g 50 kg 12/12/ maks , nastêpny trening oznacze to jako NT + 10 kg
    - Uginanie ud le¿±c 16 kg - 12/12/maks, NT + 12 kg

    Grzbiet:

    -
    Przyci±ganie dr±¿ka szerokim nachwytem do klaty 30 kg 12/12/maks, NT + 10 kg
    -
    Wios³owanie w±skim podchwytem w opadzie tu³owia do brzucha 30 kg 12/12/maks, NT + 3.5 kg

    Klata:

    -
    Wyciskanie sztangi le¿±c na p³askiej ³awce 25 kg 12/12/maks, NT + 9 kg
    - Rozpiêtki na maszynie siedz±c 15 kg 12/12/ maks, NT + 3.5 kg

    Barki:

    -
    Wyciskanie hantli siedz±c 7 kg 12/12/ maks, NT + 3.5 kg
    - Unoszenia sztangielek do przodu stoj±c 4 kg 12/12/maks , NT + 4 kg
    - Unoszenia do bokow w opadzie tu³owia m³otkowym 5kg 12/12/maks, NT + 2 kg

    Biceps:

    - Uginanie sztangi prostej stoj±c w oparciu o ¶cianê 12.5 kg 12/12/maks, NT + 3.5 kg

    Triceps:

    - Francuzkie wyciskanie sztangi prostej le¿±c 12.5 kg 12/12/maks, NT + 3 kg

    Brzuch:

    - Allachy 50 kg 12/12/maks, NT + 30 kg



    Trening B:

    Nogi:

    - Przysiady 50 kg 12/12/ maks , NT + 4 kg
    -Martwy ci±g na prostych nogach 40 kg - 12/12/maks, NT + 4 kg

    Grzbiet:

    -
    Przyci±ganie trapeza do mostka 30 kg 12/12/maks, NT + 6 kg
    -
    Przyci±ganie T- gryfu 35 kg 12/12/maks, NT + 7 kg

    Klata:

    -
    Wyciskanie sztangi le¿±c na skosie 25 kg 12/12/maks, NT + 5 kg
    - Rozpiêtki na skosie 6 kg 12/12/ maks, NT + 5 kg

    Barki:

    -
    Wyciskanie szntagi w maszynie smitha 24 kg 12/12/ maks, NT + 1.5 kg
    - Arnoldki 7 kg 12/12/maks , NT + 1 kg
    - Odwodzenia linek w bramie do ty³u 26kg 12/12/maks, NT + 9 kg

    Biceps:

    - Uginanie sztangielek siedz±c z rotacj± w oparciu 70 stopni skos na ³awce 7 kg 12/12/maks, NT + 1 kg

    Triceps:

    - ¦ci±ganie linek w bramie 21 kg 12/12/maks, NT + 3 kg

    £ydki:


    - Wspiêcia w maszynie na palce 60 kg 12/12/maks, NT + 5 kg

    No i siady, przez nagrywanie posranego filmiku dzis zrobi³am nie 3 a 6 serii, bo nagrywalam juz po zakoñczonym treningu i interwa³ach, wiêc trochê mnie hu¶ta ju¿ heh

    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #1440
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    dietka wygl±da teraz tak:

    1 posi³ek (przedtreningowy): 200 gr indyka lub wo³owiny nie t³ustej, 20 gr oleju kokosowego, warzywa: rzodkiewka, kapusta pekiñska lub lodowa
    2 posi³ek: 150 gr indyka lub wo³owiny, 10 gr oleju (z avocado, lniany lub z oliwek), 150 gr batatów, warzywa: rzodkiewka, kapusta pekiñska lub lodowa
    3 posi³ek: 150 gr indyka lub wo³owiny, 10 gr oleju (z avocado, lniany lub z oliwek), 150 gr batatów, warzywa: rzodkiewka, kapusta pekiñska lub lodowa
    4 posi³ek: 150 gr indyka lub wo³owiny, 10 gr oleju (z avocado, lniany lub z oliwek), 150 gr batatów, warzywa: rzodkiewka, kapusta pekiñska lub lodowa
    5 posi³ek: 150 gr indyka lub wo³owiny, 10 gr oleju (z avocado, lniany lub z oliwek), 150 gr batatów, warzywa: rzodkiewka, kapusta pekiñska lub lodowa
    6 posi³ek: 200 gr indyka lub wo³owiny nie t³ustej, 50 gr batatów, 20 gr oleju kokosowego, warzywa: rzodkiewka, kapusta pekiñska lub lodowa

    Nudno ale jako¶ciowo, na 6 posi³ków ro¿³o¿one by je¶c maks 30 gr ww na posi³ek. A wieæ jak pisa³am 130 gram wêgli, 80 t³uszczy i 200 bia³ka, 2050 kcal Dla mnie to ¶winstwo prawdziwe.. nie wiem jak dalej mam zwiêkszaæ bo ju¿ siê na¿eram i non stop zapchana

    Suple/witaminki i takie tam

    BCAA 3x dziennie po 20 gram
    Glutamina 3x dziennie po 10 gram

    Wszystko w dawkach 3x wiêkszych od zalecanych - ci±gle niedobory i problemy z przyswajalno¶ci±

    Cynk
    Selen
    Zród³a Jódu: Kelp i Spirulina
    Calcium+Magnesium+Chelate
    Magne B6
    Kwas filiowy
    Omega 3 i Tran islandski
    Witaminy A, E, D, B12, nikotynowa PP - w zastrzykach
    Os³ona na w±trobe Essensiale Max
    Probiotyk
    Aloes
    T3 - 25 mcg

    Planuje dokupiæ morwê która mo¿e pomo¿e regulowaæ poziom glukozy i mo¿e przy 40 gr ww nie bêdzie mnie nosiæ. No i czekam na glutation.

    My¶le do supli dodaæ beta alanine, beta-ecdysteine, arginine, kto¶ co¶, warto, nie?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •