Strona 102 z 196 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1011
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    poprostu nie myslalem ze jest az taka duza roznica wieku miedzy wami xD
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1012
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    tez zauwazylem ze większość młodych dziewcząt uprawiający już dluzszy czas jakiś sport silowo-sylwetkowy wygladaja na starsze niż są, u niektórych silownia nawet znosi okres %)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1013
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    To nie silowni sprawa a braku tluszczy w diecie

    Heh no Julka rzeczywiscie roznica spora ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1014
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Dafuk you all talking about bitches. Im 27
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1015
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał .rocky Zobacz post
    tez zauwazylem ze większość młodych dziewcząt uprawiający już dluzszy czas jakiś sport silowo-sylwetkowy wygladaja na starsze niż są, u niektórych silownia nawet znosi okres %)

    dokładnie jak US mówi to nie siłownia a tylko brak tłuszczy w diecie, lub na rzeźbie kiedy niski procent tkanki tłuszczowej - niższy niz każda kobieta jest ewolucyjnie zaprogramowana hehe Znosi, sama nie miałam okresu prawie rok kiedy miałam bulimię, kiedy wyszłam i zaczełam w miare dobrze sie odżywiać - wrócił, kiedy zaczełam się szykować pod start mając jeszcze 10 kg do zredukowania straciłam okres znowu bo mialam w diecie tylko 10 gr tluszczy. Więc to bajki że trening siłowy znosi okres A na temat tego że na więcej wyglądam to zawsze tak miałam, mając 13 wszyscy myśleli że mam 17-18 - to pewnie przez cycki które urosly już kiedy miałam 9 lat hahahaha :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1016
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    a nasza róznica w wieku jest bardzo sexi , i love that :P haha
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1017
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    OK podsumowanie dzisiejszych plecków:

    Trójsecik nr 1 na szerokość: Sciąganie linek wyciągu górnego 20 reps + Ściąganie drążka szerokim nachwytem do brzucha wyciągu górnego 20 reps + Sciąganie uchwytów na maszynie wąskim nachwytem młotkowym 20 reps 4 serię
    Trójsecik nr 2 na grubość:
    Wiosłowania sztangą 50 kg podchwytem 15 reps + Wiosłowanie sztangą nachwytem 50 kg 15 reps + T-gryf młotkowy nachwyt 15 reps 4 serię
    Dropset na czworoboczny: 50kg/40kg/30kg/20kg/10 kg 4 serię

    Interwałki ukochane - cięzkie crossfitowe: martwy ciąg klasyczny 100 kg na 5 reps + 500 metrow bieg 10km/g przez 20 minut na zmianę

    Dziś nocna zmiana i po pracy marsz.

    A więc tak... bardzo odczułam przez marsze 7.5 km z pracy do domu 5x w tygodniu że zwiększył się wydatek energetyczny i nie chcę by organizm znowu zaczął wariować i się bać że zamierzam się znowu na prawie śmierć zagłodzić

    2 tygodnie temu zwiększyłam kaloryczność diety z 1600 na 1700, glukoza ustabilozowana, czuję się super, teraz można dalej powolutku próbować zwiększać kalorię co 2 tygodnie o 100 kcal i jeszcze teraz co 7 dzień (w najcięższy dzeń treningowy np. jak dzis plecki, lub nogi) podbijam kaloryczność dzienną o ok. 55-600 kcal będzie to 30 gr z tłuszczy, 50 z ww i z 30 bialka z "czystego zarcia" jak to się mówi, tak jak na śmieci nie najlepiej reaguje hehe.

    Więc dzis ten piękny dzień 2250 kcal OMG OMG OMG, nie pamiętam kiedy tyle jadłam..chyba nie świadomie kiedyś jeszcze jak nie liczyłam kaloryczności..ale wtedy to mogło być i ponad 3000 hehe

    Musiałam to sobie rozbić dziś na 7 posiłków bo po prostu nie jestem w stanie tyle wepchać w siebie w 5 posiłkach OMNOMNOM cały dzień ryż/bataty + wołowinka + koko olej i olej z orzechów włoskich - pychotka.

    Po tym jak zwiększe o kolejne 100 kcal codzienne makra, takie ładowanko co 7 dzień już będzie nie 2250kcal a 2350kcal i na tej zasadzie teraz będę działać aż do tej pory kiedy mój organizm w końcu się rozkręci i nauczy się fukncjonowac jak nalezy. Myśle że tarczyca mi za to podziękuję
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1018
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    A i no..po prostu kocham ponad wszystko cięzko trenować, ledwo wracać do domu prawie nieprzytomną, czuje wtedy że zrobiłam coś pięknego i dzień przeżyty jak należy, więc wole zwiekszać kaloryczność według zapotrzebowania przy takich treningach, niż się męczyć starając się trenować z dupy, tylko oby coś tam zrobić i machać cięzarkami różowymi po 4-5 kg jak idiotka. Próbowałam mniej się męczyć na treningach..jak widzicie bardzo słabo mi to idzie haha
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1019
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Dziś nóżki zajechane na maksa, po wczorajszej nadwyżce kalorycznej była moc W przysiadach co prawda loooooseeeer hehe, ale nie robię przysiadów więc i tak jest git że nie z pustym gryfem

    1. Superseria z: Przysiady ze sztangą 80 kg + Przysiad sumo w szerokim rozstawieniu stóp z podstawek (użyłam steppery by dużo niżej zejść) z ketlem 30 kg trzymanym między nogami 4 serię
    2. Superseria: Wyciskanie na suwnicy (doszłam do 220 kg w 6 serii) + Szerokie/długie wykroki chodzone do boków bez obciążenia aż do upadku 6 serii



    3. Superseria: Martwy ciag na prostych nogach ze sztangielkami + Bulgarski przysiad (noga 1 na ławeczcę) 4 serię

    Interwały 15 minut, 1 minuta chodzenie na 6km/g + 1 minuta maks pochylenie bieżni bieg po górkę

    Dziś probuje dodać przynajmniej 100 gr owoców dodać z powrotem do dietki ..znowu...bo tak naprawdę nie wiem co mi strzeliło by je wykluczyć..żeby nie śniły mi się po nocach smakołyki różne..a zaczeły się śnić batoniki, czekolady i temu podobne hehe, glukoza ustabilozowana więc można. Spróbowałam i to działa kiedy łącze owoce z błonikiem i tłuszczem.
    Z 90mg/dL na 105 mg/dL więc mały wyrzut
    Dziś przed 8km truchcikiem wszedł taki mega pyszny omlecik

    Na omleciku: 50 gr borowek, 50 gr maliny, po 5 gr wiorków kokosowych i siemia lnianego złocistego budwigowego, omlet na 5 gr oleju kokosowego z wymieszanych wszystkich razem składników: 20 gr ryżu + 20 gram otręby żytnie + 1 jajko całe + 4 białka + crystal light malinowy + ksylitol +cynamon+ kakao. Powiem że ta wersja omletu wymiata, zdecydowanie najlepszy który kiedykolwiek zrobiłam hehe

    omletwymiata.jpg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1020
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Karol []----[]
    Dołączył
    06-07-14
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    137
    SOG
    2
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Jeśli źle mowie, niech ktoś mnie poprawi, ale nie bije.....

    Nie jest błędem, prostowanie kolan przy suwnicy ? Przy takim obciążeniu jeszcze ? Nie chodzi o hejt, tylko o zdrowie Twoich nóg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •