Strona 184 z 196 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1831
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    Niewiesz o co chodzi ? Buehehe ;p
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1832
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał xxmłodyxx Zobacz post
    Niewiesz o co chodzi ? Buehehe ;p
    ze marihuana?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1833
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    Kazdy potrzebuje czasem zajebac banie xD
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1834
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Moj "odpoczynek" od siłowych niestety sie przedłuzył.. jestem jebnieta i poszłam chora w czwartek i piatek na lodowisko..bo..jebnieta..co tu gadać..chciało mi się poruszac ..no i mam zapalenie oskrzeli, od dziś na antybiotyku i zwolnieniu bo w ogóle robiło się coraz gorzej już witaminka C po 10 gr, chora ilość cytryn itd nie pomagały ( 9 dni bez siłowych treningow..co tu gadać "zajebiście" .. :( ale dopiero dziś widzę że przez to że odpoczełam i w końcu się wysypiałam zeszły opuchnięcia z twarzy i nóg, hashimoto to uspokaja a mi naczuka na przyszłosc..nie przemęczać się ..jednak ciało nie gotowe, jak trenuje cięzej to przynajmniej musze więcej spać

    Mam tydzień zwolnienia i się cieszę że rzeczywiście sobie porobię to co lubię i na co mało mam czasu, czytam zawsze w biegu w tramawajach i autobusach ..a teraz mam możlwość se leżeć w łóżeczku z książeczkami Bajeczka. brakuje tylko treningów.

    Złożyłam dokumenty na stały pobyt...czekam na dalsze pisma "miłosne" z urzędu spraw cudzoziemców. W zasadzie decyzje dopiero moga wydać na koniec czerwca, więc będę czekać denerwując się tyle czasu.. moj pobyt-karta obecnie która mam kończy się w marcu, więc będę siedzieć na stempelku proceduralnym i mam ani rusz z kraju Dobra nowośc że inspektor powiedział że w sumie nie widzi żadnej przyczyny na to bym nie dostała stałego pobytu, sporo lat w polsce, stała praca, udane małżeństwo (hehehehe LOL..no - no ) itd. Teraz kwestia fartu ...i to jak z mężulkiem przejdziemy wywiad...

    Ja w tym czasie już ocieram rączki i zapoznaję się z warunkiem rekrutacji na studia medyczne (o tym juz od XX lat marzyłam ale brak pobytu stałego oznaczal jeszcze bardziej kosmiczne ceny niż normalnie dla polaków) . Jak dostanę stały pobyt będe mogła odbyc rekrutację na warunkach obywateli polski. Planowanie chciałbym kierunek lekarski..co prawda cena przeraża 35tys złotych rocznie..są oczywiście możliwości stypendium, socjalnych pomocy itd..czyli mnóstwo pierdolenia się. Jeśli się uda w tym roku to ogarnąc to tak czy siak będę przechodzić rekrutację, złoże na kierunek lekarski i na dietetykę ( dietetyce tylko 11 tys złotych rocznie) a życie pokaże dalej..mam nadzieje że jednak się uda w lekarski iść. Ciekawią mnie 3 specjalizacje: endokrynologia, immunologia i neurologia. Jeśli trafie na studia będę miała 2 lata na to by zrozumieć gdzie powinnam iść. Podejrzyłam że jednak ze względu na moje problemy będzie to immunologia.

    Zaczynam zbierać literaturę, zrobiłam "lekki" napad na sklep z literaturą medyczną, jak nie trafie na studia to zawsze miżna być profesorem bez papierka uniwersetyckiego hahah. Nie no żartuje , jeśli nie wyrobie się w tym roku - co jest całkiem możliwe , to pójde w następnym. Mam jaszcze problemy z maturą, po 1 mam ukraińską po 2 nie mam potrzebnych przedmiotów... trzeba chemia i biologia rozszerzonę oraz fizyka lub matematyka. Z tego wszystkiego mam tylko matematykę. 27-28 lutego dni otwarte w Uniwersytecie Medycznym, pójdę się dwoiem czy napewno wszystkie 3 trza mieć, bo koleżanka mówiła że jej starczyło do medycznego tylko chemii lub biologii, wtedy bym do maja zrobiła powtórkę z rozrywki i podeszła do matury polskiej heheh

    A tu moje cudeńka, jeszcze chcę domówić 2-3 tomy po endokrynologii i mam już w uj zawaloną głowę książkami i nauką

    Jeszcze przyszły książeczki ze stanów które zamawiałam ,są napisane łatwiejszym językiem niż typowo medyczne. Właśnie też jedna bardziej neurologia, druga endokrynologia i trzecia immunologia i wszystkie choroby autoimmunizacyjne - biblia dla chorych na choroby autoimmunologiczne. Czyta się jednym trzchem. 1 u mnie jest do czytania w domu, 2 w pracy, 3 w tramwaju LOL ...

    A to wszystko moja ćpalnia hehe. Żartuje oczywiście, ale jeśli an serio zawsze byłam głodna na wiedzę i uwielbiałam książki od kąd siebie pamiętam. Jedyny czas kiedy zupelnie miałam brak koncentracji i nie przeczytałam ani 1 ksiażki to właśnie etap szykowania się do zawodów A teraz to w ogóle pochłaniam. Po nootropikach zauważyłam na ile mocną koncentrację mam, i jak łatwo wchodzi nawet język medyczny angielski, nie męczę się jak kiedyś po 3 stronach czytania w angielskim języku, nie musze się zatrzymywac po parę razy na 1 zdaniu lub cofać się i czytać zdanie ponownie, jadę spokojnie po 30-50 stron. Lubię swoje prochy hehe. Zmniejszyłam dawkowanie jeszcze niżej, czasami mam dni kiedy w ogóle nie biorę robię sobie offa, bo po prostu już czuje że się wkręciły i zrobiły swoją robotę, poziom neuroprzekażników się wyrównał więc teraz tylko na podtrzymanie minimalne dawkowanie.
    Załączone Grafiki Załączone Grafiki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1835
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    ksiazeczki.jpg

    Moje cudeńka tra la la la la la la <3

    booksss.jpg



    Ćpalnik Julki

    cpalnia LOL.jpg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1836
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    Z tego co wiem najwazniejsza biologi i chemia. Fizyka juz chyba na malo ktorYm medycznym potrzebna Przy rekrutacji. Jestes bardzo ambitna. Lekarze bardzo dobrze zarabiaja. A dobrych w swoim fachu nie jest wielu. Wiec nic nie pozostaje jak tylko zyczyc powodzenia.

    Masz meza? :/
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1837
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    Z tego co wiem najwazniejsza biologi i chemia. Fizyka juz chyba na malo ktorYm medycznym potrzebna Przy rekrutacji. Jestes bardzo ambitna. Lekarze bardzo dobrze zarabiaja. A dobrych w swoim fachu nie jest wielu. Wiec nic nie pozostaje jak tylko zyczyc powodzenia.

    Masz meza? :/
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1838
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Im mniej wiesz tym dłużej pozyjesz :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1839
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał xxmłodyxx Zobacz post
    Z tego co wiem najwazniejsza biologi i chemia. Fizyka juz chyba na malo ktorYm medycznym potrzebna Przy rekrutacji. Jestes bardzo ambitna. Lekarze bardzo dobrze zarabiaja. A dobrych w swoim fachu nie jest wielu. Wiec nic nie pozostaje jak tylko zyczyc powodzenia.

    Masz meza? :/
    no niestety do rekrutacji trza rozszerzone biologia i chemia, a 3 przedmiot lub fizyka lub matematyka Akurat ten 3 mam więc mnie to nie martwi a 2 pierwszych nie hahahaha

    Uhu niedługo będzię drugi LOL

    Dzięki ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1840
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    lol2 xD
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •