Strona 170 z 196 PierwszyPierwszy ... 70120160168169170171172180 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,691 do 1,700 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1691
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Ale sie rozpisalas jest co czytac.

    Zdrowie - wiem skad ta watroba to pamiatka bo Waszych baletach, Tobie watroba a Dominikowy czerwony nos zostal na pamiatke ;p
    Retejner musialby byc uszkodzony zeby Cie podtruwac no ale moze tak byc ;)
    No taka ilosc wegla spokojnie mozna w jednym ostatnim posilku upchac ;)
    "Nootropiki: 2x dziennie - przed treningiem i w środku dnia 2 raz
    • Noopept 10mg – 3x/day

    "
    Zamieszlas tu tak ze nie rozumiem po ile bierzesz ;p

    Nie ma czego sie wstydzic z tymi fajkami zwalilo Ci sie wtedy sporo na glowe i nie wytrzymalas, poprostu widocznie rok temu jeszcze nie rozumialas ze palenie nic nie pomoze jak teraz uda Ci sie rzucic bedziesz bardziej swiadoma ;)

    bez przesady 1 lampka wina i 2-3 razy zapalenie pare buszków trawy spowodowało skok ALT i AST o 10x razy? ludzię latami chelja by do takich wynników dożyć

    czemu niby miał być uszkodzony żeby podtruwać? kolczyki które zakładam do ucha nie są uszkodzone, a retejner założyłam (po zdjęciu i umyciu bo zdjęłam - to są takie paski metalowe) i włożyłam do ucha - reakcja się zaczeła po 20 minutach.. więc jeśli w uchu to powoduje reakcje, to czemu będąc w buzi tyle czasu nie mogło szkodzić?

    Noopept albo 2 razy po 15, albo 3 po 10 , sorki sama się zgubiłam w tym, będę 2x po 15

    A i jeszcze 5-HTP 300 mg dziennie


    Na temat palenia od początku wiedziałam że nie pomoże ... ale ale , w każdym bądz razie dziś juz 5 dzień bez i czuje się świetnie że się powoli uwalniam od tego cholernego złęgo nawyku
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1692
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    ja to w ta jedna lampe wina nie wierze ;p

    Tak jak to w przypadku hydrargyrum (sorry brak polskiej edukacji ;p) ktory znajduje sie bodajrze w plabie, ale nie jestem pewien bo slabo pamietam ale na pewno to bylo cos z dentystyka xD ktory jest uwieziony, bo wiadomo ze nie zbyt odpowiednie byloby trucie ludzi, tak pozwolilem sobie stwierdzic ze zapewne tu nie truja ludzi. Aczkolwiek to tylko moje przypuszczenia bo przyznaje sie ze nawet nie wiedzialem co to rejtejner musialem w obrazkach zobaczyc.

    No to noopa wystarczy. A o htp bym napisal cos ale mi sie wulgaryzm tylko nasuwa bo mialem kiedys ;p

    No ale jednak to ale bylo nastepnym razem moze nie bedzie ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1693
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    ja to w ta jedna lampe wina nie wierze ;p

    Tak jak to w przypadku hydrargyrum (sorry brak polskiej edukacji ;p) ktory znajduje sie bodajrze w plabie, ale nie jestem pewien bo slabo pamietam ale na pewno to bylo cos z dentystyka xD ktory jest uwieziony, bo wiadomo ze nie zbyt odpowiednie byloby trucie ludzi, tak pozwolilem sobie stwierdzic ze zapewne tu nie truja ludzi. Aczkolwiek to tylko moje przypuszczenia bo przyznaje sie ze nawet nie wiedzialem co to rejtejner musialem w obrazkach zobaczyc.

    No to noopa wystarczy. A o htp bym napisal cos ale mi sie wulgaryzm tylko nasuwa bo mialem kiedys ;p

    No ale jednak to ale bylo nastepnym razem moze nie bedzie ;)
    5-HTP sobie sama wcześniej kupiłam - w proszku nie tabsach, więc to jest tak oby nie leżało.

    na temat retejnera - kiedy się zagłebiłam w temat to się okazało że wiele klinik ALERGIKÓW uprzedza że nawet dozwolone male dawki tych metalów u osób uczulonych na nię może spwodwać wiele nie fajnych reakcji, co zresztą się dzieje To jest imunnologia US.. a na NIKIEL i CHROM u wielu osób jest reakcja alergiczna, a taka reakcja (system imunnologiczny rusza i zaczyna wydzielać przeciwciała) następuje przez nagromadzenie dużej ilości danego składnika w organiźmie w którymś momencie, po czym już dużo tego nie trzeba mieć by organizm reagował, bo jak 1 raz ruszył mechanizm obronny już się tego nie pozbędzie. To jest w sumie całkiem logiczne, jak i przy każdych alergiach pokarmowych i innych, prawie nic się nie zaczyna od urodzenia. A jeszcze taka sprawa.. im bardziej rozwinięty kraj i gospodarka - większa miasta, żarcie chemiczne itd - tym wieksza ilość osób % ma wykrywane alergie - to na temat nagromadzenia wszystkiego w organiźmie.

    A wina naprawdę była lampka
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1694
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    A wina naprawdę była lampka


    Prezentuje dowód nr.1


    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1695
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Prezentuje dowód nr.1


    ciekawie jaka LAMPA to byla ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1696
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Taka lampa ze mtm że wstydu się schował i wiecej z nami nie chce się zadawać, spodnie mu sciagala na dyskotece pijana
    Dowód nr 2.




    Pprownywali se kto ma bardziej wypukłe dupska...
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1697
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Nie bede udawac zaskoczenia. Diabel z oczu tej dziewczynie patrzy ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1698
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    EEEEEEE nie trzeba tuuuuuuu pozowałam do zdjęcia tylko


    A TABOR i GABOR sobie fajnie się bawili i mają zajebiste dupci :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1699
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    A wieć tak, 1 tydzień treningów wprowadzających przygotowaczych do większej intensywności w kolejnych tygodniach. 4 siłowe, brak aerobów w ogóle... cięzko bardzo psychicznie do tego się zmusić, histerycznie się boje braku aerobów ale ok, słucham się w 100% tak jak należy, trzeba mieć zaufanie do trenerów inaczej niema co nawet zaczynać współprace. Tak samo histerycznie się bałam zwiększać kalorię a wyszło na lepsze

    Kath też mnie zmusza bardziej się skupiać nad pracą z mobilnością stawów szczególnie z biodrach, więcej uwagi poświęcać masazom i rozciąganiu, w czym ma świętą rację, bo ja już w pośladach mam przykurcz przez co przy robieniu mostków mam mega ograniczony ruch. Mam w program treningowy włączony "Warm up flexebility routine" z elementami uzycia wałków i piłeczek do masażu. Już sobie zamawiam roller i piłeczke malutką do masażu by mieć w domu też i codziennie w domu tym się zajmować, już dawno chciałam poszerzyć wiedze w tym temacie więc kolejny plan w trakcie realizowania.
    Dziś po flexibility warm up routine zupełnie inaczej się ćwiczyło - o wiele lepiej - większy zakres ruchów bardziej dokrwione mięśnie.

    Do każdego ćwiczenia nadane tempo z którym się robi faza eksentryczna/ przerwa/ koncentryczna/przerwa jako przykład 5/1/5/0. Czy tam np przerwa po wykonaniu 1.5 ruchu. Takie sztuczki z wiadomowych przycyn zostawiam dla siebie :P

    dzisiejszy trening /tworzenie dysbalansu i praca nad utrzymaniem równowagi:

    1. superseria z : Unoszenia na ławeczcę rzymskiej 1 -nóż + Mostek z podłogi 1-nóż z hantla na biodrach po 2 superserię/6 ruchów 60 sek przerwy pomiedzy superseriami
    2. superseria z : Uginanie ud lężać 1 -nóż 12 ruchów + Martwy ciąg z hantlą na 1 nodzie tzw. Żuraw 20 powtorzeń 3 superserię / po 60 sek przerwy między superseriami

    3. Martwy ciąg "Deficite" stojąc na podstawkach (zwiekszenie zakresu ruchu) 3 serię na 8 ruchów 60 sek przerwy

    Moje odczucia:

    1. Mimo tego że niby nie jest tego dużo pierwsze 2 superserię robionę 1-nóż mega wyczerpały mięśnie długłowe uda i pośladkowe, a więc ostatnie ciągi były męczącym dobiciem, pupa płoneła.
    2. Druga superseria mega męcząca, długłowe już w 1 serii płoneły.
    3. Cały trening z warm up routine zajął nie całą godzinę. Ale rozgrzewka z pracą nad mobilnością już była męcząca -zrozumiałam dziś jaka jestem pospinana mimo tego że starałam się dosyć często rozciągać.
    4. Jeszcze jestem ciągle głodna, okropnie głodna, mimo że dziś mam ten HIGH day gdzie mam 2200 kcal, ale jednak to jest 300 kcal mniej niż żarłam już ostatnio, więc głód jest dobrym znakiem w moim wypadku, wychodzi metabolizm jest na miejscu i zmiany które zostają wprowadzane organizm odczuwa, oby to jeszcze pomogło trochę zredukować heh


    Jutro trening góry, nie mogę się doczekać <3
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1700
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    tam w tekscie uzylas slowa program i mi sie przypomnialo. Co z tym tv wystepem bylo juz ?
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •