Strona 65 z 196 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #641
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second ClassOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar gl
    Dołączył
    15-10-10
    Skąd
    Edinburgh
    Postów
    556
    SOG
    123
    Otrzymał : 36 SOGi w 33 postach

    Domyślnie

    tu nie chodzi o to czy jestes dojebany czy nie, ja nie jestem, ale wiem ze jestem meski a nie rureczki i estrogen wyjebany:D
    Sumus omnes in manu Dei...
    Failure is not an option. You do what it takes to get it done.

    Hated by Many, Loved by Few
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #642
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    ja wygladam jak pysda albo niedożywiony ćpun jak kto woli.prawie 3 lata bez siłki swoje robi%-)

    trener...przypakowany...mówi do kobiety że jest męska...pewnie na odbloku był i mu estrogeny w łeb waliły%-)
    nie o to nawet chodzi jak ktoś wygląda, nie muszę w cale wszystkim się podobać, poza tym i tak to co robie to tylko i wylącznie dla siebie a nie dla kogoś. Cięzki temat.. po prostu moje wychowanie mi nie pozwala krytykować kogos i mówić że ktoś coś robi źle..bo każdy ma swoje życie swoją pasję swoje zainteresowania..Czasami się czuję jak z innej planety bo kompletnie nie rozumiem ludzi

    Cytat Napisał Baloniarz Zobacz post
    Na pewno nie Jesteś jeszcze tak męska jak Konczita ;), pracuj dalej :P
    Hehe Konczita jest dobra/y Mam za niski poziom testosteronu nawet jak dla kobiety żeby mi cos takiego urosło, ale może przy następnym starcie pomyśle nad doklejeniem bo widocznie pomaga w wygrywaniu hihihi

    Cytat Napisał gl Zobacz post
    btw she squaaats bro, yeahhh baby;)
    taka reakcja to mi się podoba haha :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #643
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    jakie pan wykonuje cwiczenia na barki ?



















































































    tak swiruje tylko %-)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #644
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    jakie pan wykonuje cwiczenia na barki ?
    tak swiruje tylko %-)

    hahahahaha dobry żart :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #645
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Dziś bardzo milutko spędziłam wolny dzień od pracy i treningu. Poszłam na drenaż limfatyczny do centrum medycyny estetycznej, masaż plecków i nóg i nawet zjarałam się w solarium jak to przy mojej karnacji jasnej zawsze się dzieje

    Sweet focia z zabiegu drenaż limfatycznego:

    ja2.jpg

    Ten "kokon" w który mnie wepchano używa się do wykonania drenażu limfatycznego, a napompowane powietrze fajnie i przyjemnie masuje nóżki, pupę i brzuch Po zabiegu miałam fajne poczucie lekkich nóg. Ten rodzaj masażu poprawia metabolizm organizmu pobudzając układ limfatyczny i jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych.

    To akurat mi teraz nie zaszkodzi. Będę chodzić raz w tygodniu. Po tym fajniutkim przyjemnym masażu jak wylazłam z tego kokonu byłam w szoku jakie mam odciski..dziewczyna która mi robiła zabieg też patrzyła z przerażonymi oczami, bo mówi że jeszcze nie widziała aż takiej ilości trzymanej wody .. "wesoło"..

    10365801_10204077531721627_7741868941549786529_n.jpg

    To jest coś nie normalnego..właśnie humor który podczas masażu był mega podniesiony, szybko się zepsuł widząc takie "ładne" nóżki Codzienie sobie powtarzam od 6 miesięcy że będzie lepiej..już...niedługo... Jutro znowu kolejne badania, powtórka z homonów tarczycy i rozszerzone badania wątrobowe + usg. Oby przynajmniej TSH po odstawieniu t3 było w normie.. :(

    Spać...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #646
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Miałam dziś bardzo busy day, cały dzień na nogach..badania itd..itp..już są wyniki..niestety muszę wrócić do T3 12.5mcg bo znowu (zresztą czułam objawy) TSH za wysokie po odstawieniu t3.. :( inne robione badania też są złe..między innymi morfologia..narazie nic nie piszę i nie będę panikować bo jutro idę znowu dostać skierowanie i zrobić bardziej rozszerzone badania, dopiero mając wszystko będę się martwić bardziej lub nie martwić się w cale

    Mimo dzisiejszego nie wyspania zrobiłam bardzo mocny trening poślady/ długłowy/ triceps + aeroby. Już drugi dzień śpie po 4 g tylko ..musiałam się przestawić po nockach na dzienny tryb bo mam 2 po południowe zmiany w pracy od jutra..ciężko idzie z tym przestawieniem się, za dużo słońca już jak dla mnie hehe



    Dzisiaj 1 raz robiłam to ćwiczenie i powiem że teraz będzie na mojej liście ulubionych, nie źle podnosi ciśnienie!!! Zrobiłam go jako 3 ćwiczenie na 4 serię, już po 2 ciężkich ćwiczeniach i to był wielki błąd.. Więc robiłam już tylko z pustym gryfem (na tej suwnicy to 25 kg). Next time spróbuje jako pierwsze żeby większe obciążenie użyć.

    Cały trening:

    1. Unoszenia bioder leżąc na podłodzę z 70kg obciążeniem 4 serię x 25 powtórzeń
    2. Martwy ciąg na prostych nogach 60 kg 4 serię x 15 powtórzeń
    3. Step ups z filmiku 4 serię na kazdą nogę 8-10 powtórzeń 25 kg gryf
    4. Seria łączona: odwodzenia na maszynie siedząc 30 razy + przywodzenia na maszynie siedząc 30 razy 4 serię

    W przerwach pomiędzy seriami na mięśnie pośladkowy/ długłowy wplatywałam po serii łączonej na triceps: prostowania z drążkiem nachwytem 10 powtórzeń + podchwytem 10 powtórzeń w bramie. Aeroby 30 minut marsz na bieżni pod maksymalnym kątem pochylenia - dobiłam już i tak przemęczone nogi i pośladki Mega uczucie... Jak tam znajoma bikiniara napisała : "Zapamiętaj, w bikini fitness liczy się najpierw tył, potem twarz, a na końcu reszta. I w takiej kolejności trenuj" - coś w tym jest Jutro plecki znowu, żeby w pozycji tyłem ładnie wyglądało..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #647
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    hm...był odpoczynek.wyniki sie poprawiły...jest wysiłek wyniki nietenteegowe...dłuższy odpoczynek%-)
    wyniki sie poprawiły przy braniu t3 najpierw przy 37.5mcg były -2 000 przy normie górnej - 4 700, przy 25 mcg - 2 300, przy 12.5 mcg - 3 400, teraz 3 tygodni temu odstawiłam t3 w ogóle i datego była powtórka z badań, trenuje tak samo cały czas 4 razy w tygodniu do tego cały czas zwiększam węglowodany i już kaloryczność też :P i jest lipa bo znowu ponad 5 000, nie uwaźnie śledzisz Pika :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #648
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    śledze sledze tylko ze wtedy było tak jak mówisz + był odpoczynek.
    Pika odpoczywałam tydzień tylko - jeśli masz na myśli że mam leżeć nie trenować i się nie ruszać I nie było węglowodanów bo jeszcze wtedy na keto byłam, więc tak naprawdę teraz miało by się polepszyć jeśli by miało tak sie stać.. bo z ww w diecie tarczyca pracuje dużo lepiej. No ale jak widać niestety niema tak łatwo. A dla mnie i dla organizmu trenowanie 4x w tygodniu to jest prawie nic nie robienie w porównaniu do tego co robilam wcześniej.

    Ok any way..problem gdzies i tak leży dużo głębiej niż w tarczycy.. ale T3 wrzucam na kolejne 1.5 miesiąca dopóki zwiększam ww i kaloryczność, później już jak dojdę do tych 2000 kcal, znowu odstawie i po 3 tygodniach od odstawienia powtórze badania. Na wątrobe juz załatwiam glutation, trochę się oczyszcze od toksyn..a z morfologią...się zobaczy..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #649
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second ClassOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar gl
    Dołączył
    15-10-10
    Skąd
    Edinburgh
    Postów
    556
    SOG
    123
    Otrzymał : 36 SOGi w 33 postach

    Domyślnie

    wazne ze sie nie lamiesz tymi wynikami, cwiczysz, jesz dobrze jest git a bedzie lepiej;) wez t3 i loooz, tu nie ma to tamto, ciesz sie ze jeszcze antkiem sie nie suplementujesz;)jak wiele kobiet z twojej kategorii;)
    Sumus omnes in manu Dei...
    Failure is not an option. You do what it takes to get it done.

    Hated by Many, Loved by Few
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #650
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał gl Zobacz post
    wazne ze sie nie lamiesz tymi wynikami, cwiczysz, jesz dobrze jest git a bedzie lepiej;) wez t3 i loooz, tu nie ma to tamto, ciesz sie ze jeszcze antkiem sie nie suplementujesz;)jak wiele kobiet z twojej kategorii;)
    załamanie się i przestanie ćwiczyć w niczym nie pomoże, będe jeszcze gorzej się czuć więc się nie opłaca haha

    hm co to antek..?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •