Strona 142 z 196 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142143144152192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1411
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post

    heh no rewolucja bedzie na zmiane ladowania weglami, tluszczami i bialkiem ;p
    nie przejmuj sie bylo minelo a to tylko jeden dzien wiec nie ma co sobie wyrzutow robic bo Cie kortyzol zje ;p
    no ciezko bedzie na samych batatach i indyku tak dluzszy czas to wkoncu Ci jedzenie przestanie wchodzic.

    Dobra 10 zdrowasiek i w niedziele nie spoznic sie na msze i zostajesz rozgrzeszona. I z bogiem i nie zapomnij dac na tace jak bedziesz wychodzila ;p
    hheh juz mam wytłumaczenie za swój grzech, rozchorowałam się, więć organizm potrzebował pewnie tego oleju, ponieważ sssanie oleju jak tam działa? - antybakteryjnie hehe :P Mam angine kuźwa. Ale sumienie i tak dalej męczy, aż dziś się śniło że jestem taka mega mega gruba, a moja mama mówi : "to wszystko te twoje ładowania" OMG, wiecie naprawdę trzeba mi leczyć głowę haha. A jeszcze .. przypomniało mi się że leży z 10 batoników Matrixów tych co dawno mi wysłał tajemniczy sponsor I bożiuuuu jak mi się chciało 1 zjeść, więc postanowiłam że lepiej indyk z olejem niż rzucić się na batonik czy nie daj boże 2,3 hehe. Trzeba ich się pozbyć, oddam siostrze niech je, ona i tak jak wieszak

    Dzięki za rozgrzeszenie :*

    W sobotę jedziemy z siostrą na ukrainę, rodzice mają 25 rocznicę ślubu i robią 2 wesele, będzie dużo rodziny, znajomych itd OMG dlatego juz zaczyna się śnić jak mi mówią że jestem gruba Bo jak tam jadę zawsze od wszystkich się chowam, a tym razem sie nieda Znowu będzie duzo pytań...będę musiała słuchać zdania "wielkich znawców" na temat diety i treningów. Muszę się naćpać czymś by było mi wszystko jedno i bym mogła zachować spokój, może trawki kupię i se zapale skoro pić nie mogę heh Ale w sumie będzie fajna uroczystość , wszystko w ukrainskiej stylizacji, wyszywana koszulka itd

    coś takiego:

    українка.jpg

    tylko do takiej koszulki może będę miała gorset pod piersi, który sobie zamówiłam - jeśli dojdzie wymiana do piątku :( :( :( Szpile i leginsy, taka sobie unowocześniona ukrainka ehehe, ciekawie jak będe wyglądąć ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1412
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał xxmłodyxx Zobacz post
    Moze j skorzystam z takiego ladowania ; p
    ty już wystarczająco duzo grzeszyłeś hehehe :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1413
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    hehe jak juz rozpoznanie bedziesz miala zrobione to nawet raz na jakis czas sobie zrobi celowo dzien zaplanowany na jakis cheat wtedy zawsze bedzie to mniej stresujace. Zreszta Dominik pewnie o taki dzien zadba tak samo jak w Paryzu ;p
    No to fajna imprezka sie szykuje :) to mowisz masz rodzine takich "znafcow"?
    jak chcesz to Ci moge wyslac tylko mysle ze bedzie ciezko zeby najpierw doszlo do PL a pozniej jeszcze do Ukrainy dojechac ;p
    Bedzie Slowianski styl :)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1414
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    hehe jak juz rozpoznanie bedziesz miala zrobione to nawet raz na jakis czas sobie zrobi celowo dzien zaplanowany na jakis cheat wtedy zawsze bedzie to mniej stresujace. Zreszta Dominik pewnie o taki dzien zadba tak samo jak w Paryzu ;p
    No to fajna imprezka sie szykuje :) to mowisz masz rodzine takich "znafcow"?
    jak chcesz to Ci moge wyslac tylko mysle ze bedzie ciezko zeby najpierw doszlo do PL a pozniej jeszcze do Ukrainy dojechac ;p
    Bedzie Slowianski styl :)
    tak Dominik tak może zadbać że utyje jeszcze z 10 kg z takimi cheat meal-ami hehe "Płaciłam" za ten cheat meal w Paryżu cały tydzień.. :(

    rodzina najbliższa , czyli rodzice i siostra to już się znają lepiej bo ich nauczyłam, i sami się stosują tego co im mówię powiedzmy w 50%, z niektórych rzeczy nie chcą rezygnować

    co możesz mi wyslać heh?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1415
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    a tam marudzisz tydzien zlecial i powinnas wspominac dobre ;p

    heh to dobrze chociaz ze sie u Ciebie uczyc chca ;p

    cos zielonego ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1416
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    a tam marudzisz tydzien zlecial i powinnas wspominac dobre ;p

    heh to dobrze chociaz ze sie u Ciebie uczyc chca ;p

    cos zielonego ;p
    dobrze wspominam, męczyłam się tydzień poi powrocie i tym ciastku, wiesz jak mnie mąka kokosowa podlewa to wyobraż co było, bo ciastku..skotchu, czekoladzie.. sushi hehe, oh było tego sporo , same grzechy

    no cos tam sie uczą i innych juz uczą hehe

    aaa zielonego to takkkkk , prosze bardzo hehehe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1417
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    wyspowiadac sie bylas ? ;p

    niedlugo otworzycie interes rodzinny Ty bedziesz glowno dowodzonca ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1418
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Chora :( zatoki zatkane, gardło boli wrr wrrr wrr, wredny wirus. Dziś dzień OFF był od treningu, ale w sumie się nabiegałam nie źle. Musiałam jechać na inny koniec warszawy oderbać awizowana przesyłkę ze stanów od podopiecznej. I zbieg okoliczności był taki że okazałam się przy największym outlecie w okolicach warszawy, normalnie tam bym za nic komunikacją miejską nie jechała bo duzo przesiadek i 1.5 g drogi w 1 stronę, 30 km..ale tak los chciał, więc zaszalałam zrobiłam napad na sklep NIKE, ubrałam się na sezon jesienno/zimowy

    butki.jpgnapadnanike.jpg
    butki zajebissteee - wygodne, sporotowy styl ale na koturnie tak jak lubię, torba do butków oczywiście musi być, i cieplejsze bluzy. <3 Kocham NIKE <3 Chumor dziś podniesiony mimo tego że zapomniałam szamke ze sobą wziasc i 7 godzin nie jadlam, myslalam ze w drodze powrotnej zemdleje

    Jutro ide odebrac goresik i na miejscu przymierzy mi Pani który rozmiar mi będzie pasował. Tak jak wspominałam zamawiałam klasyczny by móc za bluze nawet do pracy do zpileczek załozyć i się ładnie sciągnąć

    gorsecik.jpg

    Dzis testowałam ryż basmati, 2 godziny mineło po posiłku i jest giciorrrrrr, nic nie swędzi nie podlewa, mogę jeść ryżżżż yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, całe szczęście bo juz po tych zakupach na bataty w tym miesiącu by mnie nie starczyło hehe

    Jutro mimo wrednego wirusa pojde zrobie lajtowy trening by wypocić trochę, obiecuje się nie męczyć... starczy wczorajszych martwych ciągów.. zrobiłam w 10 seriach heh.. rozgrzewka taka sobie.. Juz macham 100 kg na 10 powtórzeń, wcześniej było maks 6, nie wiem skąd ta siła się bierze serio..chora zmeczona.. chyba tylko w psychice.

    W sobote wyjazd na ukraine i pare dni treningi odpuszcze bo i tak będe miała intensywny grafik tam, najwyżej pobiegam sobie w lasku który mam blisko domu , pooddycham świerzym czystym powietrzem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1419
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Gorsecik jest, zajebiistyyyyy, tylko ruszać się i oddychać ciężko, będę musiała posiłki co godzine jeść bo co 3 objetościowo nie dam rade w tym gorsecie wepchnąć hehe

    gorsecik.jpggorsecik2.jpg


    dzis spotkałam najomych na siłce więc bylo bardzo wesoło



    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1420
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    nice bardzo Ci ladnie w tym gorsecie ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •