Strona 113 z 196 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,121 do 1,130 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcę z przeciwnościami losu i powrót na scenę

  1. #1121
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    a ja widzialem na filmwebie ze 1-9-2014 premiera filmu "Julka-wariatka w pracy" i tylko tajemniczo gatunek jest zapisany akcji ;p



    heh nie nudzisz sie z siostra . sterydy w czolo bijesz ?;p
    z siostrą się nie nudzę, jest taka samna walnięta :) a do tego są podobne tematy do obgadania, wiesz trener/dietetyk i kosmetolog - mamy tu gorące dyskusji :) Np wczoraj 1.5 godziny się kłuciliśmy o trądziku przyczynach i sposobach by zaleczyć jak nie wyleczyć heh, takie to

    Taa sterydy w czoło by była równa piękna skóra. A ogólnie mezoterapia igłowa jest na regenerację skóry, przywraca świerzy piękny wygląd,wyrównuje, skora wygląda na wypoczętą odrazu, zabiera przebarwienia i siniaki z pod oczu (np. po nocnych zmianach z przemęczenia), pare takich procedur i twarz jak pupa dziecka - gładziutka, lśniąca i piękna , oczywiście jeśli się ma dobrą dietę i od środka tez się dba o ciało i wygląd skóry, powiedzmy podejście kompleksowe A ja z siotrą to mam dobrze, w klinice medycyny estetycznej mam dużo róznych rzeczy prawie za free, tzn jeśli liczyć że co ona mi zrobiła kosztuje w klinice od 400-500 zl, ja mam za 70 bo tylko za preparat płacę. A do tego jeszcze gratis bo mi masaż twarzy 40 minutowy zrobiła hehehe, normalnie salon piękności. Kiedyś nam się marzyło wspólny biznes otworzyć - gabinet dietetyczno-kosmetologiczny. Bo wiesz dużo kobietek wyrzuca w chuj kasy na takie procedury a żeby pomyśleć że wszystkie problemy z ciałem i skóra się zaczynają od środka - to nikt nie pomyśli.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1122
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    A widzisz Julka ostrzegalem Cie zebys drogi do pracy nie zdradzala bo sie na Ciebie czaic beda a Dominik na odleglosc nie obroni ;p
    hehe no w sumie teraz przez centrum chodzę.. trzeba uważać..ale pamiętasz z jakim balonikiem gazowym chodzę? Już jakoś się obronie, no i do tego teraz wyglądam groźnie hahaha, tzn nie jestem drobną W pracy mi mówią że wyglądam na bardzo silną hahaha - to pewnie żeby nie obrażic i nie powiedzieć że na grubą
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik N3ver_quit otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Kordian Skibiński (29-08-14)

  4. #1123
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Dziś trening nóżek w pupą wszedł zajefajnie, mocny trening.

    1. Mostek z podłogi z 80 kg na biodrach ok.15-20 reps na wyczucie bardziej, kiedy skurcz łapał i bardzo bolało dopiero przestawałam robić 4 serię2
    2. Superseria: Wyciskania na suwnicy 1- nóż + wyciskania na suwnicy 1-nóż lęząc bokiem 4 superserię
    3. Fajne ćwiczonko które niesamowicie podnosi ciśnienie nie tylko mi ale i wszystkim facetom dookoła hahahaha. W następnym tygodniu nagram..ale spróbuje wytłumaczyć.. ogólnie stoi się na ławeczkach poziomych z 25kg talerzem trzymanym oburącz między nogami, schodzi się bardzo nisko do przysiadu (właśnie po to ławeczki by mozna było na maksa nisko zejść), później się nie wstaje jak z przysiadu, a tylko się daje tyłek do góry żeby rozciągnąć długłowy uda i okazać się w pozycji jak do martwego ciągu na prostych nogach - wtedy dopiero tułowie się unosi razem z talerzem. 15 reps 4 serię
    4. Wspięcia 1-noż na ławeczkę poziomą w maszynie Smitha (kiedyś wrzucałam to cwiczonko) 4 serię po 10 reps

    Interwały bieg 3 minuty/ martwy ciąg 100 kg przez 20 minut.

    Dziś się mnie pytali skąd mam tyle siły i co biorę, powiedziałam że siła w psychicę Amen

    A i jeszcze coś, w tego względu że nie mogłam jeść tego co zwykle , czyli omleta przed treningiem przez to że nie pije tej cholernej odzywki bialkowej, a nie lubię zmieniać rytuałów, cyli przepisu ulubionego na omlet hehe, zjadłam wołowinę z olejem kokosowym i sił było więcej na treningu , ogólnie lepsze samopoczucie, a do tego dużo dłużej trzymało - długo nie głodniałam mimo cięzkiego treningu. Więc od teraz przed treningiem będzie wołowina z olejem kokosowym a po będzie omlet

    Odsprzedałam odzywkę i batoniki Matrixy które miałam z olipmu na ktore puchłam byłemu, niech się trawi hahahah A sama dziś kupiłam isolacik o smaku czekolady bez żadnych sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i zagęszczaczy, juz wypiłam i nic nie swędzi

    Jeszcze dziś czekają 2 aeroby, chyba je zrobię w postaci chodzenia po schodach w bloku bo znowu burza się zbliża, a już dziś przed treningiem się wykąpałam pod deszczem. Mieszkam na 11 piętrze, wiec 10 razy wejść i padne, dobije nogi i poślady w ten sposób.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1124
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    ehh gdzie Ty pracujesz ze oni ciagle Ci tak prawia ;p
    no to ewentualnemu bandycie wpie spuscisz i tyle w temacie :D
    hehe nie dziwil sie nikt co tak chodzisz w kolko? ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1125
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    ehh gdzie Ty pracujesz ze oni ciagle Ci tak prawia ;p
    no to ewentualnemu bandycie wpie spuscisz i tyle w temacie :D
    hehe nie dziwil sie nikt co tak chodzisz w kolko? ;p
    bo ludzie nie rozumią że fitnesska kiedy nie jest wyrzeźbiona chudziną być nie może i zawsze będzie wyglądała masywniejszą nawet w formie prawie startowej przed odwodnieniem w porównaniu do chodzących zflaczawych wieszaków Wiesz jak wszyscy patrzą, ta chuda , ta pulchnięjsza , a tamta w ogóle gruba Kiedy byłam wyrzeźbiona to każdy mówił że jestem za chuda , a nie że jestem wyrzeźbiona
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1126
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    hah bo mi sie wydaje ze to z zazdrosci bo nigdy nie dobrze a pewnie sami sa zakompleksioni a dupy sie ruszyc nie chce i tak gadaja ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1127
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Nie, o dziwo nikt nie wyszedł hehe, przez 40 minutek weszłam i zbiegłam 15 razy, czyli weszłam na 165 piętr. Powiem MASAKRA, pociłam się jeszcze przez 15 minut po tej akcji, schładzałam się zimną wodą pod przysznicem

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1128
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Alee masz ladny glos ;p

    i caly czas takie tempo trzymalas?
    do Dubaju sie wybierz to nie bedziesz musiala w gore w dol w gore dol itd tylko zrobisz raz w gore i raz w dol ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1129
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    hah bo mi sie wydaje ze to z zazdrosci bo nigdy nie dobrze a pewnie sami sa zakompleksioni a dupy sie ruszyc nie chce i tak gadaja ;p
    no tu też masz rację, dlatego staram się nie zwracac uwagi bo tak jak mówisz nigdy nie dogodzisz. Tym bardziej wiem co robie, mam cele i pierdole biurowych złosliwych szczurków hihi Bardziej mnie obraża że zawodnicy/ zawodniczki coś tam poza plecami obgadują mimo że dobrze wiedzą jak może redukcja pod start zpierdolić zdrówko i metabolizm. ale i c... z nimi też jeszcze swoje słowo powiem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #1130
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    no i masz racje. niektorzy maja ze lubia tak pierdolic na innych chociaz nic z tego nie maja ja tego nie rozumiem a dla niektorych to jakby hobby normalnie
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •