Poka wyniki od 1 do 10 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walc z przeciwnociami losu i powrt na scen

Hybrid View

Dowiadczony Osignicia:
    Tagger Second Class5000 punktw dowiadczenia1 rok zarejestrowany
    Doczy
    02-04-14
    Skd
    Warszawa
    Postw
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma : 111 SOGi w 61 postach

Domylnie My way to recovery - moja droga w walc z przeciwnociami losu i powrt na scen

WITAM!

Hmmm, od czego by tu zacz... Nazywam si Julia, mam 22 lata, jestem ukraink mieszkajc w Polsce od 5.5 lat (wic, odrazu najmocniej przepraszam za bedy ortograficzne, ktr si nie raz mog pojawi ), i zawodniczk sportw sylwetkowych federacji IFBB w kategorii Bikini Fitness.

Niestety moje starty w zawodach si zakoczyy na dwch pierwszych, i jak na razie ostatnich startach na Mistrzostwach Polski Juniorw i Pucharze Polski w padzierniku 2013 roku i konkursie Fit Look Models w listopadzie 2013, a wielkie, ambitne plany startowe na rok 2014 rozbiy si w chwili, kiedy mj organizm zacz dosownie wariowa.

Po 5 miesicach wyczerpujcej diety redukcyjnej pod zawody, duzej iloci treningw i 3 odwodnieniach w 1 miesicu, po udziale w FitLooku podlao mnie w par dni na 10 kg (mimo, e pozwoliam sobie odpuci diete tylko 1 wieczr, po czym na nastpny dzie wrciam do diety i treningw). Najpierw tym faktem, e jest mnie o 10 kg wicej si w cale nie martwiam, bo normalne jest, e wraca po odwodnieniach duo wody...MYLAAM, e to jest normalne, i te wszystkie obrzki, ktre nadal mam...Cay grudzie powiciam na regeneracj: mniejsz ilo treningw - z 12 aerobowych i 6 siowych przeszam (za wskazwk trenera pod opiek ktrego cay czas byam do koca grudnia...) na 4 aerobowe i 3 siowe; do diety doszo 30 gram tuszczy - bo od dwch miesicy miaam 0, jeszcze doszo 80 gram wglowodanw, z 50 na 130 gram dziennie. Mimo, e nadal wiczyam jednak nie mao, i dieta bya cay czas na ujemnym bilansie kalorycznym, pod koniec grudnia wielkie zdziwienie, bo WOW jeszcze +5 kg HELL YEAH! Wic stao si mnie 15 kg wicej, obrzki nadal nie zeszy, o stanie psychicznym lepiej nie mwi...: pytania od wszystkich dookoa co mi si stao, czemu tak wspucham, czy na masie jestem, lub teksty: "Chyba psychika ci nie wytrzymaa co? Zaczea si objada?", przez to wszystko zmieniam siownie gdzie zazwyczaj wiczyam i unikaam wszystkich ludzi ktrych tylko daam rad unika.

Ale pomyslaam no ok, jednak jadam wicej ni przed startem i trenowaam mniej niz przed startem, organizm wymczony by, wic mia prawo tuszczyku nagromadzi. Bardzo jeszcze optymistycznie z nowym 2014 rokiem, od 1 stycznia znowu zaczeam redukcj, bo do Mistrzostw Polski zostawao 4 miesiac no i trzeba byo pali to co mi przybyo. W midzyczasie lataam po lekarzach robic badania, eby znale przyczyn tak mocnych nie schodzcych obrzekw na caym ciele - nic do teraz jeszcze nie wykryto, oprcz niedoczynnoi tarczycy, ktra przy zapodaniu hormonu, jest teraz w granicach normy. W cigu caego stycznia byam na diecie low carb. Po miesicu waga ani drgnea w adn stron - myl no OK OK przynajmniej ju nie ronie Pomylelimy z nowym trenerem, e moe wglowodany tak mi trzymaj wod, bo KORTYZOL, ESTROGEN, PROLAKTYNA i nerki - byy w normie, wic od grudnia do teraz jestem na CKD - cyklicznej diecie ketogenicznej. Jem 200 gram biaka i 60 gram tuszczy dziennie, z warzyw: mieszanka saat, pomidory, ogrki. Luty - bez adowania. W pierwszej poowie marca robiam adowanie okootreningowo co 7 dzie z tak zwanych "czystych" rde wglowodanw - razem 200 gram WW, a od drugiej poowy marca co 14 dzie. Treningi w grudniu i styczniu: 4 siowe, 7 aerobowych, od marca do teraz 12 aerobowych i 4 siowych 6 dni w tygodniu. W dniach bez treningu siowego robi tradycyjn aeroby po 45 minut przy pulsie ok 130-135. W dniach z siowym treningiem robi interway 2 razy dziennie po 30 minut. Oglnie rzecz biorc, zeszo od pocztku redukcji tylko 2kg z tuszczyku, woda i obrzki s nadal. Mienie te maksymalnie trzymaja wod mimo braku wglowodanw w diecie...

Analizujc ca sytuacj, ju miesic temu zdaam sobie sprawe i w kocu si pogodziam z tym, e jednak nie dam rady zrobi formy startowej na Mistrzostwa Polski, ktr maj si odby za 3 tygodnie w Kielcach...i w sumie nie mam pojcia kiedy jednak bd moga znowu wrci na scen. Ale sie nie poddaje, dietka jest trzymana w 100%, treningi s cizkie, aeroby robione co do sekundy i ani mniej ni trzeba, badania hormonalne, ktre pozostay do zrobienia mam zrobic w nastpnym tygodniu. I jak nic si nie wykryje, pozostanie mi tylko cierpliwie czeka, a organizm sam wrci do normy - bo jednak poprawy wizualne s - bardzo wolne, nie odpowiadajce wysiku, ktry wkadam i kalorycznoci diety ktr mam, ale s - dzisiaj zaoyam bokserk treningow, w ktrej si nie mieciam od grudnia

Bywaj bardzo cikie dni, kiedy myle za co mi to wszystko, kiedy czuje bl przez to, e obcito mi skrzyda, kiedy myl po co ja nadal to wszystko robi kiedy absolutnie nic nie dziaa - stoje w miejscu i walcze nie wiadomo z czym. ALE wtedy id na trening i wszystko mi przechodzi, wiara i nadzieja wraca, a ja po raz kolejny si przekonuj jak bardzo kocham ten styl bycia i ycia

Wic zapraszam do ledzenia mojego dziennika, i tej caej walki z koszmarem ktry mnie spotka
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

2. Uytkownik N3ver_quit otrzyma za ten post 11 SOGi(-w) od uytkownikw:

Adasisko (14-03-16), Baloniarz (03-04-14), fallenursus (03-04-14), Gangsta Latino (03-04-14), gl (09-04-14), Pikaczu (03-04-14), Pioter1994 (03-04-14), Tomi! (06-08-14), USgorn (03-04-14), Wesoy_Grabarz (22-10-14), xxmodyxx (17-08-14)

Dowiadczony Osignicia:
    Doczy
    02-04-14
    Skd
    Warszawa
    Postw
    1,055
    SOG
    0

4. Uytkownik N3ver_quit otrzyma za ten post 8 SOGi(-w) od uytkownikw:

fallenursus (03-04-14), FIT-anula (10-04-14), gl (09-04-14), Pikaczu (03-04-14), Pioter1994 (03-04-14), USgorn (03-04-14), Wesoy_Grabarz (22-10-14), xxmodyxx (17-08-14)

Dowiadczony Osignicia:
    Doczy
    02-04-14
    Skd
    Warszawa
    Postw
    1,055
    SOG
    0

Domylnie

Odciski ktre mam cay czas i forma teraz - a raczej jej brak

fPpvk9YuTkA.jpgunnamed777.jpg

6. Uytkownik N3ver_quit otrzyma za ten post SOGi od uytownika(-w):

xxmodyxx (17-08-14)

neverending science experiment Moderator #Doping Osignicia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdj50000 punktw dowiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Doczy
    11-03-09
    Skd
    Montreal
    Postw
    12,142
    SOG
    1,873
    Otrzyma : 3,153 SOGi w 2,487 postach

Domylnie

Przy dluzszym czytaniu dugiego testu zamazuje mi si, widsielm tyko co o nowych gaciach. eby poprawnie zweryfikowa progres musiabym zobaczy zdjcia mozEsz na pw lub email bo to zaraz rozdrapia lobuzy.
    :p

A tak na serio to kada z was ma silna wol, ktra tylko jaki trzeba wymusi :) to ze grzejesz bez odpoczynka widzc tylko maa popraw daje duo o tobie do powiedzenia. Jest tylko jedno wyjcie - bdzie lepiej!!

Ps.

O tych fotach nie zartowalem.

:p
    O Yeah, witaj na forum.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions

[link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]
    [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]

warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1