Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Kiedy Spalacz Tłuszczu a Kiedy Bcaa

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class250 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar ePrint
    Dołączył
    02-04-14
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Kiedy Spalacz Tłuszczu a Kiedy Bcaa

    Witam mam takie pytanie, aczkolwiek zamierzał nie długo zrzucić ten zbędny tłuszcz.Planuje również zakupić spalacz tłuszczu i bcaa tylko nie wiem kiedy to dawkować.Jakie rozwiązanie było by najlepsze?Dodam również ze mam zamiar robić po kazdym treningu siłowym 30 min aerobów.

    Spalacz Tłuszczu (np tam 2kaps) przed siłownia następnie bcaa 30 min aerobów czy może. Odbyć trening siłowy wziąć spalacz tłuszczu przed areobami a po aerobach bcaa.
    Proszę o pomoc jakie rozwiązanie było by najlepsze ?

    I jeszcze jedno pytanko, czy będac na redukcji i chcąc spalić tkanke tłuszczową wspomagając sie spalaczem tłuszczu będe spalał również mięsnie ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Odradzam spalacz tłuszczu. Lepiej zainwestuj w dobrą zieloną herbatę i pił 2-4 szklanki dziennie. Wyjdzie taniej/lepiej/zdrowiej. Na spalacze przyjdzie czas kiedy indziej.

    Co do BCAA - możesz/nie musisz kupować. Jeśli chcesz to możesz na stronie sklepu BCAA.PL poszukać produktów BCAA. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Polecam Purple Wrath lub BCAA od firmy UNS. Osobiście stosowałem ten produkt: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Też godny polecenia!
    Są też inne, także dobre... ale nie wszystkie ;)
    BCAA stosuj w czasie treningu siłowego lub pod koniec treningu przed aero. Proponował bym tez zakup białka np. z UNS - Econo.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Spalacze sklepowe i tak nie zawieraja zadnych cudownych skladnikow wiec zrob j/w zielona herbata, kawa itd.
    BCAA okolotreningowo.

    To czy miecho poleci czy tluszcz tylko zalezy od Twojej diety
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Ja po przebudzeniu pije białko z TRECA, później około 30 minut przed wyjściem na siłownię biorę spalacz ANIMAL CUTS, a już przed treningiem piję BCAA XPLODE z Olimpa.
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Kordian Skibiński
    Dołączył
    18-04-14
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    409
    SOG
    9
    Otrzymał : 62 SOGi w 35 postach

    Domyślnie

    spalacz 30-40 minut przed treningiem , bcaa bezposrednio przed 5-10 g i po 5-10 g - tylko kup takie bcaa ktore ma jak najwięcej tytułowego BCAA w porcji np w 10 g ma od 8 do 10 g bcaa a nie 5-7 i jakies wypełniacze niepotrzebne ! , przy spalaczu bym celował najpierw te z mała ilością składników aktywnych zeby było widac jak reagujesz - zaczynasz od 1/2 dawki zalecanej
    Treningi personalne na terenie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 508 323 682 , trener.kordian@gmail.com , https://www.facebook.com/Trener.Personalny.Kordian
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar tanieS
    Dołączył
    03-01-14
    Postów
    133
    SOG
    8
    Otrzymał : 26 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    spalacz rano na czczo 30 min przed śniadaniem, 30 min przed treningiem, bcaa przed treningiem i po treningu jak wyżej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Whitelionn
    Dołączył
    14-11-13
    Postów
    89
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Tak jak koledzy - spalacz rano na czczo 30 min przed posiłkiem i 30 min przed treningiem, też na czczo. Bcaa bierz 5g przed treningiem z ciężarami oraz przed aerobami 5g. Ja biorę Bcaa Xpress od Scitec'a bo mi najbardziej podchodzą ( są w formie proszku, bez zbędnych dodatków - wersja bezsmakowa ). Białko możesz przed i po treningu brać. Co do białka to każde dobre, ale omijaj te z pszenicy, bynajmniej mi nie podchodzą i są słabej jakości.
    Spalacz pomaga, ale zależy jaki to spalacz i co się w nim znajduje. Dla każdego jest dobre co innego. Najważniejsza dieta i ciężki trening, tego nikt mi nie zaprzeczy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Addri
    Dołączył
    24-04-14
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    jak aminokwasy bierzesz przed treningiem i przed aerobami to białko bym brał tylko na koniec całego treningu - przed bym sobie odpuścił

    nie polecam również spalacza naczczo - ja się zawsze zle po tym czułem , wole po śniadaniu na pełny żołądek oto sie wtedy wolniej wchłania ale i dłuzej utrzymuje działanie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •