Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Masa czy Redukcja

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class250 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar ePrint
    Dołączył
    02-04-14
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Masa czy Redukcja

    Witam, mam pytanie, aczkolwiek zbliża się lato noi chciałbym pokazać troche brzuch, nie chodzi mi o jakąś rzeźbe, żeby być jakos super wyrzeźbionym czy coś, chce bym po prostu silny, więc pomyslałem zeby chociaż troche uwypuklić ten brzuch zeby bylo widać te mieśnie, noi zastanawiam się czy masować czy rzeźbić, mam 177cm wzrostu przy wadze 85-86kg.
    Drugie pytanie brzmi jaki trening na rzeźbe, ile powtórzeń ile ćwiczeń jakie cwiczenia i co z areobami?

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - to jest moje zdjęcie na podstawie którym bedą mogli państwo ocenić czy redukować czy masować jeszcze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Jest kwiecień redukuj, bo masz co ;)

    Jeśli chodzi o trening: nie ma rozróżnienia na masowy i redukcyjny. Kiedyś uważano, że na redukcji powinno się robić więcej powtórzeń itd., ale teraz już się tak nie robi. Oczywiście pod koniec redukcji, gdy pula kaloryczna jest ograniczona, ma się trochę mniej siły, więc czasami zmienia się obciążenie na mniejsze. Ułóż trening (w dziale TRENING, w podwieszonych masz tematy) i tu wklej.

    Co do diety, najlepiej wylicz swoje zapotrzebowanie. Twoja wagax24 x od 1 do 1.5 w zależności od aktywności fizycznej (jaka praca/ile razy trenujesz/jak długo/aeroby itd.)
    Przykłady diet masz w dziale DIETA też w podwieszonych. Poszukaj, ułóż, wklej tutaj, a my poprawimy/doradzimy.

    Najlepiej jak byś założył relację w dziale NASZE RELACJE, wtedy najlepiej się doradza i widzi efekty.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Miesiac nie ma zadnego wplywu czy masa czy rzezba. Chyba ze dla sezonowcow.
    Ale zgadza sie Tobie wskazana redukcja na poczatek.
    O treningu j/w. Co do aerobow jak najbardziej w DNT daj z rana.
    O diecie zacznij z 2-2,5 b, 1,5-2 t, 3 w i obserwuj co sie dzieje. Mierzy obwody itp.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive1000 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar persik06
    Dołączył
    26-10-13
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    107
    SOG
    10
    Otrzymał : 12 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    Sprobuj spalic na i wyrzezbic brzuch. Jak bedzie latwo spalac i rzezbic to mase na spokojnie rob. A jesli bedzie trudno ci spalic tluszcz, to gdy wkoncu ci sie uda bierz czytaj o suchej masie miesniowej. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ePrint Zobacz post
    Witam, mam pytanie, aczkolwiek zbliża się lato noi chciałbym pokazać troche brzuch, nie chodzi mi o jakąś rzeźbe, żeby być jakos super wyrzeźbionym czy coś, chce bym po prostu silny, więc pomyslałem zeby chociaż troche uwypuklić ten brzuch zeby bylo widać te mieśnie, noi zastanawiam się czy masować czy rzeźbić, mam 177cm wzrostu przy wadze 85-86kg.
    Drugie pytanie brzmi jaki trening na rzeźbe, ile powtórzeń ile ćwiczeń jakie cwiczenia i co z areobami?

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - to jest moje zdjęcie na podstawie którym bedą mogli państwo ocenić czy redukować czy masować jeszcze.
    Ty nie masz co rzeźbić jesteś poprostu tłusty, więc redukuj poprostu dużo cardio i 3 razy w tyg konkretna siłownia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •