Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Powrót ! Rady, wnioski, spostrzeżenia :)

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar NIKOLIS 168
    Dołączył
    19-12-06
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    32
    Postów
    1,299
    SOG
    118
    Otrzymał : 137 SOGi w 127 postach

    Domyślnie Powrót ! Rady, wnioski, spostrzeżenia :)

    Witam!
    Na wstępie chciałbym przywitać się po mojej długiej nieobecności. Moja przygoda z siłownia zaczęła się w wieku 15 lat a mój staż treningowy wynosi w przybliżeniu 40 miesięcy. Gdy człowiek dorósł pojawiły się różne tzw. perypetie życiowe typu koniec szkoły, wyjazdy zagraniczne, praca zmianowa, studia zaoczne, mocne i częste alkoholowe libacje oraz "wypalenie zawodowe" :D . Brak diety, treningów i regeneracji spowodował nadmierne otłuszczenie, spadek siły i jakości mięsni a co za tym idzie w najczęstszych przypadkach oponka oraz "boczki". Między czasie były momenty w których próbowałem walczyć, ale wychodziło to z różnym skutkiem. Ale po około 3 letniej przerwie znowu pojawiły się chęci i od ponad 6 tyg powróciłem do żelastwa. Przechodząc do meritum sprawy chciałbym za jakieś 7-8 tygodni wspomóc się suplementacją.

    Cel: poprawa jakości mięśnia, lepsze ubicie, poprawa siły i wydolności
    Kwota: środki finansowe raczej nieograniczone
    Przebyte cykle:
    mono (1250) + gainer
    jabłko (CM3) + bcaa
    mono + cell pump + mass xxl + bcaa
    tse + wpc x2
    Przewinęły się jeszcze NO Boostery tj No Xplode, AAKG oraz cykl na Hyperdrine OD bardzo na plus.

    Dieta: na cykl myślę spokojnie wjechać z 4g/1kg Węgle oraz 2g/1kg białko.
    Trening: tutaj się jeszcze zastanawiam może jakieś sugestie bo żeby rzeźbić trzeba mieć co :D

    Suplementacja: Myślę o takim zestawie: mono 5g ED, BCAA Xtra , Białko UNS Wpc Econo, jakiś NO Booster najlepiej bez Kreatyny może White Blood widzę, że jest jakaś nowa wersja stosował ktoś? Swego czasu WB + GM to był jeden z ulubionych zestawów wielu siłowni hehe. Przez ten czas przewinęło się wiele produktów dlatego proszę o fachową poradę :)))

    Z poważaniem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Staż 40 miesięcy, zakładaj relację ;)
    Tam będziesz wszystko pisał, zmiany w treningu,dieta,suple itd, to się będzie łatwiej oceniało/doradzało ;)

    Co do supli: na początku daj kretę (obojętnie jaką, byle nie jakieś najtańsze, od średniej półki w górę), białko. BCAA - jeśli masz na zbyciu kasę to też ładuj, może być to co podałeś, lub BCAA z UNS lub Purple Warth - wiele osób poleca ten ostatni.

    Witamy z powrotem na forum ;)
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    dieta kretka witamino minerały.eaa trening co tu dużo sie rozpisywać%-)kretka i efka i masz najlepszy booster na rynku%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Whitelionn
    Dołączył
    14-11-13
    Postów
    89
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Na powrót to najlepiej bcaa ( ja biorę bcaa xpress od Scitec'a) białko a to różnie, na redukcji najlepiej mix z sojowym i jakąś przedtreningówkę. Witaminy to oczywiście podstawa. Dieta i ćwiczenia przede wszystkim. Zapomnij o węglowodanach prostych, takich jak białe pieczywo czy makaron. Trening i jeszcze raz trening wraz z dietą bo to podstawa. Żadna odżywka czy suplement nie pomoże Ci tak jak zdrowa dieta, tryb życia i ćwiczenia!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •