Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Temat: Spalacz Jaki ?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamil1232
    Dołączył
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Spalacz Jaki ?

    Witam. Chcialbym abyscie mi powiedzieli jaki spalacz jest dobry. odrazu linki . Jakie sami testowaliscie i byly efekty? Taki zeby w skladzie byly dobre skladniki typu Kofeina tauryna, Efedryna ale nie jestem pewny czy efedryna jest jeszcze legalna bo slyszalem od kolegi ze Niestety juz nie jest legalna. Hmmm co tu jeszcze dodac . potrzebuje dobry spalacz gdyz juz trudno spalic tluszcz teraz . waga stoi . Od sierpniamam diete bialkową , biegam pare miesiecy cwiczylem na silowni . na poczatku wazylem 132 kg teraz waze 96kg mam 193cm wzrostu . Stracilem 30cm w pasie okolo moze wiecej i mam 15 lat . teraz mam znow zaczac biegac na wiosne i posilbym o pomoc z dobraniem dobrego spalacz . wtedy robilem to na sucho gdyz czekalem na taki moment jak ten ze waga stania zeby teraz spalacze byly bardziej skuteczne . :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Masz 15 lat i 193 cm wzrostu? Ponadto 96kg wagi? Kuwa, musisz robić wrażenie, tym bardziej na tle rówieśników, pewnie wszyscy myślą, że kilka razy klasy nie zdałeś ;)

    Co do spalacza, ja bym pokombinował z aerobami, dietą i rzeczami typu ostre przyprawy/herbata zielona, które też w małym, ale zawsze, stopniu zmniejszą BF.
    Po drugie przy wzroście 193 waga 96 to nie tak dużo. Może lepiej skupić się na treningu siłowym?? Przybrał byś trochę masy MIĘŚNIOWEJ, estetyczniej byś wyglądał i przy dopracowanej diecie + aerobach mógłbyś ważyć te 95 kg a pas miałbyś odpowiedni ;)

    Najlepiej gdybyś wrzucił zdjęcie, wtedy by się oceniło BF. Rozpisz też dietę i trening.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamil1232
    Dołączył
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tylko wlasnie niby nie jest zle brzuch wmiare spadl. no wiadomo zostaly slady po tej masie jaka mialem lekko skory ale to z czasem powinenem wyrobic tylko ze tak powiem nic nie spadaja mi Piersi poniewaz majac ta mase mialem tez je troche. ale po zrzuceniu wagi nie spadly wiele nie wiem czemu. zdjecie wrzuce za pare dni bo jak narazie nie mam jak wrzucic :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamil1232
    Dołączył
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    hmm moja dieta wygladala roznorodnie ale moge opisac jeden dzien ja robilem to raczej spontanicznie to co mam w lodowce w ograniczonych ilosciach i mniej wiecej zeby posiadalo to bialko nieco wegli i nie mialo tluszczu . np
    Rano : platki z mlekiem kukurydziane. lub owsiane
    Sniadanie drugie : np jugurt wiejski albo jakis pitny
    obiad byl nieco obfity typu : pol saszetki ryzu piers z kurczaka przyprawiona na ostro i do tego jakies warzywa typu buraki czasami salata z kefirem
    jakaś 1h przed bieganiem jadlem : owoce np z 1 jablko lub 2 zeby bylo troche wegli czasami twarog
    po bieganiu 1h : Płatki z mlekiem albo ryz z piersia z kurczaka ale mniejsza ilosc niz na obiad .

    Trening silownia albo biegalem 3km (wiem malo , ale jak narazie tyle bo brat mowil ze przy mojej masie moze mi to zaszkodzic przy stawach )
    a na silowni to 45minut poswiecalem . nie wiem jak opisac ten trening gdyz nie znam nazw tych cwiczen ktore wykonywalem Brat mi pokazywal i sie od niego uczylem . oczywiscie na bicki plecy klate, nogi mniejwiecej cwiczenia byly . jak cwiczylem na silowni to na atlasie wziolem 95kg . czy to nie jest malo przy mojej masie :/ ?
    Ostatnio edytowane przez Gangsta Latino ; 23-03-14 o 22:50
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    tak myślałem, że możesz mieć problem z estetyką brzucha i/lub innych części ciała, gdyż dużo osób, które zrzuciły sporo kg ma właśnie problemy z obwisłą skórą itd.

    No nic, na foto poczekam, bo ono najlepiej pokaże ile trzeba włożyć pracy poprawę sylwetki. Co do piersi to się nie wypowiadam tzn. nie wiem czy jest możliwe, aby bez pomocy chirurga ukształtować je tak aby wyglądały w 100% normalnie. To może być twój największy problem, gdyż jesteś w wieku, który "lubi" ginekomastie, a jest to 13-15 lat. No nic, będzie foto to się zobaczy.

    Co do diety:
    - za dużo produktów mlecznych. Jedz więcej mięsa. Do tego więcej warzyw/owoców (w przewagą warzyw). Masz tu kalkulator kalorii: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wpisujesz produkt, wagę i będziesz miał wyliczona ilość kalorii oraz ilość białka/węglowodanów i tłuszczy. Wydaje mi się, że jesz za mało kalorii (są diety 1000 kcal i mniej które opierają się na białku i dają efekty bez efektu jojo jeśli wie się co trzeba robić, ale tobie odradzam, to dla bardziej doświadczonych, także ty musisz jeść odpowiednią ilość kcal bo inaczej nie zejdziesz do odpowiedniego poziomu BF)

    Trening też taki sobie. 3 km to może nie tak mało. Mógłbyś robić inaczej tzn. szybki trucht (wtedy dasz radę więcej niż 3 km) lub 1 km szybki trucht, 500 metrów bieg i tak na przemian.
    Trening na siłce 45 min z twoim doświadczeniem?? ZA MAŁO! Rób trening ogólnorozwojowy na wolnych ciężarach tzn. martwy ciąg, wyciskanie na płaskiej, wiosłowanie itd. Poszukaj tych ćwiczeń na forum lub w google i ułóż plan a my ocenimy.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamil1232
    Dołączył
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    a co bys powiedzial na diete 500kcal ? malo ? czemu malo to zle ?

    i jakbysmogl to powiedz mi ile posilkow dziennie jesc musze i mniej wiecej ile kcal okolo w jakim posilku bo ja to zanim to gdzies znajde to mi troche zejdzie a ty sie na tym znasz :D i mozesz mi powiedziec czemu mi te piersi nic nie spadaja?bo nie kumam

    ej i powiedz mi od pol roku zamiast coli i inncyh napoji gazowanych pije kubusie Soki czy to dobry wybor czy nie bardzo ?
    Ostatnio edytowane przez Gangsta Latino ; 23-03-14 o 23:37
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    500 kcal w żadnym wypadku. Ty masz jeść jakieś 2300-2600 kcal. Jedząc 500 kcal przez dłuższy czas doprowadzisz do zaniku mięśni (oczywiście nie całkowicie, ale w dużym stopniu), gdyż organizm będzie się musiał jakoś ratować i czerpać energie. Jedząc ponad 2000 kcal, organizm nie będzie przykładał aż takiej wagi do "magazynowania" tłuszczu, dlatego też łatwiej schudnąć (oczywiście z odpowiednim treningiem i dietą, chociaż co do diety to można by się kłócić, ale to dla innych stażem).

    Posiłków? Najlepiej 4 według mnie, nie widzę sensu dzielić ich na 6 czy więcej (jako posiłek nie traktuje np. białka po treningu).
    Co do piersi: pisałem, nie wypowiadam się bo nie jestem lekarzem i się nie znam. Po drugie nie widziałem zdjęć.

    Nie pij kubusi i innych soków... nie najesz się tym, a walisz w siebie kalorie i cukier. Cole możesz pić, ale bez cukru np. cola zero. Pij wode/zieloną herbatę itp.
    P.S Nie pisz postów pod postem, pisz w 1 poście wszystko.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamil1232
    Dołączył
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No ok. a wode mineralna ? bo jednak do coli mam dystans dla mnie cola to cola cukru nie ma ale ma slodziki i rozne substancje. a według ciebie brac bialko czy nie bo mam no ale wtedy to sie traktuje jako dodatkowe kcal . slyszalem ze moge to pic ale np zamiast posilku po treningu .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    woda jak najbardziej. nawet powinieneś.

    Jeśli zaczął byś ćwiczyć ok. 3-4x w tygodniu na siłowni to jest sens brania białka po treningu. Na razie rozpisz dietę i trening, ale dokładnie co i jak, wtedy będzie sens dopisywać suplementy itd. a teraz nie wiem jak chcesz ćwiczyć tzn. czy tylko siłownia + aero, czy bardziej bieganie a siłownia jedynie jako dodatek.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamil1232
    Dołączył
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    teraz raczej chcem Bieganie zeby bylo codziennie bo z silka to powiem ci ze troche lipa bo mam to na strychu a tam nie pale i jest zimno :D dlatego przyczekam z tym jak beda cieplejsze dni :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •