Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 30

Temat: Spalacz Jaki ?

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Kamil1232
    Do³±czy³
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Spalacz Jaki ?

    Witam. Chcialbym abyscie mi powiedzieli jaki spalacz jest dobry. odrazu linki . Jakie sami testowaliscie i byly efekty? Taki zeby w skladzie byly dobre skladniki typu Kofeina tauryna, Efedryna ale nie jestem pewny czy efedryna jest jeszcze legalna bo slyszalem od kolegi ze Niestety juz nie jest legalna. Hmmm co tu jeszcze dodac . potrzebuje dobry spalacz gdyz juz trudno spalic tluszcz teraz . waga stoi . Od sierpniamam diete bialkow± , biegam pare miesiecy cwiczylem na silowni . na poczatku wazylem 132 kg teraz waze 96kg mam 193cm wzrostu . Stracilem 30cm w pasie okolo moze wiecej i mam 15 lat . teraz mam znow zaczac biegac na wiosne i posilbym o pomoc z dobraniem dobrego spalacz . wtedy robilem to na sucho gdyz czekalem na taki moment jak ten ze waga stania zeby teraz spalacze byly bardziej skuteczne . :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Do³±czy³
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzyma³ : 267 SOGi w 197 postach

    Domy¶lnie

    Masz 15 lat i 193 cm wzrostu? Ponadto 96kg wagi? Kuwa, musisz robiæ wra¿enie, tym bardziej na tle rówie¶ników, pewnie wszyscy my¶l±, ¿e kilka razy klasy nie zda³e¶ ;)

    Co do spalacza, ja bym pokombinowa³ z aerobami, diet± i rzeczami typu ostre przyprawy/herbata zielona, które te¿ w ma³ym, ale zawsze, stopniu zmniejsz± BF.
    Po drugie przy wzro¶cie 193 waga 96 to nie tak du¿o. Mo¿e lepiej skupiæ siê na treningu si³owym?? Przybra³ by¶ trochê masy MIʦNIOWEJ, estetyczniej by¶ wygl±da³ i przy dopracowanej diecie + aerobach móg³by¶ wa¿yæ te 95 kg a pas mia³by¶ odpowiedni ;)

    Najlepiej gdyby¶ wrzuci³ zdjêcie, wtedy by siê oceni³o BF. Rozpisz te¿ dietê i trening.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Kamil1232
    Do³±czy³
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Tylko wlasnie niby nie jest zle brzuch wmiare spadl. no wiadomo zostaly slady po tej masie jaka mialem lekko skory ale to z czasem powinenem wyrobic tylko ze tak powiem nic nie spadaja mi Piersi poniewaz majac ta mase mialem tez je troche. ale po zrzuceniu wagi nie spadly wiele nie wiem czemu. zdjecie wrzuce za pare dni bo jak narazie nie mam jak wrzucic :D
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Kamil1232
    Do³±czy³
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    hmm moja dieta wygladala roznorodnie ale moge opisac jeden dzien ja robilem to raczej spontanicznie to co mam w lodowce w ograniczonych ilosciach i mniej wiecej zeby posiadalo to bialko nieco wegli i nie mialo tluszczu . np
    Rano : platki z mlekiem kukurydziane. lub owsiane
    Sniadanie drugie : np jugurt wiejski albo jakis pitny
    obiad byl nieco obfity typu : pol saszetki ryzu piers z kurczaka przyprawiona na ostro i do tego jakies warzywa typu buraki czasami salata z kefirem
    jaka¶ 1h przed bieganiem jadlem : owoce np z 1 jablko lub 2 zeby bylo troche wegli czasami twarog
    po bieganiu 1h : P³atki z mlekiem albo ryz z piersia z kurczaka ale mniejsza ilosc niz na obiad .

    Trening silownia albo biegalem 3km (wiem malo , ale jak narazie tyle bo brat mowil ze przy mojej masie moze mi to zaszkodzic przy stawach )
    a na silowni to 45minut poswiecalem . nie wiem jak opisac ten trening gdyz nie znam nazw tych cwiczen ktore wykonywalem Brat mi pokazywal i sie od niego uczylem . oczywiscie na bicki plecy klate, nogi mniejwiecej cwiczenia byly . jak cwiczylem na silowni to na atlasie wziolem 95kg . czy to nie jest malo przy mojej masie :/ ?
    Ostatnio edytowane przez Gangsta Latino ; 23-03-14 o 21:50
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #5
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Do³±czy³
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzyma³ : 267 SOGi w 197 postach

    Domy¶lnie

    tak my¶la³em, ¿e mo¿esz mieæ problem z estetyk± brzucha i/lub innych czê¶ci cia³a, gdy¿ du¿o osób, które zrzuci³y sporo kg ma w³a¶nie problemy z obwis³± skór± itd.

    No nic, na foto poczekam, bo ono najlepiej poka¿e ile trzeba w³o¿yæ pracy poprawê sylwetki. Co do piersi to siê nie wypowiadam tzn. nie wiem czy jest mo¿liwe, aby bez pomocy chirurga ukszta³towaæ je tak aby wygl±da³y w 100% normalnie. To mo¿e byæ twój najwiêkszy problem, gdy¿ jeste¶ w wieku, który "lubi" ginekomastie, a jest to 13-15 lat. No nic, bêdzie foto to siê zobaczy.

    Co do diety:
    - za du¿o produktów mlecznych. Jedz wiêcej miêsa. Do tego wiêcej warzyw/owoców (w przewag± warzyw). Masz tu kalkulator kalorii: [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników] Wpisujesz produkt, wagê i bêdziesz mia³ wyliczona ilo¶æ kalorii oraz ilo¶æ bia³ka/wêglowodanów i t³uszczy. Wydaje mi siê, ¿e jesz za ma³o kalorii (s± diety 1000 kcal i mniej które opieraj± siê na bia³ku i daj± efekty bez efektu jojo je¶li wie siê co trzeba robiæ, ale tobie odradzam, to dla bardziej do¶wiadczonych, tak¿e ty musisz je¶æ odpowiedni± ilo¶æ kcal bo inaczej nie zejdziesz do odpowiedniego poziomu BF)

    Trening te¿ taki sobie. 3 km to mo¿e nie tak ma³o. Móg³by¶ robiæ inaczej tzn. szybki trucht (wtedy dasz radê wiêcej ni¿ 3 km) lub 1 km szybki trucht, 500 metrów bieg i tak na przemian.
    Trening na si³ce 45 min z twoim do¶wiadczeniem?? ZA MA£O! Rób trening ogólnorozwojowy na wolnych ciê¿arach tzn. martwy ci±g, wyciskanie na p³askiej, wios³owanie itd. Poszukaj tych æwiczeñ na forum lub w google i u³ó¿ plan a my ocenimy.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Kamil1232
    Do³±czy³
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    a co bys powiedzial na diete 500kcal ? malo ? czemu malo to zle ?

    i jakbysmogl to powiedz mi ile posilkow dziennie jesc musze i mniej wiecej ile kcal okolo w jakim posilku bo ja to zanim to gdzies znajde to mi troche zejdzie a ty sie na tym znasz :D i mozesz mi powiedziec czemu mi te piersi nic nie spadaja?bo nie kumam

    ej i powiedz mi od pol roku zamiast coli i inncyh napoji gazowanych pije kubusie Soki czy to dobry wybor czy nie bardzo ?
    Ostatnio edytowane przez Gangsta Latino ; 23-03-14 o 22:37
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #7
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Do³±czy³
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzyma³ : 267 SOGi w 197 postach

    Domy¶lnie

    500 kcal w ¿adnym wypadku. Ty masz je¶æ jakie¶ 2300-2600 kcal. Jedz±c 500 kcal przez d³u¿szy czas doprowadzisz do zaniku miê¶ni (oczywi¶cie nie ca³kowicie, ale w du¿ym stopniu), gdy¿ organizm bêdzie siê musia³ jako¶ ratowaæ i czerpaæ energie. Jedz±c ponad 2000 kcal, organizm nie bêdzie przyk³ada³ a¿ takiej wagi do "magazynowania" t³uszczu, dlatego te¿ ³atwiej schudn±æ (oczywi¶cie z odpowiednim treningiem i diet±, chocia¿ co do diety to mo¿na by siê k³óciæ, ale to dla innych sta¿em).

    Posi³ków? Najlepiej 4 wed³ug mnie, nie widzê sensu dzieliæ ich na 6 czy wiêcej (jako posi³ek nie traktuje np. bia³ka po treningu).
    Co do piersi: pisa³em, nie wypowiadam siê bo nie jestem lekarzem i siê nie znam. Po drugie nie widzia³em zdjêæ.

    Nie pij kubusi i innych soków... nie najesz siê tym, a walisz w siebie kalorie i cukier. Cole mo¿esz piæ, ale bez cukru np. cola zero. Pij wode/zielon± herbatê itp.
    P.S Nie pisz postów pod postem, pisz w 1 po¶cie wszystko.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Kamil1232
    Do³±czy³
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    No ok. a wode mineralna ? bo jednak do coli mam dystans dla mnie cola to cola cukru nie ma ale ma slodziki i rozne substancje. a wed³ug ciebie brac bialko czy nie bo mam no ale wtedy to sie traktuje jako dodatkowe kcal . slyszalem ze moge to pic ale np zamiast posilku po treningu .
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #9
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Do³±czy³
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzyma³ : 267 SOGi w 197 postach

    Domy¶lnie

    woda jak najbardziej. nawet powiniene¶.

    Je¶li zacz±³ by¶ æwiczyæ ok. 3-4x w tygodniu na si³owni to jest sens brania bia³ka po treningu. Na razie rozpisz dietê i trening, ale dok³adnie co i jak, wtedy bêdzie sens dopisywaæ suplementy itd. a teraz nie wiem jak chcesz æwiczyæ tzn. czy tylko si³ownia + aero, czy bardziej bieganie a si³ownia jedynie jako dodatek.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Kamil1232
    Do³±czy³
    23-03-14
    Postów
    37
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    teraz raczej chcem Bieganie zeby bylo codziennie bo z silka to powiem ci ze troche lipa bo mam to na strychu a tam nie pale i jest zimno :D dlatego przyczekam z tym jak beda cieplejsze dni :D
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •