Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Brak siły na redukcji

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Rzeczą normalną jest, że na redukcji odnotujemy spadki siły, przy dobrej diecie i treningu te spadki mogą być minimalne. Rozpisz najpierw makro potem możemy dywagować ile czego zwiększać i zmniejszać. To, że wrzucisz tonę białka do diety nie znaczy, że zahamujesz spadek siły. Dobrą alternatywą mogła by być rotacja węglami w diecie. Co do suplementów to kreatyna, bcaa, kofeina wystarczą. Jak nie miałeś do tej pory do czynienia ze spalaczami to wstrzymałbym się z johą.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    dobra a teraz posłuchajcie ballady pokemona...%-)

    robie redukcje i mam brak siły a chce pizgać cięzary...to weź zajeb turbodizla olejami i z siłą nie będzie problemu.
    robie redukcje i mam brak siły a chce pizgac ciezary...nie pizgasz turbodizla masz mało trójglicerydów w organizmie to niemasz siły proste(wstań rano i jebnij zyciówke na klate%-) )albo rybki albo akwarium albo robisz redukcje masz gdzieś ciezary i robisz treningi objetosciowe albo robisz siłe na redukcji%-)z gówna bata nie ukrecisz%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    oczywiście ze można robic redu z minimalnymi krokami w tył, ja na redukcji potrafie nawet sile budowac wszystko zależy co kto jak robi,

    autorze, ile cardio kręcisz?, możesz stopniowo zwiekszac, ale zwiekszajac tez kalorie, najpierw dodajemy maksymalnie wysiłek, dopiero na końcu ucinamy jedzenie, im więcej ma się energii do dyspozycji tym lepiej
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar Maniuś14
    Dołączył
    14-05-09
    Postów
    32
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ok!trochę nie było kiedy pisać no ale lepiej późno niż wcalewięc po pierwsze robie teraz dietke z 2422kcal(REDUKCJA) B-146 W-277 T-81.Waże obenie około 80-81kg przy wzroście 188cm i wiek hehehe 40lat terning siłowy pn,śr,pt.aerobowy wt,cz,so.bieganie do godziny czasami jak jest czas to po treningu siłowym dokładam basen 30min +saune,no to na początek,ps siła nadal spierd...a w dół a sadełko na brzuszku ma się dobrzea bym zapomniał kupiłem odżywke creasteron z HI-TECA nie wiem może to pomoże ,no to pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Whitelionn
    Dołączył
    14-11-13
    Postów
    89
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Dorzuć jakieś ZMA na regenerację na noc i popraw Crea-bomb do Scieca'a i będzie ok. W czasie redukcji regeneracja jest bardzo ważna, pamiętaj o tym. A dodatkowo stack kreatynowy na pewno Ci pomoże zbudować masę a przez co i siłę, wraz z którą przyjdzie wytrzymałość:).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Podepnę się. Osobiście na redukcji nie odczuwam praktycznie spadków siły (na podciąganiu na drążku nawet dodałem obciążenie). Skupiam się jednak typowo na siłowych- wielostawowych ćwiczeniach (przysiady, martwe, podciągania). No i z dietką b. ostrożnie jechałem w dół.

    Co natomiast ja odczuwam to totalny spadek popędu seksualnego. 33 lata, i praktycznie żona w łóżku zbędna. Wystarczy jednak, że wrócę na 2 dni do normalnej michy i włącza się sex machine. Czy coś robię nie tak, że siła jest a popędu nie ma? O tłuszcze dbam jakby co (olej kokosowy, ryby).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Jak dbasz z Tl? Jeśli masz 15% lub poniżej makro w tłuszczy baardzo obniża produkcję testosteronu wycinka.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Na szybko licząc z pamięci wychodzi mi ok. 20% na tłuszcze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Jak długo już ciagniesz? Robisz jakieś doładowanie ww okresowo? Suplementacja?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Zacząłem 19 lutego obcinając 100-150 kcal tygodniowo szukając kiedy mi zacznie spadać. Jak zacząłem gubić powolutku dalej obniżałem kcal (rozkład makro b/t/w - 40/20/40). Do wielkanocy zeszło z 83kg na 74kg. Po wielkanocy zacząłem biegać ok. 45 min na czczo. Planuję pociągnąć do końca czerwca, na ostatni miesiąc interwały. Trening skupiam na ćwiczeniach siłowych- martwe ciągi, podciągania z obciążeniem, poręcze, przysiady (4-5 powtórzeń, max ciężar jakim dam radę technicznie).

    Z suplementacji wbijam białko ~30g/ dzień jako uzupełnienie i witaminy daily formula. Nie stosuję BCAA ani nic innego bo nie widziałem działania czy stosowałem czy nie.

    Dieta bez nabiału, bazuje na: ryż, kurczak/ indyk (cyce), łosoś (inne ryby), orzechy włoskie, olej kokosowy, chleb razowy, płatki owsiane, jajka, warzywa (kapusta pekińska, ogórek, pomidor).

    Ładowania, cheat day'ów i innych odstępstw nie stosuję (nie czuję potrzeby). Jedyna przyjemność dnia to 1 kromka razowca z dżemem z borówek/ żurawiny (wliczone w dietę na podstawie info z ilewazy.pl).

    Z efektów jestem na razie zadowolony (choć do wycinki jeszcze kawałek), siła praktycznie została, samopoczucie/ motywacja b. dobre, śpię świetnie. Jedyny skutek uboczny to ten brak popędu (co mnie osobiście nie przeszkadza, żonie trochę bardziej).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •