Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: Ocena diety

  1. #31
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Gangsta przecież wiesz że cię szanuje ale syn nortona był na mega bombie zrobioną przez tatusia :)

    Wytrwałość-to pierwsze z czym musi się kolega pogodzić, żyć tym, srac tym, jeść to, śnić o tym.
    To co on zje i jak będzie przez to wyglądać to jego broszka, można mu dac najlepsza opcję , pośrednia, lub jebac ten temat ale nie wypada bo nie głupio pisze.
    Albo robi to prawidłowo i do efektów dochodzi w szybkim czasie-nawet w te lato-tak zdziwił bys się ile można zrobić w te kilka miesięcy naprawdę się spędzając bez saa w jego wieku.
    Nie będę tu pierdolil kto co robi jak zapoerdalala jak głupi osioł wylewa litry potu i wygląda miernie bo nie oto tu chodzi.
    Szama to 80% sukcesu.

    Fall, masz oczywiście rację w tym, że im lepsza dieta tym lepsze efekty. Chodziło mi tylko o to, że widziałem już na forach mnóstwo ludzi którzy rezygnowali bo im wmówiono, że albo jedzą w 100% czysto, albo niech sobie dają spokój, a dobrze sam wiesz, że tak nie jest. Dlatego napisałem mu tak jak napisałem, żeby zobaczył jak to jest na ułożonej diecie, jak to jest gdy się ćwiczy itd. tylko nie chce żeby za 2/3 tygodnie zrezygnował bo będzie myślał, że jak zje zamiast 200 gram ryżu 150 gram ryżu a reszte węgli uzupełni np. za pomocą jakiegoś batona to forma pójdzie się jeb i przytyje od razu 5 kg. I tylko tyle. Wiadomym jest, to co napisałem na początku tego postu: im lepsza dieta, im lepszy trening, im lepsze suple tym lepszy efekt + lepsze zdrowie, ALE to nie jest zasada tzn. można mieć np. średnią dietę a też rosnąć i wyglądać dobrze. np. taki młody z naszego forum. Jadł to co było a jaki dzik. Wiadomka, miał by lepszą dietę byłby jeszcze większy, ale tak czy siak przechoj. To trochę tak jak z aero. Ktoś sobie zaplanował, że zrobi w dany dzień 60 minut, ale jakoś mu się nie chciało, chociaż 30 minut by mógł pojeździć. I co? Lepiej żeby nie zrobił nic, bo sobie zaplanował 60 min i MUSI być 60 min, czy żeby poszedł i zrobił chociaż te 30...
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matitiahu Zobacz post
    Dziękuje wszystkim za cenne rady, pomoc i poświęcony czas.

    Pozdrawiam Mateusz.

    We have no lives. :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •