Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Witam jestem nowy i mam pytania:]

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Nowy123
    Dołączył
    02-01-14
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Witam jestem nowy i mam pytania:]

    Mam prośbę czy mógłby kto mi ułożyć plan treningowy chodzi mi głownie o jak najszybszym przybraniu masy mięśniowej.
    Gdyż mam bardzo małe doświadczenie w tej dziedzinie,ćwiczę około miesiąca mam 184 wzrostu 73kg .Mam do dyspozycji:
    6x5kg
    4x2.5kg
    4x1.25kg
    Gryf prosty,mocno łamany i dwie hantelki
    Proszę o pomoc z góry dziękuje:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Jak chcesz mase to musisz jeść więcej niż Twój organizm potrzebuje, więc musisz iść do działu "Dieta" i poczytać ten temat.
    Jeżeli chodzi o trening to prawdopodobnie najlepszą opcją na początek jest FBW, jednak sam musisz wybrać dla siebie najlepszy wariant. jak zapewne się domyślasz musisz zajrzeć do działu "Trening". W dziale Trening istnieje także temat "Regeneracja" również warto poczytać. Nie nastawiaj się na szybkie efekty bo możesz się zniechęcić. Od siebie dodam, że jak chcesz mieć dobrą sylwetkę to najlepiej jest robić ćwiczenie złożone, z dość dużym ciężarem z odpowiednią techniką i tempem typu wiosło, martwy ciąg, siady, wyciskanie leżąc, wyciskanie żołnierskie, i jakieś dobitki na barki, małe mięśnie możesz sobie odpuścić, również ćwiczenia izolowane. Cudownym rozwiązaniem byłoby zamontowanie drążka. Powiedzieć jest łatwo, ale trudniej wykonać, zwłaszcza początkującym dlatego warto iść do kogoś kto dobrze ćwiczy np. profesjonalisty, który przeleje na Ciebie swoją wiedzę i technikę, pragnę jeszcze dodać, że tematy takie jak ten nie cieszą się dużą popularnością, bo na kilometr pachnie tu sezonem :) Wykaż inicjatywę, poczytaj, przemyśli i podziel się spostrzeżeniami, a na pewno koledzy z forum Ci pomogą, nie licz, że ktoś zrobi wszystko za Ciebie bo to nie zaskoczy i pamiętaj, że lepiej jest przez rok systematycznie robić pompki niż przez 2msc chodzić na profesjonalną siłownię :) Powodzenia!
    Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Antek
    Dołączył
    27-12-13
    Postów
    17
    SOG
    3
    Otrzymał : 8 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    dokup złomu, te pare kilo na długo Ci nie wystarczą, jak nie masz hajcu możesz kupić na złomie tarcze hamulcowe, swojego czasu sam tak robiłem

    ułóż sobie proste fbw np
    1 przysiady z hantlami
    2 wiosłowanie sztangą
    3 pompki na jednej ręce
    4 military press
    5 uginanie na bica
    6 wspięcia na palce
    7 pompki tyłem

    i już masz cały plan
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Anthonyhuber
    Dołączył
    14-11-13
    Skąd
    USA
    Postów
    15
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Always start your routine with a warm-up exercise. This Spend a few minutes doing light exercises to get your blood circulating and stretch your muscles before a more intense work out.Eat before you workout and also eat after. If you are new to muscle building, a high protein snack is ideal.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •