Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Pomoc w wyliczeniu kosztów remontu mieszkania

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    szukaj gdzies na osiedlu, deweloperzy teraz bija sie na rynku i coraz to ciekawe i atrakcyjne oferty mozna znalesc, zapoznaj sie z programem dla młodych, maja byc wlasnie jakies zapomogi dla młodych podczas zakupu mieszkania, ijest jeszcze takie cos jak energo oszczędne domy? Czytałem na ich temat około 3 miesięcy temu, i mozna fajny dom wybudowac, za fajna kase tz cena zakupu mieszkania, i zużycie energii jest całkiem niskie, btw. polska i tak bedzie musiała sie dostosowac do dyrektywy unii europejskiej i do 2020 cos roku beda powstawały tylko takie domy. Poczytaj na ten temat, a noż chate sobie postawisz zamiast mieszkania ;D
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    wiem wiem, pełno opcji rozważałem, mam jeszcze dużo czasu, zobaczymy co i jak.
    Dom fajna sprawa, wiem bo mam swój i nie wyobrazam sobie mieszkania w ciasnym bloku.
    Jednak budowa/kupno domu na obrzeżach duzego miasta nie jest takie kolorowe - głownie pod względem komunikacyjnym.
    Jeśli miałbym przykładowo z tego domu dojezdzać do centrum do pracy, musiałbym to robić autem lub zasuwać na odległy przystanek autobusowy.
    Do tego czas przejazdu 1 - 1,5 h tez sie nie kalkuluje. I tutaj wlasnie lepszą opcją jest mieszkanie na osiedlu niedaleko centrum, pod które podciągnięta jest np infrastruktura tramwajowa.
    Ale to wszysto zalezy jezscze od miejsca pracy itp, zobaczymy. poki co robie studia i znając zycie po nich wyjade na zachód do roboty :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    wschód atakuj, ciapaci tez maja kase ;D tylko z nimi ostrożnie, bo ponoć mają bombowe odpały ;D
    budowa domu, wiadomo, ciezka sprawa, no ale cos za cos, nie ma nic za darmo.
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    hehe no już tam pędzę.
    zresztą ja w tym kraju i tak nie widze dla siebie przyszosci, studia robię dobre, zaraz bede inzynierem mechanicznego wydziału na polibudzie, potem ide na magistra,
    a i tak dostanę robotę za 2 -2,5k max. wiec wole wyjechac na zachód i miec 5x tyle
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •