Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Temat: Dobra pompa + FAT Killers

  1. #21
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
    Kolega w dyskretny sposób dal Ci do zrozumeinia że nie ogarniasz podstaw a bierzesz sieza suple typu spalacze. Biorąć się za redukcjewarto mieć choć ksztę wiedzy na temat jedzenia i treningu, nie mówię że musisz nawet się znać ale cokolwiek warto wiedzieć.
    Kozakiem na te tematy nie jestem, ale "ksztę" wiedzy posiadam i tak jak pisałem wyżej, coś na temat tej diety wiem i wiem też że nie biore się za suple bo suple trzeba wpier**lać, tylko dlatego że (też wyżej pisałem) zatrzymałem się na pewnym pułapie którego nie mogę przeskoczyć... Więc szukam odżywki która pomoże mi w dalszym rozwoju, podkreślę ~~~Z DIETĄ I TRENINGIEM!!!~~~ Reasumując z choinki sie wczoraj nie urawałem, ale o pewnych sprawach potrzebuję porady. Czytanie ze zrozumieniem to nie jest aż taki trudny temat i kolega będąc tu moderatorem wlączył się do tematu zupełnie nie pomagając, a wręcz robiąc delikatny bałagan, jaki cel miał ten post???
    Nie szukam tu spięć, ale jeżeli ktoś nie ma nic mądrego do wniesienia to może niech lepiej nie nie udziela.
    Dziękuje i pozdrawiam.
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Ascalioth
    Dołączył
    29-07-11
    Skąd
    Białystok
    Postów
    22
    SOG
    1
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Ok skoro pytasz o suple to masz odpowiedź
    Kup białko i bierz w razie niedoborów białka, czyli wtedy kiedy nie masz czasu albo możliwości zjeść normalnego pełnowartościowego posiłku.
    BCAA też możesz zakupić ale to tylko dodatek, bo jak jesz dobrze to i tak z żarcia dostarczasz odpowidnie aminokwasy
    Jeśli jednak nie jesz dobrze bo nie wiesz jak a chcesz zgubić ten zbędny tłuszcz to musisz sie stosować do podstawowych zasad zywienia i nie ma innej opcji, nie i ch*j
    Już nawet Ci nie mówię żebyś wyliczał zapotrzebowanie bo i tak tego nie zrobisz z braku chęci, ale po prostu ograniczaj stopniowo węglowodany, czyli przestań wpierd**ać na śniadanie do 3 jajek 6 kromek chleba, a do obiadu pól kg kartofli czy dwie torby ryżu, a najważniejsze to wywal wszystkie fasfoody jak chipsy kebaby cukierki i wgl cały zły tłuszcz i cukry proste.

    Zamiast 6 kromek chleba na śniadanie jest najpierw dwie, po kilku tyg zmniejsz do 1 i jedz minimum 5 posiłków dziennie żeby Twój metabolizm się ruszył
    Waga 120+ kg to jest dużo i jak chcesz to zrzucić to jedź powoli do przodu :)

    Wytrwałości i dasz radę bez problemu
    Co Bogaci Kupują W Dniu Wypłaty http://dariusznaumczyk.perfekcyjnybiznes.pl/co_bogaci_kupuja_w_dniu_wyplaty.html
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wikidajło Zobacz post
    Mam w planach zakupić jakieś bcaa+białko (ewentualnie jakiś spalacz) i tu moje pytanie czy to się nie będzie ze sobą gryzło itp...???
    Chciałbym ubić trochę smalcu, o rzeźbię już nie myśle bo to nierealne, a na rozpiskę diety jestem zbyt głupi w tej dzidzinie :/
    Dlatego zależy mi żeby jeszcze trochę ubić smalec :)
    Pozdrawiam
    Chcesz robić redukcje i po to chces zkupic białko w prochu?

    Cytat Napisał Wikidajło Zobacz post
    Co do tego całego zapotrzebowania itp, to kiedyś próbowałem policzyć, ale nie wiem jak się do tego zabrać :/ Po prostu na tym się nie znam i za bardzo tego wszystkiego nie rozumię...
    Mam zwidy czy wąłśnie napisaleś że nie znasz się na diecie i nawet nie wiesz jak podejść do redukcji a chcesz kupowac spalacze?

    Cytat Napisał Wikidajło Zobacz post
    Chyba mnie nie rozumiecie, "dieta" była i jest, może już nie tak rygorystyczna (jeżeli kiedyś w ogóle taka była) ale jest! Pilnuje się z jedzeniem itd. Mi chodzi co by teraz do tej "diety" dorzucić z supli... Samo białko? Same aminokwasy? Czy może jedno i drugie??? Panowie po prostu się zatrzymałem na pewnym poziomie i dalej dupa :/
    Co jest lepsze dieta bez supli? czy dieta z suplami? Jeżeli z suplami to co najlepiej szamać? jakie proporcje itp... Tylko błagam niech nikt nie piszę o rozpisce, wstawianiu fotek i tym podobnym :P
    Jeżeli ktoś ma pomysł co by tu dodać do redukcji, jakie suple (może co innego) to będe bardzo wdzięczny :)
    Przeczytaj ostatni cytat ze 3 razy po czym przypomnij że sam go napisałeś.

    Wszędzie gdzie mogę pomagam, tu też nie miałem zamiaru nikogo urazić tym bardziej zaszkodzić. Twierdze jedynie że przed prosbą o spalacze (białko na redukcje(???) powinieneś sam poczytać choćby tematy powieszone i tak jak kolega wyżej Ci radził stopniowo zaczął zmiane w żywieniu, treningu a nie spinał się że ktoś nie potrafi Ci pomóc.
    W kulturystyce jest prsta zasada albo masz trenera który Ci układa wszystko i podaje na talerzu albo sam badasz swój organizm i chłoniesz wiedz einaczej bedziesz non stop stał w miejscu i takie pytania bedziesz zadawał na okrągło, nie widząc przyczyny. Także więcej tolerancji i dystansu, bo nikt tu dla zabawy czy trolowania nie siedzi.
    Jesli Cie uraziłem to przepraszam, ot nie trudno mi to przyszło.
    pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Dzięki i pozdrawiam
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar matylda254
    Dołączył
    13-11-13
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Chłopaki ale się narobił kwas. Internet to nie mama, do której idziesz się wypłakać. Jeśli naprawdę chcesz zrzucić kg, zacznij od kilku podstawowych zasad, 1. jedz powoli, 2. przeżuwaj każdy kęs jedzenia aż będzie papka, dopiero potem przełykaj, 3. pij szklankę wody na 30 minut przed posiłkiem, 4. w czasie posiłku jak możesz to wypijaj tylko szklankę czerwonego wina i tylko tyle, żadnych napojów, do 45 minut po posiłku, 5. uzupełnij dietę w warzywa, owoce(wczoraj zrobiłem sobie fajny krem brokułowo-czosnkowy - fajnie rozgrzało, rano albo wieczorem dobra opcja) jedz jabłka(błonnik) 6. skup się na wykonywaniu ćwiczeń(ćwiczenia nie mogą trwać 20 minut, wtedy nic nie spalisz), 7. ilość posiłków oraz ich jakość jest bardzo ważna. Zastosuj się do powyższych zasad i myślę że będziesz sukcesywnie szedł do przodu. Pozdrawiam:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    ROzumim że mam wypic 6-7 szklanek wina? Nawalony będę. Przerzuwac i siedziećnadtym godzinę?
    Kto tu nasz czAs ....
    :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał matylda254 Zobacz post
    Chłopaki ale się narobił kwas. Internet to nie mama, do której idziesz się wypłakać. Jeśli naprawdę chcesz zrzucić kg, zacznij od kilku podstawowych zasad, 1. jedz powoli, 2. przeżuwaj każdy kęs jedzenia aż będzie papka, dopiero potem przełykaj, 3. pij szklankę wody na 30 minut przed posiłkiem, 4. w czasie posiłku jak możesz to wypijaj tylko szklankę czerwonego wina i tylko tyle, żadnych napojów, do 45 minut po posiłku, 5. uzupełnij dietę w warzywa, owoce(wczoraj zrobiłem sobie fajny krem brokułowo-czosnkowy - fajnie rozgrzało, rano albo wieczorem dobra opcja) jedz jabłka(błonnik) 6. skup się na wykonywaniu ćwiczeń(ćwiczenia nie mogą trwać 20 minut, wtedy nic nie spalisz), 7. ilość posiłków oraz ich jakość jest bardzo ważna. Zastosuj się do powyższych zasad i myślę że będziesz sukcesywnie szedł do przodu. Pozdrawiam:)
    a zamiast wina może być browarek? i czy jeśli wypije szklanke wody po jedzeniu zamiast przed to już nic nie spale?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar allaszek84
    Dołączył
    09-09-13
    Wiek
    39
    Postów
    86
    SOG
    5
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    ja kiedys w 5 mieszkow zrzucilem 17 kg ale z glowa... potem nie bylo efektow jojo. Robisz najpierw szok 6 dni kompletnie ucinasz wegle.. potem jeden dzien przerwy i znow 6 dni ucinasz. Nie jest to zbyt zdrowe bo organizm w ketoze wpada. Po 2 takich kuracjach wszedlem w wegle pochodzenia roslinnego nieprzetworzonego czyli warzywka plus miesko rybki nabial jaja. i tak trzymalem przez 4 mieszki. w 1 miesiacu 10 kg poszlo. nastepne 4 mieszki powoli te 7 ;d pomagalem sobie tez thermalami jakimis podstawowymi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Z tym winem to chyba na jaja? Żona by mnie z domu wyrzuciła gdyby codziennie z butelką z zakupów wracał... :)
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    bierzesz koks nie pijesz.szczególnie przy oralach.proste jak jebanie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •