Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Temat: Dobra pompa + FAT Killers

  1. #11
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Trenbolon.
    /end thread

    A tak serio to kolega ma podobne gabaryty to ciebie wikidajlo czy mi się zdaje? Przrrobilismy już wszystko na pw.....
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Chyba mnie nie rozumiecie, "dieta" była i jest, może już nie tak rygorystyczna (jeżeli kiedyś w ogóle taka była) ale jest! Pilnuje się z jedzeniem itd. Mi chodzi co by teraz do tej "diety" dorzucić z supli... Samo białko? Same aminokwasy? Czy może jedno i drugie??? Panowie po prostu się zatrzymałem na pewnym poziomie i dalej dupa :/
    Co jest lepsze dieta bez supli? czy dieta z suplami? Jeżeli z suplami to co najlepiej szamać? jakie proporcje itp... Tylko błagam niech nikt nie piszę o rozpisce, wstawianiu fotek i tym podobnym :P
    Jeżeli ktoś ma pomysł co by tu dodać do redukcji, jakie suple (może co innego) to będe bardzo wdzięczny :)
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    tak kolego masz 122kg.pytasz sie czy kupić białko do diety%-)


    zrób porządna redukcje i oceń co i jakna masosiłorzeźbie daleko sie nie zajedzie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar matylda254
    Dołączył
    13-11-13
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wikidajło, idź do pierwszego lepszego sklepu z suplementami tam chętnie Ci odpowiedzą, na pytania, ja brałam Cleanburexin II i było ok ale wiem że nie na każdego każdy spalacz działa i trzeba próbować różnych aż do skutku.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał matylda254 Zobacz post
    Wikidajło, idź do pierwszego lepszego sklepu z suplementami tam chętnie Ci odpowiedzą, na pytania, ja brałam Cleanburexin II i było ok ale wiem że nie na każdego każdy spalacz działa i trzeba próbować różnych aż do skutku.
    Polecam gorąco te gdzie mają bonusy od sprzedaży!
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał matylda254 Zobacz post
    Wikidajło, idź do pierwszego lepszego sklepu z suplementami tam chętnie Ci odpowiedzą, na pytania, ja brałam Cleanburexin II i było ok ale wiem że nie na każdego każdy spalacz działa i trzeba próbować różnych aż do skutku.

    Poza tym ze wepchnal supli niepotrzebnych i ogolnie w zaleznosci od sklepu albo najdrozszych albo najmniej schodzacych to swietna mysl
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Mieszkam w 80-tysięcznym mieście gdzie są może ze 2 sklepy na poziomie w suplami, ogólnie w pierwszym to gośc chyba pomylił branże, bo gada tak jakby sprzedawał chińskie skarpety, a w drugim siedzi cwaniaczek chcący opierd**lić byle jaki szit, a przy tym jak najwięcej zarobić... Poza tym nie zawracał bym tu nikomu dupy gdybym miał tak ową możliwość :/
    *Pikaczu, czyli sądzisz że do diety/redukcji białka się nie używa??? kilka osób mi gadało że mozna je szamać zarówno na masę, jak i na diete!
    Wychodzi na to że kasę najlepiej wydać na porządne żarcie, a suplami dac sobie spokój. Bo już zgłupiałem, myślałem że znajdzie się jakaś osoba która wymieni konkretne nazwy, a ja później już bym sobie przeanalizował dokładniej, co, jak i ile...
    Pozdro.
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    kolego odzywka białkowa to nie jest magiczny suplement który zrobi z ciebie nadczłowieka na siłowni.jest po to zeby uzupełnic braki białka w diecie.trzymasz miche to po co wydawać siano na supel?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wikidajło Zobacz post
    Mieszkam w 80-tysięcznym mieście gdzie są może ze 2 sklepy na poziomie w suplami, ogólnie w pierwszym to gośc chyba pomylił branże, bo gada tak jakby sprzedawał chińskie skarpety, a w drugim siedzi cwaniaczek chcący opierd**lić byle jaki szit, a przy tym jak najwięcej zarobić... Poza tym nie zawracał bym tu nikomu dupy gdybym miał tak ową możliwość :/
    *Pikaczu, czyli sądzisz że do diety/redukcji białka się nie używa??? kilka osób mi gadało że mozna je szamać zarówno na masę, jak i na diete!
    Wychodzi na to że kasę najlepiej wydać na porządne żarcie, a suplami dac sobie spokój. Bo już zgłupiałem, myślałem że znajdzie się jakaś osoba która wymieni konkretne nazwy, a ja później już bym sobie przeanalizował dokładniej, co, jak i ile...
    Pozdro.
    Kolega w dyskretny sposób dal Ci do zrozumeinia że nie ogarniasz podstaw a bierzesz sieza suple typu spalacze. Biorąć się za redukcjewarto mieć choć ksztę wiedzy na temat jedzenia i treningu, nie mówię że musisz nawet się znać ale cokolwiek warto wiedzieć.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar matylda254
    Dołączył
    13-11-13
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeśli chcesz już jakieś suplementy bo masz dietę i oczywiście uprawiasz sport, a nie objadasz się smakołykami to głownie skup się na białku (Optimum Nutrition Gold Standard od razu 2kg) albo Scitec isolate 2kg. Do tego możesz ale nie musisz dokupić sobie aminokwasy rozgałęzione, lepiej wyjdzie jak kupisz Gold Standard.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •