Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Wywiad z Katarzyna Gryko

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar chmielena
    Dołączył
    23-08-13
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Wywiad z Katarzyna Gryko

    [B]Wywiad z Katarzyna Gryko
    bez tytułu.JPG

    Imię i nazwisko:Katarzyna Gryko
    Miejsce zamieszkania:Białystok
    Data urodzenia:23.02.1991r.
    Wzrost:160cm
    Waga startowa:44kg,
    Waga poza sezonem:51kg

    1.Jaki jest twój staż treningowy?

    -Trenuje ok. 2 lat.

    2.Ile razy w tygodniu trenujesz?,jak wygląda twój trening na 3miesiące przed zawodami?

    -Trening siłowy wykonuje trzy razy w tygodniu. Poza sezonem po każdym treningu siłowym robię 30 minut treningu aerobowego. Mój okres przygotowawczy zaczyna się czternaście tygodni przed zawodami. W tym czasie zwiększam trening aerobowy do pięciu razy w tygodniu po 30 minut stopniowo zwiększając do 45 minut.

    3.Jaką dietę stosowałaś na miesiąc przed zawodami,czy była bardzo rygorystyczna?

    -Ze względu na to, że mój organizm jest bardzo podatny na łapanie tkanki tłuszczowej na rygorystyczną dietę wchodzę już trzy miesiące przed wyjściem na scenę. Dieta składa się ze zbilansowanych posiłków, które zawierają odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczów

    4.Tegoroczne wyniki uzyskane w zawodach?

    -Swoją przygodę ze startami zaczęłam od tegorocznych debiutów gdzie zajęłam drugie miejsce. Moim kolejnym startem ze znacznie poprawioną sylwetką był udział na Mistrzostwach Polski Juniorów z eliminacjami do Mistrzostw Świata w Mongolii. Zawody te wygrałam oraz zakwalifikowałam się na Mistrzostwa Świata na które niestety nie poleciałam ze względu na to iż federacja nie zapewniła mi obiecanych kosztów przelotu. Następnego dnia w tym samym miejscu odbył się Puchar Polski seniorek w kategorii Open w którym również wzięłam udział. Udało mi się wywalczyć złoto z którego jestem bardzo dumna. Tym bardziej iż na scenie miałam bardzo dużą konkurencję, która ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Dostałam również zaproszenie na Amateur Bikini Olimpia PRAGUE PRO 2013. W mojej kategorii wzrostowej startowało trzydzieści zawodniczek z całego świata. Jestem bardzo szczęśliwa ponieważ zakwalifikowałam się do ścisłego półfinału.

    5.Jakie plany na przyszłość?

    -startem na Amateur Bikini Olimpia PRAGUE PRO zakończyłam sezon 2013r., który uważam za bardzo udany. Nie zamierzam jednak spocząć na laurach i już myślę o przygotowaniach do Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy 2014r.

    6.Czy korzystasz z porad trenera ?innych zawodników?

    -Tak, korzystam z pomocy mojego trenera Adama Kosackiego Wicemistrza Świata w Kulturystyce. Uważam, że bez pomocy osoby doświadczonej nie jest się w stanie w tak krótkim czasie osiągnąć takiego sukcesu.

    7.Jak zachęciłabyś młode dziewczyny do ćwiczeń?


    -Inwestując w siebie inwestujemy w swoją przyszłość!


    8.Czym zajmujesz się nacodzień?

    -Na co dzień przede wszystkim skupiam się na swoich treningach. Ponad to pracuję również w salonie kosmetycznym, a także jestem w trakcie nauki w szkole kosmetycznej.

    9.Jak reaguje rodzina na twój udział w zawodach?wspieraja?


    -Początki były bardzo trudne, jednak dzięki swojej determinacji przekonałam rodzinę do swojej pasji. Teraz widząc jak bardzo jestem szczęśliwa realizując swoje marzenia na ich twarzy również widnieje promienny uśmiech.

    Dziękuje bardzo i życzę dalszej wytrwałości w działaniach-Aleksandra Chmielewska
    Ostatnio edytowane przez chmielena ; 27-10-13 o 01:17
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik chmielena otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    fallenursus (28-10-13), Gangsta Latino (27-10-13), kfc (06-11-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •