Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: POMOCY!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar czarek22
    Dołączył
    03-04-07
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie POMOCY!

    Cwicze 4 lata oczywiscie nie wspominajcie o diecie bo jem tylko sam tluszcz ze tak to nazwe na dodatek nienawidze miesa. Cwicze 4 ;lata oczywsicie nie na silowni bo w moim miescie nie jestem mile widziany. Zreszta ja by takiego chudzielca zobaczyli to by sie przestraszyli. Mam 178 wzrostu i moi rowiesnicy waza ok 60-80 kg
    a ja waze 53 kg. i ani neityje ani nic wogole 0 przez 4 lata przytylem 4 kilo tylko dlatego ze uroslem. Co kurde ja mam zrobic zeby jakies masy miesniowej dostac albo cos probowalem suplementy i odzywki pyutalem sie specjalistow itd. nic niepomoglo i trningi zmienialem i nic i dupa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Ikar
    Dołączył
    12-03-07
    Postów
    1,125
    SOG
    42
    Otrzymał : 58 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    napewno zacznij od ulozenia diety bialkowo weglowadanowej; nastepny krok to trening na forum masz ich naprawde sporo wybisz sobie jeden z treningow na mase i sie do niego stosuj ewentualnie napisz nowy na podstawie temtych i daj do oceny; jezeli chodzi o suplementy to widze 2 rozwiazania albo gajner i to chyba leprza opcja albo bialko np system protein 80 z olimpu + carbo
    Wybaczcie ze ostatnio rzadko tu wpadam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar blackburn
    Dołączył
    23-03-07
    Skąd
    Chojnice
    Postów
    122
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarek22
    nienawidze mies
    tak się składa że w mięsie jest dużo niezbędnych składników pokarmowych i co do supli to sprawa nie jest łatwa a tym bardziej tania. co do supli popieram porzednika ale zmieniłby
    Cytat Napisał Ikar
    system protein 80 z olimpu
    na ostrowie

    do tego BCAA, witaminki, l-glutamina,olej MCT (wszystko w większych dawkach)
    Gwarantuję ci 100% rzetelność informacji i porad więc się odwdzięcz!!! -[][][]------[][][]-
    Moje AQQ 4965396
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •