Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Wywiad z Joanną Maksymiuk

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar chmielena
    Dołączył
    23-08-13
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Wywiad z Joanną Maksymiuk

    Wywiad z Joanną Maksymiuk
    1374899_617685738275074_1019391920_n.jpg

    Imię i nazwisko: Joanna Maksymiuk
    Miejsce zamieszkania: Warszawa
    Data ur: 26.05.1991
    Wzrost: 173cm
    Waga startowa: 58-59kg
    Waga poza sezonem: 60-62kg

    1.Jaki jest twój staż treningowy?

    -Od dziecka nie potrafię wysiedzieć bezczynnie. Trenowałam pływanie, lekkoatletykę, przez 12 lat żeglarstwo regatowe, aż w końcu znalazłam dyscyplinę, którą można uprawiać praktycznie przez całe życie i sprawia mi najwięcej radości- sporty sylwetkowe. Decyzję o przygotowaniach do startów w fitness bikini podjęłam w listopadzie ubiegłego roku.

    2.Ile razy w tygodniu trenujesz, jak wygląda twój trening na 3miesiące przed zawodami?

    -Na trening wykorzystuję każdą wolną chwilę. Na 3 miesiące przed zawodami wykonuję 5 razy w tygodniu trening siłowy plus aeroby w zależności od poziomu formy.

    3.Jaką dietę stosowałaś na miesiąc przed zawodami, czy była bardzo rygorystyczna?

    -Dieta w okresie przedstartowym odgrywa kluczową rolę, dlatego każdy posiłek jest starannie zaplanowany, a codzienne obowiązki i treningi dostosowane do godzin, w których wypadają.
    W moim przypadku, kiedy trenuję, pracuję i studiuję, rzeczywiście trzeba się rygorystycznie pilnować przed grzeszkami żywieniowymi.

    4.Tegoroczne wyniki uzyskane w zawodach?

    -Debiutowałam wiosną, zdobyłam m.in. srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów i Uniwersyteckie Mistrzostwo Polski w fitness bikini.
    Jesienne starty zaowocowały brązowym medalem Mistrzostw Polski Juniorów oraz finałem Pucharu Polski.


    5.Jakie plany na przyszłość?


    -Niezmiennie, rozwijać się i swoją sylwetkę. Jesiennie starty pokazały aktualne tendencje w fitness bikini i do nich należy dążyć. Dopiero się rozkręcam, a wiosną spróbuję pozytywnie zaskoczyć.

    6.Skąd bierzesz motywacje i uśmiech?

    -Najlepszą motywacją jest dla mnie uczucie satysfakcji, uśmiech od ucha do ucha i świetne samopoczucie po ćwiczeniach. Trening rozładowuje wszystkie negatywne emocje, a to uzależnia ;)

    7.Jak ci się podobały zawody w Kielcach(Puchar Polski) jeśli chodzi o atmosferę i organizację?

    -Atmosferę tworzą ludzie, dlatego dziękuję wszystkim, którzy tam ze mną byli , wspierali i dzielili się uśmiechem. Szczególnie chłopakowi Łukaszowi, który dodawał mi otuchy każdego dnia przygotowań, koleżance Kasi, za poświęcenie swojego czasu oraz niezastąpionemu Trenerowi za fachowe porady przed i w trakcie zawodów.

    8.Jakie są twoje zainteresowania oprócz fitnessu?

    -Wiecznie ciekawa świata, ale pasja jedna- fitnessowy styl życia i wszystko co z nim związane, dieta, treningi, zdrowie i pomoc innym w poznawaniu piękna sportów sylwetkowych.

    9.Czym zajmujesz się nacodzień,jak zmotywowałabyś młode dziewczyny do ćwiczeń

    -Póki co udaję mi się łączyć dzienne studia magisterskie na warszawskim AWFie, pracę trenerki personalnej i własne przygotowania do startów. Udowadniam sobie, że odpowiednio zorganizowanym jest to możliwe. Dziewczyny to Wy decydujecie o jakości swojego życia, spróbujcie fitnessu i przekonajcie się same.

    Dziękuje bardzo-Aleksandra Chmielewska
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik chmielena otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (21-10-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •