Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Wywiad z Hanna Garboś

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar chmielena
    Dołączył
    23-08-13
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Wywiad z Hanna Garboś

    Wywiad z Hanna Garboś
    1374069_10151778787447885_1270136354_n.jpg
    Imię i Nazwisko:Hanna Garboś
    Miejsce zamieszkania: Warszawa
    Wzrost:163
    Waga startowa :49kg
    waga poza sezonem:52kg

    1.Jaki jest twój staż treningowy?

    -Trenuję od dziecka. Za mną jest 13 lat tańca towarzyskiego. Od 3 lat dominuje siłownia. Od roku trenuję z dużą determinacją.

    2.Ile razy w tygodniu trenujesz? jak wygląda twój trening na 3 miesiące przed zawodami?

    -Trening siłowy wykonuję 4 razy w tygodniu. Do tego trening aerobowy 6 razy w tygodniu. Przed zawodami trenuję lżej, są to treningi krótsze, rzeźbiące ;)

    3.Jaką dietę stosowałaś na miesiąc przed zawodami,czy była bardzo rygorystyczna?

    -Na 3 miesiące przed zawodami wchodzę na czyste jedzenie. Ta dieta jest wymagająca, dla osób z silną wolą i mocnym charakterem. Dla mnie najciężej jest na 2 tygodnie przed zawodami.

    4.Tegoroczne wyniki uzyskane w zawodach?

    -W tym roku zrobiłam 8 startów. Wygrałam debiuty, zdobyłam Mistrzostwo Polski w swojej kategorii wzrostowej oraz w kategorii OPEN. Zdobyłam srebro na Mistrzostwach Litwy. We wrześniu wywalczyłam 13 miejsce na Mistrzostwach Świata. Sezon jesienny zakończyłam 2gim miejscem na Pucharze Polski w Kielcach ;)

    5.Jakie plany na przyszłość?

    -Na pewno planuję obronę mgr-a. Jeżeli chodzi o starty to nic nie planuję, ponieważ jestem mocno zmęczona po tym roku. Chcę odpocząć i jak poczuję przypływ mocy i tęsknotę za sceną i adrenaliną towarzyszącą mi w startach to wtedy zacznę myśleć o przygotowaniu startowej formy .


    6.Czy korzystasz z porad trenerów ,dietetyków czy raczej sama układasz sobie plan dietetyczny treningowy?

    -Mam trenerów, którzy mi pomagają, ale przede wszystkim staram się poznać własne ciało i słuchać się go ;)

    7.Czy w Twoim przypadku możesz powiedzieć,iż siłownia to całe twoje życie, czy posiadasz również jakieś inne ciekawe hobby?

    -Mam mnóstwo różnych zainteresowań. Większość z nich jest związana ze sportem. Jednym z nich jest Pole Dance. Niestety zaniedbałam to w tym roku. Bardzo lubię czytać książki, na to niestety też nie mam czasu.

    8Jaki jest twój stosunek do suplementów diety?Co stosujesz?

    -Staram się jak najwięcej składników dostarczyć z pożywienia. Ale nie mogę zapominać, że na tym poziomie na którym jestem mogę powiedzieć, że trenuję wyczynowo i tak jak sportowcy.
    z innych dziedzin - powinnam suplementować. Dlatego korzystam z dodatkowych witamin, minerałów oraz BCAA.

    9.Największe wyzwanie podczas przygotowań? [/B]

    -Tak naprawdę całość to wyzwanie. Nie tylko dla mnie ale też dla osób ze mną żyjących. Najtrudniejsze jest to utrzymywanie tempa. Mam na myśli codzienne obowiązki, uczelnie, treningi, dietę. Cały czas jest podporządkowany jednej misji. Łatwo zaniedbać pewnie sprawy ;)

    10.Jak ci się podobały zawody w Kielcach(Puchar Polski) jeśli chodzi o atmosferę i organizacje?

    -Miejsce jak i same zawody bardzo mi przypasowały. Scena ładnie oświetlona. Czułam się na niej naprawdę dobrze. Na backstagu jak zawsze było wesoło. Publiczność dopingowała. Było to fajne zakończenie sezonu.
    Pozdrawiam wszystkich czytelników J

    Dziękuję za rozmowę-Aleksandra Chmielewska
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik chmielena otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    dzbanekzwd (23-10-13), fallenursus (14-10-13)

  3. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Boże Ona jest idealna...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #3
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    too late Bro...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •