Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Wywiad z Mateusz Sowa(Animal)

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar chmielena
    Dołączył
    23-08-13
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Wywiad z Mateusz Sowa(Animal)

    Wywiad z Mateusz Sowa(Animal)
    1378841_505874416168505_1667035932_n.jpg


    Imię i nazwisko:Mateusz Sowa(Animal)
    Miejsce zamieszkania:Rzeszów
    Data urodzenia: 07.05.1990
    Wzrost: 180cm
    Waga startowa: 78kg
    Waga poza sezonem: 82kg (staram się trzymać niski poziom tkanki tłuszczowej)

    1.Jaki jest twój staż treningowy?

    -Mój staż treningowy na siłowni to około 6 lat w tym trenuję akrobatykę i sporty walki.

    2.Ile razy w tygodniu trenujesz?,jak wyglada twój trening na 3miesiące przed zawodami?

    -5 razy w tyg w tym 3x trening na siłowni.

    3.Jaką dietę stosowałaś na miesiąc przed zawodami,czy była bardzo rygorystyczna?

    -3 miesiące przed zawodami wchodzę na redukcję i treningi są bardzo intensywne i krótkie

    4.Tegoroczne wyniki uzyskane w zawodach?

    -Mój wynik w tegorocznych zawodach to srebrny medal juniorów w kategorii męska sylwetka. I 5 miejsce w Pucharze Polski z weteranami w Open również w męskiej sylwetce cieszy mnie ten wynik bo to mój debiut był i wiem co zrobiłem zle i co muszę jeszcze poprawić... :)

    5.Czy korzystasz z porad trenera?innych zawodników,kto pomaga?

    - Przed zawodami tegorocznymi do męskiej sylwetki nie korzystałem z usług trenera przygotowywałem sie sam.

    5.Jakie plany na przyszłość?

    -Wiem, że w przyszłym roku będe mocniejszy .Po zawodach w Kielcach skorzystam z usług specjalisty i wiem, że to przyniesie dużo lepsze rezultaty .

    6.Skad bierzesz motywacje i uśmiech?

    -Moją motywacją jest głód sukcesów i każdego dnia chce pokonywać swoje słabości i bariery które dotąd były dla mnie nie do pokonania każdego dnia chce być lepszym nie tylko zawodnikiem ale i człowiekiem.

    7.Jak ci się podobały zawody w Kielcach( jeśli chodzi o atmosferę i organizacje?

    -Zawody w Kielcach były mega udane atmosfera super fajnie jest poznać nowych ludzi z którymi łączy mnie podobna pasja pierwszy mój start który zaliczam na duży plus pod każdym względem.

    8.Jakie są twoje zainteresowania oprócz siłowni?

    -Moimi zainteresowaniami oprócz sportowych jest sztuka malarstwo, rysunek fotografia i grafika tym bardziej, że uczęszczałem do szkoły plastycznej w wolnych chwilach wracam do tego.

    9.Dokończ zdanie siłownia dla mnie jest...

    -Siłownia jest dla mnie wszystkim nauczyła mnie pokory do siebie do ludzi a przede wszystkim do przeciwnika na pewno ukształtowała mój charakter .

    10.Skąd wzięło się to zainteresowanie i pomysł na zawody?

    -Zainteresowanie siłownią wzięło się jeszcze jak byłem młody, każdy chciał dążyć do kulturystów z okładek czasopism. Zaczęło się wszystko od mojego dobrego przyjaciela , gdy byłem młodym chłopakiem chodziłem na jego treningi podglądać i delikatnie z nim trenować. Był odemnie dużo starszy każdy z nas chciał być lepszy od drugiego , każdy dążył by podnieść więcej na klatę czy być jak największym i silniejszym czy to w szkole czy podwórku tak trenowaliśmy z chłopakami w piwnicach .Nieważne czy zima czy upały zawsze motywacja i chęci były, tak zaczęła moja przygoda ze sportami i trwa do dzisiaj.

    Dziękuje bardzo za wywiad i życzę dalszych sukcesów-Aleksandra Chmielewska
    Ostatnio edytowane przez chmielena ; 12-10-13 o 15:51
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik chmielena otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (13-10-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •