Okey zaczynamy!!

Więc tak ostatnie treningi diety się trzymałem na tydzień potrafiło pójść 1 kg dieta na pierwszy rzut oka wyglądała około na jakieś 2,5 tyś kcal lecz teraz po obliczeniu szczegółów których nie wliczałem było to takie jak np: 100 g chleba w szkole z masłem oczywiście rano jajecznica na maśle. Lecz gdy teraz policzyłem +/- szczegółowo wyszło że ta dieta siegać MOGŁA nawet nie 2,5 tyś kcal lecz mogła mieć 3249 kcal 180 B 338g W 133 T lecz powtarzam i powtarzać będę dieta nie zawsze była raz była raz nie raz kcal faktycznie te 3,2 raz -3,2 kcal próbowałem ulożyć teraz dietę i wyglądała by tak

1. Jaja 300g + masło 10g ?
2.Chleb pszenny 100g + masło 10g?
3.Ryż+kurczak 150g warzywko
4.Ryż+kurczak 150g warzywko
5.Płatki owsiane 50g wiórki kokosowe 25g mleko 500g
6.Jadłem rybę w oleju lecz nie przepadam za bardzo więc wolałbym jednak jeść twaróg półtłusty

Suma dobowa 3171 KCAL 193 B 364 W 108 T

Pomóżcie mi dograć to tak aby ilość kalorii nie przekraczała jednak 3 tyś kcal!
i liczba tłuszczu nie była za mała. Ponieważ myślałem nad tym żeby wywalić tego szejka owszem zmiejszy się liczba kcal lecz zmiejszy sie też liczba tłuszczu ? chyba że wystarczy ?? 70-80 g ? Niestety, nienawidzę oliwy! ten charakterystyczny smak ! ciarki mam na sam zapach... a nie stać mnie na inne specyfiki za bardzo. Wiórki kokosowe okey mógłbym wsumie jeść nawet po 100 g lecz 100g to już koszt + 3zł a liczy się jak najbardziej zredukowana cena. Wiadomo i tak dieta nie będzie taka zawsze wszystko w miarę możliwośći schab zamiast cycka makaron zamiast ryżu takie zmiany drobne w miarę możliwośći.

Trening wyglądał następująco

Poniedziałek

Plecy

1.Wioslowanie 3s
2.Podciaganie szeroko 3s
3.Wiosłowanie hantlem 3s
4.Podciaganie sztangi wzdluz tułowia (kaptury) 3s
5.Sztangielki wzdluz tułowia 3s
6.Matwy ciag 4s

Wtorek – barki, triceps, brzuch.

1.Wyciskanie sztangi na stojaco na barki 4s
2.Wyciskanie sztangielek na siedzaco na barki 3s
3.Wznosy hantli do przodu 3s
4.Wznosy hantli na boki 3s
1.Wyciskanie sztangielka zza głowy 3s
2.Wyciskanie francuskie sztangą 3s
3.Wyciskanie waskie sztangą 3s
1.Spięcia brzucha 4s


Czwartek – klatka, biceps.

1.Wyciskanie sztangi płasko 4s
2.Skos+ hantlami
3.Dipsy
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3s
2.Mlotki 3s
3.uginanie ramion w oparciu o kolanao 3s


Teraz nastąpiła mała zmiana

1.Wyciskanie sztangi na stojaco na barki 4s
2.Wyciskanie sztangielek na siedzaco na barki 3s
3.Wznosy hantli do przodu 3s
4.Wznosy hantli na boki 3s

1.Wyciskanie sztangi stojąc 4s
2.Wznosy hantli na boki 4s
3.Wznosy hantli do przodu 3s

Może tak wygladać trening na barki ? Czy może dodać w opadzie tułowia zamiast "do przodu"


10.02.2014r

Dzisiaj plecy

Fazy negatywne kaleczenie jak zwykle narazie 3s 5-3 powt.
Hantlem wiosło
Nic, jeszcze nie robiłem w piatek ide do lekarza odrazu popytam o plecy itp. i się okaże czy sobie szkodzę czy sobie pomagam.