Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Wywiad z Dawid Halota

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar chmielena
    Dołączył
    23-08-13
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzymał : 17 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Wywiad z Dawid Halota

    Wywiad z Dawid Halota
    996589_311069252370690_885181247_n.jpg
    Imię i nazwisko:Dawid Halota
    Miejsce zamieszkania:Kraków
    Data urodzenia:29.05.1992
    Wzrost:181cm
    Waga startowa:
    Waga poza sezonem:waga poza sezonem +/- 100kg

    1.Jaki jest twój staż treningowy?

    -Ogólnie zacząłem chodzić na siłownie mając 17 lat z przerwami ale nie mając w ogóle o tym pojęcia. Dietę trzymam mniej więcej od roku.

    2.Jaką dietę stosowałaś na miesiąc przed zawodami,czy była bardzo rygorystyczna?

    -Dietę miałem już dopięta 14 tygodni przed zawodami a mniej więcej miesiąc przed zawodami zacząłem robić rotacje węglowodanami. Raczej nie pamiętam żeby zdarzyło mi się coś podjadać jak byłem głodny to zapychałem się warzywami.

    3.Tegoroczne wyniki uzyskane w zawodach?

    -W tym roku to był mój pierwszy start udało mi się wejść do finałów na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce klasycznej na 6 miejscu.

    4.Jakie plany na przyszłosć?

    -Planuje już kolejne starty na wiosnę zobaczymy co pojawi się w kalendarzu pzkifts.

    5.Czy korzystasz z porad trenerów ,dietetyków czy raczej sam układasz sobie plan dietetyczny treningowy?

    -W przygotowaniach do zawodów konsultowałem się z Radkiem Słodkiewiczem.

    6.Czy w Twoim przypadku możesz powiedzieć,iż siłownia to całe twoje życie, czy posiadasz również jakieś inne ciekawe hobby?

    -Dla mnie siłownia to raczej styl życia ale nie można też żyć tylko tą jedną rzeczą żeby nie zwariować :)

    7.Najwieksze wyzwanie podczas przygotowań?

    -Największym wyzwaniem podczas zawodów była moja była praca.
    Musiałem wstać rano zrobić godzinę cardio i po 10h pracy na budowie mogłem w końcu iść na trening po którym pędziłem szybko do domu gotować jedzenie na następny dzień i kładłem się spać.

    8.Jak ci się podobały zawody w Kielcach jeśli chodzi o atmosferę i organizacje?

    -Ogólnie organizacja zawodów bardzo słaba zaczynając od tego że miały się odbyć 2 tygodnie później... Specjalnie zarezerwowałem sobie pokój w hotelu arkadia ponieważ mieliśmy się tam zgłosić i miała zostać przeprowadzona weryfikacja zawodników. Po przyjeździe okazało się że weryfikacja ma być już za chwile na targach w kielcach... (była godzina 16) wsiadłem szybko w taksówkę żeby tam dojechać. Na miejscu okazało się że jest tylko parę osób które też zostały wprowadzone w błąd. Weryfikacja odbyła się mniej więcej koło godziny 19-20. Na atmosferę nie mogę narzekać oprócz weryfikacji na której paru zawodników próbowało mnie wprowadzić w błąd żebym nie mógł wystartować.

    Hahaha też pojechałam z moją podopieczną do Arkadii a tu nikogo niema ,spotykając po drodze kilka błodzących owieczek-organizacja się bardzo polepszyła,zresztą będziesz miał porównanie przy kolejnych zawodach.Pierwszy start jest trudny z czasem jest lepiej,trzeba patrzyć na siebie:)Wiem coś otym bo jak przypomne sobie mój pierwszy start(chodź zajełam w nim I miejsce)to było naprawdę zabawnie:)

    Dziękuję bardzo za rozmowę i dozobaczenia na kolejnych zawodach;)-Aleksandra Chmielewska
    Ostatnio edytowane przez chmielena ; 11-10-13 o 21:55
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik chmielena otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (13-10-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •