Poka¿ wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: laptop

  1. #1
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxm³odyxx
    Do³±czy³
    11-01-09
    Sk±d
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzyma³ : 504 SOGi w 231 postach

    Domy¶lnie laptop

    Siema. szukam laptopa. G³ownie do neta ale jak juz kupuje to taki zebym go jakis czas mia³ i zeby da³o sie pograc w lepsze gry(np gta v jezeli wgl wyjdzie na pc) No i zeby nie cie³y mi programy zadne. Znalaz³em cos takiego. [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników] cena to ok³o³o 2.8-2.9k. Wiec jeszcze nie jest tak tragicznie. Co o tym myslicie? Nic innego w takiej cenie nie znalaz³em z lepsza karta.
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osi±gniêcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów do¶wiadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Do³±czy³
    05-02-08
    Sk±d
    Wroc³aw
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzyma³ : 387 SOGi w 267 postach

    Domy¶lnie

    nie no ten jest konkretny. za tak± cene masz zajebisty sprzêt, a lenovo i dell to najlepsi producenci wg mnie.
    a je¶li chodzi o cenê, a nie spieszy ci siê, to mam tak± propozycjê:
    ja jestem zapisany na newsletter allegro (nie wiem czy trzeba tam mieæ konto, aby otrzymywaæ newsletter, w kazdym razie ja mam konto).
    i codziennie na maila przychodzi mi mail od allegro pod nazw± OKAZJE ALLEGRO, a w nim najlepsze oferty sprzedawców. a warto, bo w tym mailu s± ceny bardzo promocyjne,
    sprzêt typu laptopy, rtv, tv obni¿ony ¶rednio o 500z³.
    moim zdaniem warto tam siê zapisaæ i czekaæ, a¿ przy¶l± ciekaw± ofertê. ja tez szukam laptopa i codziennie przegl±dam te okazje.
    jak w koñcu przyjdzie co¶, co mi bêdzie odpowiadaæ, to kupiê i bêdzie taniej o kilka stów. pozdro
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Pocz±tkuj±cy Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassOverdrive1000 punktów do¶wiadczenia3 miesi±ce zarejestrowany
    Avatar persik06
    Do³±czy³
    26-10-13
    Sk±d
    Szczecin
    Postów
    107
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 12 SOGi w 11 postach

    Domy¶lnie

    Je¶li chcesz aby Laptop ci poci±gn±³ "GTA 5" to przynajmniej musisz szukaæ laptopa od 3500z³ , chyba ¿e chcesz komputer który poci±gnie 5 to od 2300z³.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •