Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Potrzebuję rad

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Kaniball
    Dołączył
    12-09-13
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    kurde zapomniałem dodać jakiś warzyw gdzie je radzicie wcisnąć do tego łykam winaminki od A-Z i omege 3
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Trochę dziwne połączenie kasza+wafle ale jak kto woli. Warzywa do 2, 3, i 4 pos.
    Stopniowo zwiększasz ilość aero. Tak, po treningu siłowym lub na czczo.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Kaniball
    Dołączył
    12-09-13
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    warzywa zwiększą ilość węgli wiec pewnie będę musiał coś odjąć.No i nie wiem czy to już koniec moich pytań,czyli jeżeli będę jechał z tą dietą robił 5x w tyg aero to bd efekty?Chodzi mi żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik,żeby nie było tak zwanej lipy bo naprawdę chcę się wsiąść na poważnie chce żebym miał wszystko profesjonalnie ustawione dlatego szukam porad,mówicie że to wystarczy co narzazie mam ustalone?Czy jeszcze dacie mi jakieś rady lub wskazówki?czy mam już nic nie kombinować jechać tą dietą dodać 5x aero i czekać na efekty.
    Aero chce robić 4x w tyg po każdym treningu siłowym +1 biegi na czczo 40min + basen raz lub dwa
    A i czy mam spożywać w DNT tyle samo WW co w NT czyli te 2.5/1kg masy i czy mam brać pod uwagę masę razem z tłuszczem czyli 100kg czy samą masę mięśniowa jakie 80kg?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Moderator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczeniaStworzenie albumu zdjęćTwoje pierwsza grupa
    Avatar Tomi!
    Dołączył
    15-06-09
    Skąd
    Śląsk
    Wiek
    33
    Postów
    463
    SOG
    415
    Otrzymał : 43 SOGi w 38 postach

    Domyślnie

    Nie licz ww z warzyw.
    One hundred [x]
    Now reaching 110 kgs
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    1 posiłek 8.30
    100g płatków owsianych/250ml mleka 3.2 % -mleko na wodę bym zamienił, zamiast chleba, lepiej jak byś zrobił sobie własne musli np. owsiane, siemie lniane, orzechy, cynamon, troche rodzynek
    4 jaja całe gotowane + 2 kromki chleba razowego
    B:55 WW:101.5 T:42g

    11-13 trening

    2 posiłek 13.30
    250g piersi z kury
    50g kaszy gryczanej
    50g wafli 7 ziaren
    15ml olej z pestek winogron
    B:66g WW:73g T:16,5

    3 posiłek 16.30
    250g piersi z kury
    50 g kaszy
    15 g oleju
    B : 60 WW:32g T:16
    3 posiłek 19.00
    250 piersi z kurczaka
    40 g wafła
    10 ml oleju
    B:59 WW 33g T: 11
    5 posiłłek 21.30
    500g serka wiejskiego
    B 60g WW 15 T 15

    Razem B:300 WW:254 T:100 Czekam na opinie
    Dodaj jakąś rybę, serek wiejski bym wyrzucił, ograniczył bym ten olej z pestek winogron bo ma bardzo dużo w sobie omega 6 a Ty powinienes zachowac odpowiedni stosunek omega 3 do omega 6.

    Liczyłes zapotrzebowanie kaloryczne ? Wiadomo, że w dzien nie treningowy nie jesz posiłku potreningowego tylko normalny posiłek. Możesz też spróbowac diety rotacyjnej z węglowodanami.

    przed treningiem możesz robić mocną kawe z imbirem i cynamonem (wersja hard z pieprzem cayenn), do picia zielona herbata
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Kaniball
    Dołączył
    12-09-13
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    nie liczyłem kalorii,serek wiejski może zamienić na twaróg czy na co radzisz,olej ograniczyć ale wtedy nie przypadnie 1g/1kg tłuszczy,dieta rotacyjna?Nie słyszałem ale poczytam,może ktoś też coś doda o niej od siebie tutaj ;p. Kawa nie za bardzo zamiast tego może jakiś dopał na palenie tłuszczu lub przedtrenigówka miałem zamawiać z ameryki ponoć jakąś konkretną, a te musli to chodzi Ci o placuszek musli?z jajkami?na patelce?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Kaniball
    Dołączył
    12-09-13
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Obliczam zapotrzebowanie 99*24h=2,376 w tym 99 to moja waga a 24 wiadomo czas teraz pomnoże ten wynik przez moja aktywność czyli(srednio aktywny-1,2) 2,376*1,2=2,851 i teraz już nie muszę dodawać na rekompozycji te dodatkowe 500kcal czy nie? teraz wyliczyć mikro składniki 300g białka WW 250g T 100g
    300*4kcal=1200kcal z białek
    99*9kcal=891 kcal z tłuszczy
    1200+891=2,091
    2,851-2,091=760 kcal z wegli
    760:4kcal= 190g wegli na 1 kg masy
    Nie wiem chyba coś spiepszyłem czy musze dodać tam nadwyżke bo tak jak czytałem to oni pod mase wyliczaja a ja nie wiem jak wyliczac czy odjac kalorie czy dodać
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Na oko Twoje zapotrzebowanie to 3400 kcal. Nie wiem czy warto bawić się w rekompozycje. Ustal sobie ujemny bilans kcal, jak chcesz szybciej tracić na wadze to 500 kcal jak wolniej to z 200 kcal. Obserwuj wagę i lustro. Jak za duzo waga bedzie leciała to zwiększ kalorie jak za wolno to zmniejsz. Trzymaj się tego żeby spadała waga 0,5 - 1 kg na tydzień.
    serek wiejski może zamienić na twaróg czy na co radzisz
    może być twaróg (zaraz się rzucą na mnie) ale jak będziesz miał możliwość to możesz zjeść tłusta rybkę.

    olej ograniczyć ale wtedy nie przypadnie 1g/1kg tłuszczy
    zamień na inny, np. na oliwe z oliwek, czy olej lniany, nie musisz mieć idealnie 1/1

    dieta rotacyjna?Nie słyszałem ale poczytam,może ktoś też coś doda o niej od siebie tutaj ;p.
    poniedziałek - wysoko węglowodanowa
    wtorek - srednio
    środa - nisko
    czwartek - wysoko
    piątek - srednio
    sobota - nisko itd.
    jeśli fat za wolno leci to np.
    pon - wysoko
    wtorek - nisko
    środa - srednio
    czwartek - nisko
    piątek - wysoko

    Białko na wysokim poziomie 3-4 g/KMC
    Tłuszczy nie za wiele 2-3 porcje po 10-20 g w ciągu dnia to max

    dzień wysokowęglowodanowy - 6-7 posiłków, 1-2 ostatnie bez węgli, 3-6 g węgli na kilogram masy ciała

    dzień średniowęglowodanowy - 6 posiłków, 3 bez węgli (w tym ostatni), 1-2 g węgli/KMC

    dzień niskowęglowodanowy - 6 posiłków, 0-1 g węgli na /KMC

    Bilans kaloryczny licz sobie tygodniowo, wygodniej będzie

    Kawa nie za bardzo zamiast tego może jakiś dopał na palenie tłuszczu lub przedtrenigówka miałem zamawiać z ameryki ponoć jakąś konkretną, a te musli to chodzi Ci o placuszek musli?z jajkami?na patelce?
    Omlet tez możesz robić, w książce kucharskiej na forum masz przepisy, Najlepiej smażyc na oleju kokosowym tylko niestety droga sprawa, ale warta uwagi.
    Co do spalaczy, jak nie miałes wcześniej wiekszego kontaktu to zacznij od czegoś lajtowego, mocne zostaw na końcowke do spalenia trudnego fatu.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Kaniball
    Dołączył
    12-09-13
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    W konću profesjonalne wyjaśnienia ;p z tą dieta rotacyjną trochę jebania się,czemu mówisz że nie warto?to może coś poradzisz co wydaje Ci się bardziej opłacalne jak dla mnie?kurde ważę 100 jestem dobrze zbudowany(bardzo barczysty) boję się że te mięcho ze mnie spadnie,wydaje mi sie że najlepsza opcją jest chudniecię własnie do 4kg w miesiącu max przy tym bd robił masę zjadę do 90 i bedę miał jakieś 10 -15 % tkanki pewnie coś takiego,już teraz sam nie wiem co mam robić;p
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •