Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Loader II

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie Loader II

    Loader II




    Na razie próbowałem go 2 razy. Na pierwszym treningu 2 miarki, w niedziele 3 miarki.

    Działanie - nie czuje zbytniego pobudzenia. Spać mi się na treningu nie chce, trochę szybsze tempo (krótsze przerwy), ciężary takie same. Plusem jest to, że zmęczenie jest mniejsze. Jedynie dobra muza włącza

    Pompa - średnia, lecz teraz robię trochę mniej powtórzeń niż kiedyś np. przy MC. Mniejsze partie pompują się dobrze, duże średnio (nie znaczy to, że słabo)

    Skupienie - dobre.

    Podsumowanie: mnie produkt nie powalił na łopatki. Kupiłem całe pudło, więc jeszcze kilka razy na pewno wezme i zobaczymy. Myślałem, że dodatek dendrobium na mnie podziała, ale się przejechałem. Chyba, że mam zbyt duże oczekiwania co do tego pobudzenia, bo dla mnie pobudzenie to chęć rozpier... siłownia, a czegoś takiego po tym nie mam Jako tako na mnie jeszcze nic nie działało, jeśli chodzi o mocne pobudzenie (wcześnie brałem Ripped Freak i Loader I).

    Na razie oceny nie będę wystawiał. Wezmę jeszcze kilka razy i zobaczę. Problem w tym, że tak jak pisałem nigdy jeszcze na mnie nic jakoś świetnie nie podziałało, wiec dobrze by było gdyby jeszcze jakaś osoba/y kupiła/y Loadera II i napisały swoją opinię.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Ja brałem 3 małe saszetki ale z dodatkiem Efedrynki więc inna historia :), supel nie powala składem ale aby zrobić dobry trening wystarczy ;)
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •