Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Temat: Suplementy diety na zmęczenie po wysiłku

  1. #21
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Budrys
    Dołączył
    02-01-09
    Skąd
    południe Polski
    Wiek
    34
    Postów
    734
    SOG
    53
    Otrzymał : 80 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alchisay Zobacz post

    TESTOSTERON 3,63 2,8-8,0
    Kurcze jak na Twoje 38 lat to tak mizernie z tym teściem... :/
    Dopóki nie będziesz go bił z zewnątrz, to staraj się go podnosić naturalnymi metodami. Mam na myśli zarówno
    -pożywienie (np. pestki dyni do każdego sera białego - bo mówiłeś że często go jadasz)
    -jak i suplementy. Jest wiele suplementów które podobno podnoszą poziom testosteronu. Ja za bardzo w nie nie wierzę, lecz zawsze na noc jadam tabsa który zawiera cynk. Udowodniono że jego deficyt bezpośrednio negatywnie wpływa na poziom teścia. A co ciekawe, wraz z magnezem bezpośrednio wpływa na regenerację podczas snu :) Czyli dla Ciebie 100% że się przyda.

    Cytat Napisał Alchisay Zobacz post
    Chciałem jeszcze napisać ,że od 5 lat choruję na cukrzycę
    Mam pytanie czy masz cukrzycę typu I czy II ??? i od razu napisz jak często sprawdzasz cukier :D bo może tu jest pies pogrzebany
    Cytat: "(...) wymaga silnej motywacji, dyscypliny i wytrwałości nie tylko jeśli chodzi o wykonywanie ćwiczeń, ale również przestrzeganie diety oraz zaleceń dotyczących regeneracji oraz snu. (...)" Innymi słowy: kulturystyka to coś więcej niż sport
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Alchisay
    Dołączył
    26-08-13
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Budrys Zobacz post
    Kurcze jak na Twoje 38 lat to tak mizernie z tym teściem... :/
    Dopóki nie będziesz go bił z zewnątrz, to staraj się go podnosić naturalnymi metodami. Mam na myśli zarówno
    -pożywienie (np. pestki dyni do każdego sera białego - bo mówiłeś że często go jadasz)
    -jak i suplementy. Jest wiele suplementów które podobno podnoszą poziom testosteronu. Ja za bardzo w nie nie wierzę, lecz zawsze na noc jadam tabsa który zawiera cynk. Udowodniono że jego deficyt bezpośrednio negatywnie wpływa na poziom teścia. A co ciekawe, wraz z magnezem bezpośrednio wpływa na regenerację podczas snu :) Czyli dla Ciebie 100% że się przyda.

    Mam pytanie czy masz cukrzycę typu I czy II ??? i od razu napisz jak często sprawdzasz cukier :D bo może tu jest pies pogrzebany
    Dzięki za wasze odpowiedzi
    Mam cukrzycę typu I .Poziomy cukru sprawdzam pięć razy dziennie.Czasem mniej .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •