Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Pytanie o porady

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Porucznik Bao Bao
    Dołączył
    25-08-13
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Pytanie o porady

    Dzień dobry wieczór. Na starcie napiszę że świeżutki ja niczym makowiec. Pierw ta cała ankieta a potem moje pytanie i inne.


    -Płeć: Mężczyzna. Tak, zdecydowanie mężczyzna.

    -Wiek: Za chwilkę dobijam do 18

    -Waga: Koło 77 kilogramów.

    -Wzrost; 185 cm

    -Co chcesz osiągnąć: Stracić brzuszek który tylko rośnie, tak samo z cycuszkami. Nabrać jakieś siły teżbo ramionka wątłe.

    -Staż: 0 ( słownie 0 ) lat/miesięcy/dni. Zaczynam bez żadnej wiedzy właściwie. Swoją drogą to i kondycja słaba.

    -Inna Aktywność/Sporty: Czasami koszykówka. Ostatnio praktycznie wogóle.

    -Dostęp do siłowni: Tak tak tak. Siłownia profesjonalna :)

    -Aktualna/planowana dieta: Uuuuuh. Zaczynam od zera. Zawsze wpierdzielałem aż się najem.

    -Przeciwskazania Medyczne: Nie bardzo. Nigdy nie usłszałem żadnych sprzeciwów.

    -Suplemacja: Nie. Nie wiem. Nie mam pojęcia co to jest. 0 wiedza na ten temat.


    No i tak. Startuje z zerową wiedzą na jakikolwiek temat. Dlatego proszę o pomoc. Porady, co nie, co tak i czemu?
    Jestem tak bardzo nowy. Ciągle szukam w internecie czegokolwiek, czytam czytam. Ale warto się też poradzić kogoś kto wie coś na ten temat. Tak więc, pomocy. Wszystkie rady na wagę złota :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Żeby uzyskać odpowiedź, musisz zadać pytanie. "Dla zielonych" powinieneś znaleźć coś co Cie zainteresuje.
    Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •