Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Co masz zrobic jutro zrob zaraz ale nie wszystko naraz

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Dołączył
    18-08-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzymał : 7 SOGi w 2 postach

    Domyślnie Co masz zrobic jutro zrob zaraz ale nie wszystko naraz

    Witam,

    Zaczynając od samego początku przygody z ćwiczeniami było to tak...
    1000 razy zabierałam się za marne domowe ćwiczenia najczęściej podpatrzone gdzieś w mądrych kobiecych poradnikach itp., jednakże ku mojemu zaskoczeniu nie przynosiły one żadnych efektów . Wielką tajemnicą było okryte pytanie "ale dlaczego...?". Mieszkając trochę czasu w stolicy, żyjąc szybko, niezdrowo, bez ochoty na jakikolwiek wysiłek fizyczny, trochę sobie przybrałam na wadzę. Po powrocie do miasta rodzinnego, dostałam zaproszenie na DARMOWE zajęcia ( co zawsze mnie przyciąga :D ), prowadzone przez mojego znajomego. Długo namawiać mnie nie musiał. Zadziałało na mnie hasło: " to coś innego niż siłownia", muszę niestety przyznać, że siłownia sama w sobie mnie nie kręci. Nie potrafię się w to wczuć. Wracając do zajęc na jakie zostałam zaproszona, okazały się treningiem funkcjonalnym. Pierwsze zajęcia - zakwasy w miejscach o których nawet nie wiedziałam, że istnieją . Od razu stwierdziłam, że TAK ! To jest właśnie to czego potrzebuję. 45 minut trening w tym 10 rozgrzewka i człowiek wiedział, że żyje. Po 2 tygodniach wspólnie z kolegą instruktorem zainteresowaliśmy się crossfitem. Trening funkcjonalny szybko zamieniliśmy na personalny z elementami crossfitu i stał się cud ! Efekt, który wbił mnie w ziemie :) nie odchodziłam od lustra, a to wszystko w zaledwie 2 miesiące. Dieta ? Zdrowo jem i tyle. Nie stosuje diet restrykcyjnych, bo apetyt mam jak mało kto. Ćwicząc od czerwca w lipcu dołączyłam do tego poranne bieganie, średnio 3-4 razy w tygodniu po około 5,5 km. Zbliżamy się do końca lipca - biceps jest, triceps jest, dwu i czterogłowy jest, łyda jest, brzuszek wyrzeźbiony i niestety zmuszona byłam zrezygnować z treningów. Obecnie mamy połowę sierpnia, moja motywacja gwałtownie maleje z tego też powodu zakładam wątek z prośbą o wsparcie :D Treningi pozostały domowe co przypomina mi o wcześniejszym lenistwie przy każdej rozpoczętej serii ;) NEED HELP !

    Obecnie uzyskałam taki efekt i nie chce tego stracić. Jakieś porady ? Jak się teraz zmotywować, jakie ćwiczenia?

    1005311_583875758330980_311895155_n.jpg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Kajka otrzymał za ten post 6 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Baloniarz (18-08-13), bestiaa (19-08-13), encja (19-08-13), fallenursus (18-08-13), gangster (20-08-13), smoczyna (19-08-13)

  3. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    hej, ja bym został przy tych treningach które masz, urozmaicił bym je nieco. aeroby zostawił a jako motywacje stworzył bym kilka obwodów które wykonywałaś z intruktorem i co jakiś czas starał bym sie bic włąsne rekordy. to motywuje, w dodatku jesli cwiczysz z kims.
    Sam też trenuje Crossfit i efekty mnie poprostu zadziwiają bo w zasadzie z grubej ulanej kulki zrobiła mi się naprawde szczupłą sylwetka nie wspomkinając o formie wydolnosciowej i sprawnosciowej.

    Powiedz jeszcze ile czasu chcesz poswiecic na treningi i czy w gre wchodzi takze siłownia? wychodze z założenia ze jesli sylwetka ma byc wszechstronna to nalezy wykonywac kilka rżnych sportó tak by nie zamykac sie na jeden. a więc siłownia, gimnastyka, aeroby. to jest idealny skład.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    32
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    konkretna sylwetka.:)
    ja gdy tylko mam okazję to lecę na treningi crosfitowe, ale niestety, najczęściej mam możliwosc ćwiczeń na siłowni, czasem podłączę się do kuzyna, który trenuje sam a'la crosfitowo,mocno, ale to jest terminator.
    Motywacja - najchętniej ćwiczy mi się z kimś, no i wpisy na forum w relacjach tez pomagają. Ostatnio wychodzę na boisko i gram w kosza godzinami. Także dobra forma wysiłku fizycznego.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Fanom Chodakowskiej podziekujemy.^^

    Obierz sobie prawdziwy cel.
    Jak.czytam te bzdury ze oj chce zadbać o siebie, chce wyrobić kondycje, chce mieć sexy brzuszek na lato chce scbudnac chce spuchnac....bitch please oczy mi krwawia.
    Chce wygladac lepiej niz te klauny o 15lat młodsze.
    Chce żeby jak idę.po ulicy dupa tego klauna obrucila sie.za.mną.
    Chce wygladac zajebiscie fajnie.nago a jogging mam włączony poto żeby z tego.klauna dupa wytrzymać 4 godziny w łóżku.
    Wiesz co?nie narzekam, a wręcz przeciwnie. +780%to motivation.
    Z tego.co zdazylem zauważyć do otaczają Cie ludzie ktorzy coś robią choć ten kolega co tak lubi copy/paste nazwy firm produkujących suplemwnty-does he even lift?
    Stay positive
    Stay sexy
    idz z.Olka na trening.
    Strong is the new sexy.
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 18-08-13 o 16:01
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Wiki (19-08-13)

  7. #5
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=FjNsU5Z5LI4

    siłownia jest prymitywna :D

    jak typowo siłowni nie lubisz to możesz spróbować sobie trening kalisteniczny, bardzo fajna alternatywa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Dołączył
    18-08-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzymał : 7 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Nie wykluczam ćwiczeń na siłowni, ale nie kumam tego klimatu. Widocznie potrzebuje kogoś kto będzie stał z batem przy mnie i krzyczał " Więcej ! Mocniej ! Dasz radę! " hehe ;) Tempo jakie miałam na obwodówkach... rewelacja. Co prawda po nie wiedziałam jak się nazywam szczególnie, że każdy trening kończyłam ćwiczeniem thruster - 5 serii po 20 s z 3 kg hantlami. Fakt... ludzie którzy mnie otaczają dostali gorączki na punkcie ćwiczeń co jest świetną sprawą, ale z reguły gdzieś czasowo wszyscy się mijamy. Od przyszłego tygodnia plan jest taki, że wbijam na podziemną siłownie sklejoną z miliona elementów i teraz muszę ułożyć sobie nowe ćwiczenia. Pocieszające jest to, że będziemy mieli taśmy TRX ! Ten kto to wymyślił jest geniuszem. Ćwiczę na taśmach każdą partię mięśni. A jeśli chodzi o różnorodność sportów, to na pewno jest. Oprócz ćwiczeń tak jak wcześniej wspomniałam doszło bieganie i tu mam towarzysza niezastąpionego. Bardzo dużo chodzę po górach co też potrafi mnie cholernie zmęczyć. Jak jest czas to i basen gdzieś wpadnie, a nawet ostatnio pogrywam w frisbee ( leniwe dni ). Tak sądzę, że wpisy na forum pomogą mi utrzymać regularność ćwiczeń, która ostatnio gdzieś poszła na balety i nie wraca ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #7
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Dobra Sarenka!
    Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Kajka, zapał widz że masz tylko nie masz pomysłu na siebie. zakładam że ma to być ładna sylwetka do dobrej miniówki a sport ma Ci sprawiać dużo radości.
    Więc radze chodzićz kimś na siłownię z 2 razy w tyg, do tego dokupićjakiś mały ekwipunek typu expander, małe hantelki, buty do biegania, i jazda z treningami w plenerze. to daje najwiecej frajdy a z drugiej strony to duży wysiłek i daje duze relultaty typowo sportowe.
    na początku okresl sobie to w czym czujesz sie dobrze, jakie sporty lubisz, co Cie ciekawi a co nudzi. z tego wszystkiego skomponujemy fajny plan bez monotonii.
    siłownia jest fajna ale tylko wtedy jak trenujesz z kimś, inaczej cie to nie wciągnie, chyba ze masz podobny charakter do mojego ze zakładasz słuchawki i sie wyżywasz na ciężarach i odreagowujesz stres życia codziennego. to jest idealne rozwiązanie:)
    biegac lubisz, rower? skakanka? gimnastyka?(drążek, poręcze, pompki, przysiady różnego kalibru) opowiedz mi o sobie :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Dołączył
    12-05-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzymał : 176 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    dzisiaj nie udalo sie slicznoto pobiegac razem, ale moze jutro ?:*

    trzymam kciuki za efekty choc wiesz ze juz wygladasz bombowo!:D
    bede sledzic relacje i wypowiadac sie na kazdy temat :D

    ..chociaz co ja tam wiem!:D

    Przeciez my i tak cwiczymy tylko po to zeby moc duzo jesc <3 :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik smoczyna otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    encja (19-08-13)

  13. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Dołączył
    18-08-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzymał : 7 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    No więc tak... Dzisiejszy dzień zaczęłam sobie od 5 km biegania. A trening wyglądał następująco ( o dziwo na siłowni )
    10 minut orbitrek
    Kika serii ćwiczeń z hantlami na triceps ( 4 kg ) biceps ( 3 kg ) i barki ( 3 kg )
    Przysiady na suwnicy 1 seria 30 kg 2 seria 40 kg i 3 40 kg po 15 powtórzeń
    Wznosy tułowia 2 serie po 25 powtórzeń
    Wciąganie drążka z wyciągu górnego 2 serie po 15 powtórzeń
    Ćwiczenia na brzuch około 30 minut i na koniec Thruster z hantlami 3 kg 4 serie po 15 powtórzeń i 5 seria 20.

    Micek co do ćwiczeń nie jestem wybredna jak się odpowiednio zmotywuje, to tak na prawdę wykonam każde z przyjemnością, a może niekoniecznie chce to ograniczać do ładnej sylwetki żeby założyć mini kto wie, jak dobrze zakończę ten rok, to w przyszłym większy ogień i pomyślę o ćwiczeniach pod innym katem. I przygotuje się ze Smoczyną na zawody. Bardzo szybko nabieram masy mięśniowej może warto to wykorzystać. Potrzebuje tylko wsparcia merytorycznego.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •