Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Co masz zrobic jutro zrob zaraz ale nie wszystko naraz

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Dołączył
    18-08-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzymał : 7 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    IMAG0120.jpg

    Siła ! Tym akcentem kończę dzisiejszy dzień... zmęczona :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Kajka otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    encja (20-08-13)

  3. #12
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    No jesteś piękna jesteś.

    Cytat Napisał Kajka Zobacz post
    No więc tak... Dzisiejszy dzień zaczęłam sobie od 5 km biegania. A trening wyglądał następująco ( o dziwo na siłowni )
    10 minut orbitrek
    Kika serii ćwiczeń z hantlami na triceps ( 4 kg ) biceps ( 3 kg ) i barki ( 3 kg )
    Przysiady na suwnicy 1 seria 30 kg 2 seria 40 kg i 3 40 kg po 15 powtórzeń
    Wznosy tułowia 2 serie po 25 powtórzeń
    Wciąganie drążka z wyciągu górnego 2 serie po 15 powtórzeń
    Ćwiczenia na brzuch około 30 minut i na koniec Thruster z hantlami 3 kg 4 serie po 15 powtórzeń i 5 seria 20.

    Micek co do ćwiczeń nie jestem wybredna jak się odpowiednio zmotywuje, to tak na prawdę wykonam każde z przyjemnością, a może niekoniecznie chce to ograniczać do ładnej sylwetki żeby założyć mini kto wie, jak dobrze zakończę ten rok, to w przyszłym większy ogień i pomyślę o ćwiczeniach pod innym katem. I przygotuje się ze Smoczyną na zawody. Bardzo szybko nabieram masy mięśniowej może warto to wykorzystać. Potrzebuje tylko wsparcia merytorycznego.

    podoba mi się takie podejście, nie od razu Kraków zbudowali. Najpierw wyczuj w czym Ci nalepiej. Sylwetkę masz atletyczną także możesz w razie czego ruszyć z kopyta.

    Kazdy rodzaj wysiłku powinien miec coś na celu. nie ma sensu nadmiernie obciażać organizmu zbędnymi czynnościami bo da to odwrotny skutek do zamierzonego. skoro myślisz o scenie to siłownia będzie niewykluczona, ba! będzie obowiązkowa. Ale wkręć się w nią tak żeby z czasem stała się Twoim nałogiem. Nie wiem gdzie trenujesz i w jakich warunkach ale jesli jest to dobra siłownia i ma mnóstwo sprzętu to można stworzyć cąłkiem fajny plan w oparciu o typowe plany kulturystyczne oraz CrossFitowe.
    W chwili obecnej widział bym w Twojej sytuacji minimum 2treningi siłowe typowo kulturystyczne FBW oraz treningi 2 Crossfitowe w oparciu o gimnastykę.
    Do tego dorzucił bym po kazdym treningu elemnty strechingu a aeroby traktował jako miły dodatek jak rower z koleżanką, rolki, basen itp, z tego wzgledu że masz spowrządku sylwetkę a przy wysiłku kilka razy w tyg wysiłek fizycnzy będzie tak napędzął metabolizm że aeroby będę działały jak wiatr na turbo.
    Diete pewnie ogarniasz sama, z tego co widze znasz się ze smoczyną także tu już speca od diety masz.
    Grunt to zacząć i iść w jakimś kierunku niezapominając o radości z tego sportu bo przez to się wciągnałem najpierw w kulturystykę potem w CrossFit.bez tego ani rusz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Kajka (20-08-13)

  5. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Dołączył
    18-08-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzymał : 7 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Powitać,

    dziś opiszę jak wygląda mój standardowy dzień, który trzeba pogodzić z pracą.
    Zaczynam go dość wcześnie od biegania. Bardzo pozytywnie - 5,6 km w 33 minuty. Już dawno nie miałam tyle energii po przebudzeniu.
    Standardowo na śniadanie płatki owsiane. Staram się dodawać do nich coś innego za każdym razem, dziś smakowały z malinkami :)
    IMAG0147.jpg

    Godziny pracy pozwalaja mi na jeden wiekszy posilek miedzy 10, a 19 i zazwyczaj są to bardzo podobne posiłki.
    Dziesiejszy obiad - ciemny makaron z kurczakiem i warzywami. Trochę ubogo, ale wyplata już blisko :D
    IMAG0148.jpg
    Zawsze mam problem z tym co zjeść przed treningiem. Długo myślę co sobie zaserwować.
    Po wietrzeniu lodówki przystało na przysmażonych pomidorach z "szynką " drobiową i sałatą lodową. Do tego wafel ryżowy czyli pochrupajka ;)
    IMAG0149.jpg
    Trening jako, że domowy to w miare delikatny.
    10 minut rowerek.
    Deska 3 minuty.
    Trochę zabawy z 3 kg hantelkami. Biceps, triceps, barki.
    Deska boczna po 1,5 minuty każda strona.
    Przysiad bułgarski 15 powtórzeń 2 serie.
    100 krótkich brzuszków.
    Burpees 20 powtórzeń
    3 serie po 15 powtórzeń thruster z 3 kg hantlami.
    IMAG0140.jpg

    Ostatni posiłek hmmm jeszcze przede mną, ale brakuje mi apatetu... jakieś propozycję ?
    Chętnie się poradzę jakie macie pomysły na plan diety kiedy tak na prawdę mam możliwość zjeść jeden posiłek powiedzmy od tej godziny 9 do 19.
    Jakieś uwagi co do dzisiejszej strawy ? Czegoś za mało ? Za dużo raczej nie hehe.

    http://www.youtube.com/watch?v=rv8C1wjbsKw
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #14
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    a dobrze sie czujesz na takiej ilości jedzenia? jestes słaba, łapią Cie skurcze? jesli czujesz że nie chcesz dużo więcej jesc to nie jedz, ale ogolnie przy wysiłku powinnaś jeść więcej bo z tego tu nie wiem czy 1000kcl wycisniesz.
    Jesli nie masz czasu w dzien na jedzenie to pierwszy posiłek zaserwuj bogaty. największy z całego dnia. Bogaty w tłuszcze i węglowodany.
    nie ograniczaj sie tylko do kurczaka, jedz wiecej ryb i wieprza chudego. to są najlepsze żródła energii szczególnie w takim wypadku jak Twój że długimi godzinami nie dostarczasz pożywienia. odstawisz wieprza jak bedziesz na redukcji teraz sie nie martw jak zjesz szyneczke czy schabik.

    Co do treningu - większe ciężary. dużo większe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #15
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    O wiele za mało jedzenia jak micor mowi.

    cielecina , czy indyk tez spoko opcja.

    do pracy zawsze mozesz robic szejki z kurczaka i ryzu i zawsze na szybko wypić

    co do kolacji, to moze jakies jajka sadzone? mi zawsze wchodza nawet jak nie mam apetytu. do tego jakies warzywka
    Ostatnio edytowane przez DTX ; 20-08-13 o 22:16
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #16
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Dołączył
    12-05-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    32
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzymał : 176 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    jaaaa Kaś <3 slicznie sobie jesz ale cos malutko :D
    jak na nasze mozliwosci to niedowierzam :D

    malo mieska:( zero banana ?:D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •