Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 77

Temat: Moje problemy z testosteronem

  1. #61
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    No siemka, sluchaj jestem ciekaw jakie masz dht przy niskim tesciu, robiles moze badania dht zanim zaczales bicie testo. Z dht jest tak jedni sa owlosieni , inni nie, jak twoje lysienie androgenowe, masz jakies zakola ? Przyczyn moze byc wiele, moze twoje receptory AR sa spieprzone i slabo dzialaja po przylaczeniu sie dht do nich. Efektem tego jest brak typowych efektow dla wysokiego dht ( gruby glos, owlosienie, lysienie oleista skora), czesto wlasnie wtedy jest wysoki poziom tego hormonu bo organizm odbiera to jako jego brak i zwieksza jego przemiane z testosteronu. Ja jade do doktorka w ten czwartek chce mu powiedziec o swoim problemie i dam ci znac co ja sie dowiedzialem. Poczytaj sobie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , Choc w tym wypadku poziom testosteronu calkowitego tez jest bardzo czesto podwyzszony, bo w tej chorobie w wiekszsci odbieranie testosteronu nie tylko dht jest tez chujowe i tak jak wczesniej napisalem Rowniez testosteron i dht jest podzwyszcony , LH takze rowniez. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .dokladnie poczytaj o MAIS. Choc u ciebie tak jak mowie watpie aby to bylo, moze poprostu potrzebujesz czasu aby te wlosy urosly, opisz jak wyglada lysienie u ciebie,
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #62
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Tak jak napisalem jade do dobrego doktorka, i dowiem sie czy jest mozliwe miec niewrazliwosc tylko na DHT. Gdzies czytalem o tym na necie ale bylo to krotka wzmianka i zadnych konkretow. Bede z nim teraz wspolpracowal, zobaczymy jak mnie zdiagnozuje, gadalem juz z typkiem ktory wlasnie ma zdiagnozowany polimorfizm genu kodujacy receptor androgenowy( wlasnie ta nieaktywnosc na androgeny) i sie u niego leczyl, bede pisal o tym u siebie w temacie takze zapraszam do sledzenia. Dodam jeszce ze u mnie wyglada to tak ze nie mam w ogole lysienia, zero wlosow na ciele, lipomastie, tluszcz odklada sie latwo , ale mam brode :>
    Ostatnio edytowane przez damianoski ; 25-03-14 o 20:46
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #63
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    napisze ci wiecej jutro bo jestem w robocie i ciezko mi tutaj pisac przez telefon;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #64
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar araigne
    Dołączył
    22-07-13
    Postów
    62
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Ok, dzięki wielkie za odpowiedź. Właśnie wczoraj jak odebrałem ten wynik to byłem w szoku, bo spodziewałem się bardzo niskiego wyniku a tu tyle ponad normę. Bez leków nigdy nie oznaczłem DHT. To drogie badanie i chciałem mieć zestawienie jak u mnie DHT będzie się prezentowało z testosteronem całkowitym. Tego też miałem lekko ponad normę, więc i DHT wystrzelił.
    Zakola? Coś Ty..byłem pewien,że jak się ma tak wysokie DHT to właśnie jest się łysym i owłosionym jak małpa. Ja mam strasznie gęste włosy na głowie,a niżej to już lipa. Na twarzy pare włosków, pod pachami też rzadzizna, klata 0 . Tylko tyłek i nogi mam jakoś owłosione. Głos mam męski, więc tu ok. Lipomastia tak jak u Ciebie.... Dziewczyna ostatnio mówiła,że libido mi bardzo wzrosło(pewnie przez podwyższone hormony). Też tak myślałem jak Ty,że może moje recpetory androgenowe są bardzo słabo wrażliwe na dht i dlatego taka lipa.
    Wcześniej śledziłem Twój wątek i widziałem,że sam kombinowałeś z niskim DHT, leki zza granicy. Też już zacząłem o tym myśleć,ale bez badań to wiadomo,ze bez sensu. Teraz z takim dht na htz to nie ma sensu chyba sobie zaprzątać głowy jakimiś masteronami itp. co nie?
    Co to za lekarz w ogóle gdzie jedziesz? Wcześniej wiem,że leczyłeś się u Rabijewskiego jak ja.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #65
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar premiumek
    Dołączył
    16-01-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witam,
    Panowie proszę o podpowiedź co robić bo jestem 3ci miesiąc na Clomidzie i efekt jest taki, że nic nie czuję, żadnej poprawy a tylko pogorszenie. Moje wyniki po 3 miesiącach brania Clomidzie
    TSH 1,20 norma (0,27-4,2)
    LH 14 norma (1,7-8,6)
    TESTOSTERON 44! nmol/l (9,9-27,9)
    ESTRADIOL 118! pg/ml ( 7,63-42,6)
    PROLAKTYNA 109 mU/l (98-456)

    Samopoczucie depresyjne, libido zerowe, erekcja flakowata, porannych wzwodów brak. Ogólnie załamka.

    Co mam dalej zrobić? do jakiego lekarza pójść?

    Poradźcie coś proszę. Jestem z Warszawy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #66
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał premiumek Zobacz post
    Witam,
    Panowie proszę o podpowiedź co robić bo jestem 3ci miesiąc na Clomidzie i efekt jest taki, że nic nie czuję, żadnej poprawy a tylko pogorszenie. Moje wyniki po 3 miesiącach brania Clomidzie
    TSH 1,20 norma (0,27-4,2)
    LH 14 norma (1,7-8,6)
    TESTOSTERON 44! nmol/l (9,9-27,9)
    ESTRADIOL 118! pg/ml ( 7,63-42,6)
    PROLAKTYNA 109 mU/l (98-456)

    Samopoczucie depresyjne, libido zerowe, erekcja flakowata, porannych wzwodów brak. Ogólnie załamka.

    Co mam dalej zrobić? do jakiego lekarza pójść?

    Poradźcie coś proszę. Jestem z Warszawy.
    Bo nie bedziesz czul zadnej poprawy na clomidzie pomimo podniesionego testosteronu to raz a dwa zwroc uwage jak bardzo podwyzszony masz estradiol. 2x ponad norme. Ja bym odstawil clomid zbijajac jednoczesnie estradiol jakims Inhibitorem aromatazy, najlepiej aromasinem bo nie powoduje odbicia estrogenowego. I patrzyl co sie dzieje, kontorlujac to wszystko badaniami. Mozesz tak sprawdzic czy po kuracji clomidem testosteron zostanie na troche wyzszym poziomie czy powroci do punktu wyjscia. Cudow bym sie nie spodziewal.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #67
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar premiumek
    Dołączył
    16-01-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał damianoski Zobacz post
    Bo nie bedziesz czul zadnej poprawy na clomidzie pomimo podniesionego testosteronu to raz a dwa zwroc uwage jak bardzo podwyzszony masz estradiol. 2x ponad norme. Ja bym odstawil clomid zbijajac jednoczesnie estradiol jakims Inhibitorem aromatazy, najlepiej aromasinem bo nie powoduje odbicia estrogenowego. I patrzyl co sie dzieje, kontorlujac to wszystko badaniami. Mozesz tak sprawdzic czy po kuracji clomidem testosteron zostanie na troche wyzszym poziomie czy powroci do punktu wyjscia. Cudow bym sie nie spodziewal.

    OK. Dzięki Damianoski. A znasz może jakiegoś ogarniętego Endo z Warszawy który pokierowałby moim dalszym leczeniem? Jakiś który zna się na hipogonadyzmie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #68
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    nie ma takich w pl. mozesz zadzwonic do revital Clinic, lub ze mna. moja klinika w gdyni, ja stacjonuje w wawie.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #69
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar premiumek
    Dołączył
    16-01-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witaj fallenursus. Pracujesz w jakimś gabinecie w Warszawie? (kwestia recept)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #70
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar premiumek
    Dołączył
    16-01-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    nie ma takich w pl. mozesz zadzwonic do revital Clinic, lub ze mna. moja klinika w gdyni, ja stacjonuje w wawie.
    Jak można się z Tobą skontaktować żeby omówić szczegóły Twojej pomocy w po prowadzeniu mnie przez ten mój chaos hormonalny?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •