No siemka, sluchaj jestem ciekaw jakie masz dht przy niskim tesciu, robiles moze badania dht zanim zaczales bicie testo. Z dht jest tak jedni sa owlosieni , inni nie, jak twoje lysienie androgenowe, masz jakies zakola ? Przyczyn moze byc wiele, moze twoje receptory AR sa spieprzone i slabo dzialaja po przylaczeniu sie dht do nich. Efektem tego jest brak typowych efektow dla wysokiego dht ( gruby glos, owlosienie, lysienie oleista skora), czesto wlasnie wtedy jest wysoki poziom tego hormonu bo organizm odbiera to jako jego brak i zwieksza jego przemiane z testosteronu. Ja jade do doktorka w ten czwartek chce mu powiedziec o swoim problemie i dam ci znac co ja sie dowiedzialem. Poczytaj sobie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , Choc w tym wypadku poziom testosteronu calkowitego tez jest bardzo czesto podwyzszony, bo w tej chorobie w wiekszsci odbieranie testosteronu nie tylko dht jest tez chujowe i tak jak wczesniej napisalem Rowniez testosteron i dht jest podzwyszcony , LH takze rowniez. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .dokladnie poczytaj o MAIS. Choc u ciebie tak jak mowie watpie aby to bylo, moze poprostu potrzebujesz czasu aby te wlosy urosly, opisz jak wyglada lysienie u ciebie,