Strona 8 z 39 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 387

Temat: Dziennik Treningowy yaro09 !!!!!!!!!!!!!

  1. #71
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    hmm a jesteś w stanie podać prosty, efektywny fbw?
    Dodam, że lubię siłownię, więc mogę go robić co drugi dzień, na średnich (nie małych, nie dużych) ciężarach.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #72
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Ja bym w ogóle nie redukował, tylko robił dalej masę, ewentualnie przestawił się na bardziej jakościową.
    Tragedii przecież nie ma, a żebyś wyglądał plażowo, to na pewno z 10-12 tygodni redukowania się zejdzie. Więc jeśli nie planujesz wyjazdu na wakacje pod koniec października, lub startu w MP to odpuść sobie. Taka jest moja rada: Olej te wakacje, skup się na następnych. Bo w te i tak już nic nie zdziałasz.
    Poza tym, tak jak Fall napisał, BTW do dupy (pomijając fakt że głównie chodzi o podaż kcal), po prostu nie wiesz jeszcze jak zrobić redukcje, więc nie bierz się za nią.
    Przykład: Jeszcze nie zacząłeś redukcji, a już zrobiłeś pierwszy błąd. od razu zacząłeś od aerobów na czczo i to od biegania.
    Szybka redukcja = szybkie spadki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #73
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    Mam teraz 2 miesiące wolnego więc chciałbym coś przyredukować.
    Po tym okresie zacznę powoli masować, jednak już bez takiego zalewania fatem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #74
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Jeszcze mnie natchnęło, żeby odpowiedzieć Ci na pytania. Ale tak jak pisałem - nie rób redukcji, tylko masuj :). Ale i tak zrobisz jak uważasz.

    Cytat Napisał yaro09 Zobacz post
    - przed porannym bieganiem (albo po) dawać jakieś suple? bcaa? (podobnie z wieczornym aero)
    - jakaś alternatywa dla porannego biegania jak pada deszcz?
    - gainera muszę wyrzucać? razem z bcaa stosuję go zawsze po treningu siłowym (czyli też przed aero), zeby nieco ochronic miesnie.
    - ile czasu aero po treingu siłowym? 25 minut wystarczy? oczywiscie poranne i wieczorne też będą.
    - na dniach dostanę okazyjnie olimp thermo speed extreme 60kaps. brać go? jak tak, to kiedy i jak?
    1 nie biegaj na czczo bez saa
    2 nie ma, jeśli zaplanowałeś, masz zapierdalac nawet jak leje lub pada grad!
    3 możesz wyrzucić, gainer na redukcji bez sensowny pomysł. - Następny argument żeby masować (masz odżywki na mase)
    4 zacząłbym od utrzymania czystej diety i zapieprzaniu na siłowni przez 7-14 dni + kontrola wagi, po tym czasie, jeśli jest potrzeba dodał 3sesje po 30min aerobów w tygodniu
    5 możesz brać, jeśli masz tendencje do zalewania to nawet na masie jakościowej możesz. Nie jest to jakiś silny spalacz, a podkręci metabolizm.


    p.s

    zrób sobie 2 tygodnie nakręcania metabolizmu przed jakościówką i to starczy:
    obetnij trochę węgle w diecie i dodaj aeroby po treningu po 25-30min 3x w tygodniu
    zjedz tez troche tego thermo speeda.


    całej redukcji Ci nie wytłumacze na forum, zajebał bym się klikając na klawiaturze :p
    Ostatnio edytowane przez Wiki ; 24-07-13 o 09:11
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Wiki otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    fallenursus (24-07-13), yaro09 (24-07-13)

  6. #75
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    wiesz redukcję chcę po prostu spróbować, masowałem przez kilka ostatnich lat i mi się to już trochę nudzi, spróbował bym czegoś innego.
    W związku z tym mógłbys cos powiedziec więcej na temat diety? Jak wg Ciebie miałaby wyglądać?

    Co do treningu to faktycznie może zrobię teraz fbw co drugi dzień, po nim aero + codziennie wieczorem aero. poranne chyba sobie odpuszcze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #76
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiki Zobacz post
    1 nie biegaj na czczo bez saa
    wtf?? to czyli już dobra redukcja bez saa nie istnieje
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #77
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    a co masz na mysli pisząc dobra redukcja?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #78
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    z aerobami naczczo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #79
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Nie ka alternatywy dla biegania? A ROWEREK STACJONARNY CZY TABATA CZY OBIEGI NA SILOWNI TO NIE AEROBY NAWET LEPSZE? BIEGANIE NACZCZO BEZ KOKSU JUZ NIE DAJA RADY? PANOWIE OPIERAMY SIE JUZ O PARANOJE. SOsorry za capslock na tel pisalem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #80
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Po pierwsze, nic takiego nie napisałem, że redukcja bez saa nie istnieje. Oczywiście że istnieje i można zrobić ją dobrze! A jeśli ktoś się zna, to można zrobić to nawet lepiej, niż ktoś redukujący na bombie.
    Ale wg. Twojego rozumowania, redukcja to głównie aeroby na czczo i to wszystko? W sumie już rozumiem Twój tok myślenia...
    Piszę, żeby NIE ZACZYNAŁ AEROBÓW od biegania na czczo, bo jak pojawi się zastój można użyć tego "asa w rękawie" do przełamania zastoju.
    Co z tego że wyrzuci wszystkie asy z rękawa na samym początku, jak później będzie musiał obcinać kcal do nie wiadomo jakich ilości i poleci mięsień...
    Ale spoko, ja przecież nigdy nie robiłem redukcji, więc się nie znam i piszę brednie... :)
    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •