Strona 4 z 39 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 387

Temat: Dziennik Treningowy yaro09 !!!!!!!!!!!!!

  1. #31
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Pioter nie licz tak tych serii, tylko sam byś lepiej poćwiczył na maxa..
    Ostatnio coraz częściej spotykam się z poleceniem ćwiczenia tak szybko jak tylko się zregeneruje partia, więc nie raz wychodzą treningi codziennie.
    Łotewsko-litewscy trójboisci mowili ze trzeba robić tygodniowo w dużej objętości ciężkie 2xweek martwe, 2xweek siady, wyciski nawet częściej. (nie wazne czy koks czy natural)
    bulgarscy dwuboiści robią przysiady codziennie, ćwicząc po 2x dziennie, a wyglądają świetnie - i nie wazne że podaje przykłady osob co ćwiczą siłowo. bez wspomagania pewnie też by wyglądali lepiej niż 3/4 kulturystow na sucho, wystarczy poszukać archiwalnych czarno bialych fotek etc, zaś sami kulturyści kiedyś na redukcjach z 1000kcal, samej mecie i 3 godzinnych treningach sami wiemy jakie mieli efekty. organizm sie zaadaptuje do wszystkiego tylko trzeba dac mu ku temu szanse - nie ma przetrenowania, jest za malo snu,dobrej jakości pożywienia (BIAŁKA!!), a za duzo stresu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Pumbas otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (20-07-13)

  3. #32
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    ^^ this.
    Ostatnio tłumaczyłem jednej osobie że przetrenowanie nastapi wtedy gdy nie podamy wystarczająco cegieł na obudowę mięśnia.
    Naprawdę powinieneś sie więcej udzielać Oscar.
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 20-07-13 o 23:44
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #33
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pumbas Zobacz post
    Pioter nie licz tak tych serii, tylko sam byś lepiej poćwiczył na maxa..
    Czyli według Ciebie treningi "na maxa" to robienie ponad 40 serii na 1 sesji tak?

    Cytat Napisał Pumbas Zobacz post
    .
    Ostatnio coraz częściej spotykam się z poleceniem ćwiczenia tak szybko jak tylko się zregeneruje partia, więc nie raz wychodzą treningi codziennie.
    Tak, ale co treningi codziennie mają do ponad 40 serii na treningu? Sam trenuje teraz 5x week więc nie widzę w tym żadnego problemu.

    Cytat Napisał Pumbas Zobacz post
    Łotewsko-litewscy trójboisci mowili ze trzeba robić tygodniowo w dużej objętości ciężkie 2xweek martwe, 2xweek siady, wyciski nawet częściej. (nie wazne czy koks czy natural)
    Tylko, że celem większości osób na forum jest zrobienie fajnej sylwetki, a nie podnoszenie jak największego złomu.

    Cytat Napisał Pumbas Zobacz post
    zaś sami kulturyści kiedyś na redukcjach z 1000kcal, samej mecie i 3 godzinnych treningach sami wiemy jakie mieli efekty. organizm sie zaadaptuje do wszystkiego tylko trzeba dac mu ku temu szanse - nie ma przetrenowania, jest za malo snu,dobrej jakości pożywienia (BIAŁKA!!), a za duzo stresu
    No ale jednak na mecie, nie na sucho. Zresztą dużo i tak ma do tego genetyka. Sam znam ludzi którzy wyglądają dobrze na złej diecie, trenując 3x week.


    Z kontekstu Twojej wypowiedzi wynika, że pisałem coś o przetrenowaniu a nic takiego nie miałem na myśli. Cały czas uważam, że lepiej zrobić 25 ostrych serii do upadku niż 40 gdzie większość jest lekka. Chyba, że taki trening działa na daną osobę to OK, nie ma o co się kłócić w takim wypadku.
    Ostatnio edytowane przez Pioter1994 ; 21-07-13 o 01:22
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #34
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    Panowie kazdy z nas cwiczy na tyle długo ze zna
    Swój organizm i wie jaki trening dla niego jest najlepszy wiec nie ma co się kłócić.
    Ja tu przedstawiam swoje sposoby i to dość ogólnie. Ktos chce wnikac w szczegóły to chętnie wytłumacze dokładniej.
    Jutro klata i tric. Rozpisze trening i tez moze on komuś wydawac sie dziwny i niepoprawny. Ale skoro dzieki niemu mogę robić serie na ciężarach 120-130-140 i ciągle iść w górę to musi coś w nim być. Dobranoc bo juz późno :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #35
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    To niech ktoś sprobuje zrobić 30 serii, każdą do załamania.
    Wkurwia mnie takie gadanie tamci robią tak, kiedyś robili tak, można i ciężko ćwiczyc klate i bica 3x w tygodniu a będą efekty. Po co siedziec 3h na. siłowni skoro silowke z dużą intensywnością można zrobić w 50 minut, pelne skupienie, krotsze przerwy, ciezkie serie do zalamania. A nie 3h długie przerwy między seriami, w.międzyczasie pogadasz z chlopaczkami o dupie maryni i odbierzesz kilka telefonów, uszyjesz sweterek nq drutach dla babuni. Ale co ja tam wiem.

    Jarus sorrki musialem skomentować :*
    Ostatnio edytowane przez DTX ; 21-07-13 o 07:45
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik DTX otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Baloniarz (21-07-13), Pioter1994 (21-07-13), smoczyna (21-07-13)

  8. #36
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Dołączył
    12-05-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    32
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzymał : 176 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    dokladnie. Trzeba sie skupic, odciac jakos psychicznie od swiata i skupic na tym co trzeba zrobic. 15 serii wedlug mnie max. zrobic mniej ale dac z siebie wszystko a nie tak sobie machac dla machania:D sztuka dla sztuki to chyba nie jest najlepsza opcja:D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik smoczyna otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (21-07-13)

  10. #37
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    siema, podbudka o 11,
    sniadanie zjedzone, to co zwykle, platki owsiane + rozne orzechy i rodzynki, troche mleka, odzywka biakowa.
    zaraz kolejny posiłek, jajka, wafle ryzowe, banan, jablko i lecimy na trening klaty+tric
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #38
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Czyli według Ciebie treningi "na maxa" to robienie ponad 40 serii na 1 sesji tak?
    Pierwsza częśc mojego zdania: nie licz tak tych serii. Co za różnica ile ich jest!? może być:
    • różna przerwa pomiędzy nimi
    • rozna ilość powt. w serii
    • różne tempo wykonywania powt. w serii
    • seria może angażować masę mięśni i być bardzo obciążająca <np martwy>, a może być lekka, ktora kosztuje organizm niewiele energii <np wznosy na barki>
    • serie moga byc, laczone, mogą mieć celowe 5-10s pauzy, mogą być dropsety
    • etc

    takie i inne czynniki, kompletnie nie związane nawet z samą serią (jak poziom bf, hormonow, skupienie, nastawienie etc)

    To, że podnoszą ciężary nie ma nic do rzeczy, sam mówisz o fajnej sylwetce, a właśnie takie ma masa osób która ćwiczy siłowo, tylko zamiast grilla z chlaniem i wieprzowina pojdzie na spacer z psem i zrobi brokuly z indykiem

    Co do przetrenowania i dalszej wypowiedzi - Ty skupiasz sie na szczegole, 25s do upadku, czy 40s lekko, to są szczególy, upadek mieśniowy, duża objętosć - to tylko narzędzia w treningu, mi chodzi o coś wyższego. żeby się nie bać tym operować jak tylko podpowiada Ci ciało i umysł i zapierdalać na maxa co tylko uważasz, że może być dobre. a nie pisać, że 40s na treningu to dużo. to nie ma znaczenia..

    dtx, a intensywnosc to inne narzędzie, logiczne, że nie da się zachować kosmicznej objętości i kosmicznej intensywności, są treningi (mentzer,dorianowskie heavy duty, gironda, crossfity etc) ze konczy sie je w 30 min kilkoma-kilkunastoma seriami, a są takie że siedzi się 3 godziny, żaden nie jest gorszy

    a jak goscie co gadają i szyją swetry to nieporozumienie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik Pumbas otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (21-07-13)

  13. #39
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Nie wiem czy macie jakieś inne życie czy tylko liczy się siłownia, ale siedzenie po 3h na siłowni i targanie 1 partii dla mnie jest bez sensem :P, z godzinnym rowerkiem, jedzeniem po treningu, rozgrzewką i 2 partiami mięśniowymi wychodzi mi 3h, nie patrze na ciężar tylko masakruje mięśnie największym możliwym ciężarem w danym momencie od 6 powt. w górę, może i nie ma dużo ale mi chodzi o zamierzony efekt końcowy i nie koniecznie musi iść w parze z siłą :)
    Pewnie im człowiek starszy tym cele ulegają zmianą i nie jest się już takim narwańcem :), może i fajnie się podnosi 150kg na klate jak koledzy patrzą i w gimnazjum mówią potem że Paweł tyle wzion i trenuje po 3h dziennie. Przestało mi zależeć na opinii kolegów z gimnazjum :), teraz się cieszę jak mi koleżanka powie że jestem twardziejszy :P, a żona tuli się do brzucha i nie może przestać trzeć ziemniaków na placki :P

    Pozdrawiam i kiedy fotki ???
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  14. Użytkownik Baloniarz otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    fallenursus (21-07-13), Pioter1994 (21-07-13)

  15. #40
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Można targnac 140na serię i prac żony/dziewczyny stringi na brzuchu.
    Kurwa jaką frajda!
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •