Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Co masz zrobic jutro zrob zaraz ale nie wszystko naraz

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Do³±czy³
    18-08-13
    Sk±d
    Bielsko-Bia³a
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzyma³ : 7 SOGi w 2 postach

    Domy¶lnie Co masz zrobic jutro zrob zaraz ale nie wszystko naraz

    Witam,

    Zaczynaj±c od samego pocz±tku przygody z æwiczeniami by³o to tak...
    1000 razy zabiera³am siê za marne domowe æwiczenia najczê¶ciej podpatrzone gdzie¶ w m±drych kobiecych poradnikach itp., jednak¿e ku mojemu zaskoczeniu nie przynosi³y one ¿adnych efektów . Wielk± tajemnic± by³o okryte pytanie "ale dlaczego...?". Mieszkaj±c trochê czasu w stolicy, ¿yj±c szybko, niezdrowo, bez ochoty na jakikolwiek wysi³ek fizyczny, trochê sobie przybra³am na wadzê. Po powrocie do miasta rodzinnego, dosta³am zaproszenie na DARMOWE zajêcia ( co zawsze mnie przyci±ga :D ), prowadzone przez mojego znajomego. D³ugo namawiaæ mnie nie musia³. Zadzia³a³o na mnie has³o: " to co¶ innego ni¿ si³ownia", muszê niestety przyznaæ, ¿e si³ownia sama w sobie mnie nie krêci. Nie potrafiê siê w to wczuæ. Wracaj±c do zajêc na jakie zosta³am zaproszona, okaza³y siê treningiem funkcjonalnym. Pierwsze zajêcia - zakwasy w miejscach o których nawet nie wiedzia³am, ¿e istniej± . Od razu stwierdzi³am, ¿e TAK ! To jest w³a¶nie to czego potrzebujê. 45 minut trening w tym 10 rozgrzewka i cz³owiek wiedzia³, ¿e ¿yje. Po 2 tygodniach wspólnie z koleg± instruktorem zainteresowali¶my siê crossfitem. Trening funkcjonalny szybko zamienili¶my na personalny z elementami crossfitu i sta³ siê cud ! Efekt, który wbi³ mnie w ziemie :) nie odchodzi³am od lustra, a to wszystko w zaledwie 2 miesi±ce. Dieta ? Zdrowo jem i tyle. Nie stosuje diet restrykcyjnych, bo apetyt mam jak ma³o kto. Æwicz±c od czerwca w lipcu do³±czy³am do tego poranne bieganie, ¶rednio 3-4 razy w tygodniu po oko³o 5,5 km. Zbli¿amy siê do koñca lipca - biceps jest, triceps jest, dwu i czterog³owy jest, ³yda jest, brzuszek wyrze¼biony i niestety zmuszona by³am zrezygnowaæ z treningów. Obecnie mamy po³owê sierpnia, moja motywacja gwa³townie maleje z tego te¿ powodu zak³adam w±tek z pro¶b± o wsparcie :D Treningi pozosta³y domowe co przypomina mi o wcze¶niejszym lenistwie przy ka¿dej rozpoczêtej serii ;) NEED HELP !

    Obecnie uzyska³am taki efekt i nie chce tego straciæ. Jakie¶ porady ? Jak siê teraz zmotywowaæ, jakie æwiczenia?

    1005311_583875758330980_311895155_n.jpg
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. U¿ytkownik Kajka otrzyma³ za ten post 6 SOGi(-ów) od u¿ytkowników:

    Baloniarz (18-08-13), bestiaa (19-08-13), encja (19-08-13), fallenursus (18-08-13), gangster (20-08-13), smoczyna (19-08-13)

  3. #2
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    hej, ja bym zosta³ przy tych treningach które masz, urozmaici³ bym je nieco. aeroby zostawi³ a jako motywacje stworzy³ bym kilka obwodów które wykonywa³a¶ z intruktorem i co jaki¶ czas stara³ bym sie bic w³±sne rekordy. to motywuje, w dodatku jesli cwiczysz z kims.
    Sam te¿ trenuje Crossfit i efekty mnie poprostu zadziwiaj± bo w zasadzie z grubej ulanej kulki zrobi³a mi siê naprawde szczup³± sylwetka nie wspomkinaj±c o formie wydolnosciowej i sprawnosciowej.

    Powiedz jeszcze ile czasu chcesz poswiecic na treningi i czy w gre wchodzi takze si³ownia? wychodze z za³o¿enia ze jesli sylwetka ma byc wszechstronna to nalezy wykonywac kilka r¿nych sportó tak by nie zamykac sie na jeden. a wiêc si³ownia, gimnastyka, aeroby. to jest idealny sk³ad.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #3
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Stworzenie albumu zdjêæTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kfc
    Do³±czy³
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzyma³ : 282 SOGi w 133 postach

    Domy¶lnie

    konkretna sylwetka.:)
    ja gdy tylko mam okazjê to lecê na treningi crosfitowe, ale niestety, najczê¶ciej mam mo¿liwosc æwiczeñ na si³owni, czasem pod³±czê siê do kuzyna, który trenuje sam a'la crosfitowo,mocno, ale to jest terminator.
    Motywacja - najchêtniej æwiczy mi siê z kim¶, no i wpisy na forum w relacjach tez pomagaj±. Ostatnio wychodzê na boisko i gram w kosza godzinami. Tak¿e dobra forma wysi³ku fizycznego.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Fanom Chodakowskiej podziekujemy.^^

    Obierz sobie prawdziwy cel.
    Jak.czytam te bzdury ze oj chce zadbaæ o siebie, chce wyrobiæ kondycje, chce mieæ sexy brzuszek na lato chce scbudnac chce spuchnac....bitch please oczy mi krwawia.
    Chce wygladac lepiej niz te klauny o 15lat m³odsze.
    Chce ¿eby jak idê.po ulicy dupa tego klauna obrucila sie.za.mn±.
    Chce wygladac zajebiscie fajnie.nago a jogging mam w³±czony poto ¿eby z tego.klauna dupa wytrzymaæ 4 godziny w ³ó¿ku.
    Wiesz co?nie narzekam, a wrêcz przeciwnie. +780%to motivation.
    Z tego.co zdazylem zauwa¿yæ do otaczaj± Cie ludzie ktorzy co¶ robi± choæ ten kolega co tak lubi copy/paste nazwy firm produkuj±cych suplemwnty-does he even lift?
    Stay positive
    Stay sexy
    idz z.Olka na trening.
    Strong is the new sexy.
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 18-08-13 o 15:01
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. U¿ytkownik fallenursus otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    Wiki (19-08-13)

  7. #5
    Administrator Osi±gniêcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar DTX
    Do³±czy³
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzyma³ : 235 SOGi w 150 postach

    Domy¶lnie

    http://www.youtube.com/watch?v=FjNsU5Z5LI4

    si³ownia jest prymitywna :D

    jak typowo si³owni nie lubisz to mo¿esz spróbowaæ sobie trening kalisteniczny, bardzo fajna alternatywa
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #6
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Do³±czy³
    18-08-13
    Sk±d
    Bielsko-Bia³a
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzyma³ : 7 SOGi w 2 postach

    Domy¶lnie

    Nie wykluczam æwiczeñ na si³owni, ale nie kumam tego klimatu. Widocznie potrzebuje kogo¶ kto bêdzie sta³ z batem przy mnie i krzycza³ " Wiêcej ! Mocniej ! Dasz radê! " hehe ;) Tempo jakie mia³am na obwodówkach... rewelacja. Co prawda po nie wiedzia³am jak siê nazywam szczególnie, ¿e ka¿dy trening koñczy³am æwiczeniem thruster - 5 serii po 20 s z 3 kg hantlami. Fakt... ludzie którzy mnie otaczaj± dostali gor±czki na punkcie æwiczeñ co jest ¶wietn± spraw±, ale z regu³y gdzie¶ czasowo wszyscy siê mijamy. Od przysz³ego tygodnia plan jest taki, ¿e wbijam na podziemn± si³ownie sklejon± z miliona elementów i teraz muszê u³o¿yæ sobie nowe æwiczenia. Pocieszaj±ce jest to, ¿e bêdziemy mieli ta¶my TRX ! Ten kto to wymy¶li³ jest geniuszem. Æwiczê na ta¶mach ka¿d± partiê miê¶ni. A je¶li chodzi o ró¿norodno¶æ sportów, to na pewno jest. Oprócz æwiczeñ tak jak wcze¶niej wspomnia³am dosz³o bieganie i tu mam towarzysza niezast±pionego. Bardzo du¿o chodzê po górach co te¿ potrafi mnie cholernie zmêczyæ. Jak jest czas to i basen gdzie¶ wpadnie, a nawet ostatnio pogrywam w frisbee ( leniwe dni ). Tak s±dzê, ¿e wpisy na forum pomog± mi utrzymaæ regularno¶æ æwiczeñ, która ostatnio gdzie¶ posz³a na balety i nie wraca ;)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #7
    Amator Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Zima
    Do³±czy³
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzyma³ : 31 SOGi w 28 postach

    Domy¶lnie

    Dobra Sarenka!
    Je¿eli kto¶ ¿yje z tego, ¿e zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozosta³ przy ¿yciu.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #8
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    Kajka, zapa³ widz ¿e masz tylko nie masz pomys³u na siebie. zak³adam ¿e ma to byæ ³adna sylwetka do dobrej miniówki a sport ma Ci sprawiaæ du¿o rado¶ci.
    Wiêc radze chodziæz kim¶ na si³owniê z 2 razy w tyg, do tego dokupiæjaki¶ ma³y ekwipunek typu expander, ma³e hantelki, buty do biegania, i jazda z treningami w plenerze. to daje najwiecej frajdy a z drugiej strony to du¿y wysi³ek i daje duze relultaty typowo sportowe.
    na pocz±tku okresl sobie to w czym czujesz sie dobrze, jakie sporty lubisz, co Cie ciekawi a co nudzi. z tego wszystkiego skomponujemy fajny plan bez monotonii.
    si³ownia jest fajna ale tylko wtedy jak trenujesz z kim¶, inaczej cie to nie wci±gnie, chyba ze masz podobny charakter do mojego ze zak³adasz s³uchawki i sie wy¿ywasz na ciê¿arach i odreagowujesz stres ¿ycia codziennego. to jest idealne rozwi±zanie:)
    biegac lubisz, rower? skakanka? gimnastyka?(dr±¿ek, porêcze, pompki, przysiady ró¿nego kalibru) opowiedz mi o sobie :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  11. #9
    Amator Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Do³±czy³
    12-05-13
    Sk±d
    Bielsko-Bia³a
    Wiek
    32
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzyma³ : 176 SOGi w 68 postach

    Domy¶lnie

    dzisiaj nie udalo sie slicznoto pobiegac razem, ale moze jutro ?:*

    trzymam kciuki za efekty choc wiesz ze juz wygladasz bombowo!:D
    bede sledzic relacje i wypowiadac sie na kazdy temat :D

    ..chociaz co ja tam wiem!:D

    Przeciez my i tak cwiczymy tylko po to zeby moc duzo jesc <3 :D
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  12. U¿ytkownik smoczyna otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    encja (19-08-13)

  13. #10
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Kajka
    Do³±czy³
    18-08-13
    Sk±d
    Bielsko-Bia³a
    Wiek
    31
    Postów
    6
    SOG
    2
    Otrzyma³ : 7 SOGi w 2 postach

    Domy¶lnie

    No wiêc tak... Dzisiejszy dzieñ zaczê³am sobie od 5 km biegania. A trening wygl±da³ nastêpuj±co ( o dziwo na si³owni )
    10 minut orbitrek
    Kika serii æwiczeñ z hantlami na triceps ( 4 kg ) biceps ( 3 kg ) i barki ( 3 kg )
    Przysiady na suwnicy 1 seria 30 kg 2 seria 40 kg i 3 40 kg po 15 powtórzeñ
    Wznosy tu³owia 2 serie po 25 powtórzeñ
    Wci±ganie dr±¿ka z wyci±gu górnego 2 serie po 15 powtórzeñ
    Æwiczenia na brzuch oko³o 30 minut i na koniec Thruster z hantlami 3 kg 4 serie po 15 powtórzeñ i 5 seria 20.

    Micek co do æwiczeñ nie jestem wybredna jak siê odpowiednio zmotywuje, to tak na prawdê wykonam ka¿de z przyjemno¶ci±, a mo¿e niekoniecznie chce to ograniczaæ do ³adnej sylwetki ¿eby za³o¿yæ mini kto wie, jak dobrze zakoñczê ten rok, to w przysz³ym wiêkszy ogieñ i pomy¶lê o æwiczeniach pod innym katem. I przygotuje siê ze Smoczyn± na zawody. Bardzo szybko nabieram masy miê¶niowej mo¿e warto to wykorzystaæ. Potrzebuje tylko wsparcia merytorycznego.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •