Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: jak ćwiczyć

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar arek1508
    Dołączył
    20-06-13
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie jak ćwiczyć

    Witam, mam 20 lat wzrost 170cm i ważę jakieś 56kg (napewno niedowaga) chciałbym coś wreszcie z tym zrobić w tej chwili pracuję co drugi dzień po 15g jestem na nogach a drugi wolny może przez tą pracę nie mogę przytyć chciałbym zacząć ćwiczyć ale jak polecacie na siłowni czy prywatnie bo mógłbym mieć do dyspozycji ławkę hantle jakieś 100kg pare gryfów i druga sprawa dieta na masę jakieś odżywki?? i czy w ogóle jest sens zaczynać przy takim trybie życia?

    dziękuje za wszelką pomoc pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Na początek myk na siłkę abyś poznał prawidłową technikę. Interesujące Cię tematy w podwieszonych.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class500 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar vilgags
    Dołączył
    29-05-13
    Skąd
    Leżajsk
    Wiek
    26
    Postów
    85
    SOG
    1
    Otrzymał : 9 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    zawsze jest sens zeby zmienic swoje zycie
    he he he he headshot
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Jest sens, ale musisz ogarnąć regeneracje i diete. Faktycznie tryb życia nie najlepszy do ćwiczeń, ale może masz weekendy wolne? Musisz nauczyć się trzymać chociaż podstaw diety jakieś proste rzeczy, ryż brązowy, filet, warzywa, makaron brązowy, jajka, ryby i dużo wody. Trzeba nagotować, a później do pojemników plastikowych i nosić ze sobą w miarę możliwości Jak będzie problem z jedzeniem to może jakaś odżywka białkowa albo gainer, ale to w ostateczności. w dzień treningowy minimum 8h snu, możesz wspomóc się zma, albo zwykły magnez z apteki filomag i jakiś cynk. Wiadomo też, że alkohol nie pomaga w budowie masy, także z głową. Co to za praca? Fizyczna? Jak dla mnie to myślę, że w Twoim przypadku, żeby to rozsądnie z czasem wyglądało to spoko będzie trening w domu, podstawowe ćwiczenia takie jak: drążek, pompki, martwy ciąg, wiosło, wyciskanie żołnierskie, podciąganie sztangi no i oczywiście przysiady. Jeżeli masz taki sprzęt to pewnie też masz jakiegoś kolegę który ładnie pokaże Ci technikę, która jest ważne przy martwym ciągu i w sumie przy każdym ćwiczeniu, także napisz coś więcej o sobie i głowa do góry. :)
    Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •