Ok jeszcze raz przedstawie mój problem, mam 19 lat iwygladam troche jak dziecko ze wzrostem 1,80m z szerokimi biodrami i z waskimibarkami, masa miesniowa slaba, stawy tez bo ciagle strzelaja i bola przywiekszych obciazeniach(staram sie cwiczyc na silce), zarost slaby rzadki ijasny, a w gaciach jest slabo .Pisalem tez na innym forum commed gdzie pomoglimi ustalic cykl aby podbic tescia.Bylem u kilku lekarzy i zawsze bylo ze jestemjeszcze mlody i mieszcze sie w normach, bylem u rabijweskiego kazal mi wziac 3zastrz. prolagantum 1 co miesiac i wiecej sie u niego nie pokazywalem.Co prawdainni mnie olalali calkowicie,to moje wyniki badan te badania nie sa nowej datydlatego planuje nowe:
żelazo 93,4 [55-170]
magnez 2,05 [1.6-2.6]
FSH 0,8mlU/ml{norma -1,5-12,4}
estradiol 28,4pg/ml(7,63-42,6)nowe badanie
LH 2,9mlU/ml{1,7-8,6}
TSH 2,810 ulU/ml[0,51-4,30]
FT3 6,28pmol/l[3,93-7,70]
FT4 19,16 pmol/l[12,60-21,00]
testosteron3,80ng/ml[2,49-8,36]w prywatnym lab
testosteron 509ng/dl[280-800]w szpitalu

probowalem odblok kilka miesięcy po braniu prolo :
3xhcg po 2000 jed, potem clomid i provi/nolvadex teraz biorearimidex bo zabraklo provi.
Ari biore żeby wlasnie nie mieć gino, zaczelo pojawac się jeszczeprzed braniem testo. Jeszcze nie mam cyckow do pasa ale chce zapobiec temuszybko poki nie ma dużo gruczolu.
A wiec zawsze miałem male jadra i sylwetke do dupy ale zaniepokoilo mnie ze rano maly minie stawal i do tego huj*we samopoczucie.Caly czas przymulony, przygnębiony,nie widzący sensu zycia, nawet nic mi się nie chciało, problemy z koncentracja w szkole czy wogole, były takie dni ze wszysko mnie wkur**alo.Jestemslaby psychicznie , a niekiedy zachowuje się jak pizd*. Po prostu czulem się jakzombi. Na silce biore male ciężary a efekty b.slabe.Libido ogolnie slabe,erekcje mi trudno utrzymać.Noi zarost b.slaby jakies biale wloski ale w czsieodbloku pojawilo się kilka czarnych wloskow na mordzie.Czasem jak sikam (niezawsze) odczuwam ucisk pod brzuchem ijest mniejsze ciśnienie wtedy:] Jestem dość szczuply ale tłuszcz osadza mi się nabiodrach i nogach i gino noi brzuch lekkie180cm/80kg.Staram się jesc zdrowo.
Po odbloku i jak byłem na teściu samopoczucie było lepsze ito o dużo i nie było to placebo.Teraz lapie takie zamuly i czsami nie mam na nic ochoty . A i od niedawna palarano stoi odziwo, nie jest to pelny wzwod ale postep jest.