Wiek: 21 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 54 kg

Hej :) nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu :) potrzebuję porady i od razu uprzedzam,że bedzie długo :P

Otóż od małego jestem szczuplutka i od zawsze moim celem jest przytycie :) Jadłam dużo ale mój metabolizm skutecznie przeszkadzał mi w tyciu. W akcie desperacji jakiś czas temu wpadłam na niemądry pomysł odżywiania się mało zdrowymi rzeczami, uznając że troche tłuszczyku mi nie zaszkodzi.. szybko tego pożałowałam bo dostałam brzuszka :) zmotywowało mnie to do ćwiczeń, ćwiczę od 1.5 miesiąca 3 dni w tygodniu, abs, ręce i nogi. Planuję dołączyć do tego rower.
Jestem już zdesperowana i po prostu muszę przytyć.. Naczytałam się troche i opracowałam sobie dietę, zamieniłam niezdrowe jedzenie na ryż, pierś, makaron, rybę, przed snem źródło białka itp. No i oczywiście mniejsze porcje ale 5-6 razy dziennie. Problem tkwi w tym,że miewam dni w których nie dam rady zrobić dodatniego bilansu kalorii bo np nie mam możliwości zrobić tych 6 posiłków, lub mam takie stresujące dni w których jestem w stanie wcisnąć max 3 posiłki i ani grama więcej.. Staram się jak moge najbardziej a waga stoi w miejscu.
W związku z tym pomyślałam,że może warto spróbować dodać do tego wszystkiego gainer żeby podbić kalorie.. Od razu zaznaczam,że naczytałam się już o tym naprawdę dużo i wiem,że bez diety i treningu gainer nie ma sensu :)

Co o tym myślicie? Dla mnie to jest jak światełko w tunelu, bo mam już naprawde dość swojej wagi..
Jeśli podzielacie mój pomysł to jaki gainer moge sobie kupić? Przejrzałam już wiele i tak naprawde nie wiem który wybrać..

Z góry dzięki za odp, pozdr :)