Strona 1 z 55 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 542

Temat: Smoczyna i Milkoshake - droga do MP Bikini 2014

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Dołączył
    12-05-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzymał : 176 SOGi w 68 postach

    Domyślnie Smoczyna i Milkoshake - droga do MP Bikini 2014

    Imię: Aleksandra
    Wiek: 21 lat
    Wzrost: 162 cm
    Waga: 52,5 kg
    Staż na siłowni: 14 miesięcy


    Hej;)
    Pare dni temu zauważyłam błądząc po Internecie post o metamorfozie z e-gym. Postanowiłam z ciekawości zagadac na ten temat i udalo się;) Na silowni ćwiczę od kwietnia tamtego roku. Początkowo były to tylko aeroby, gdyz chciałam doprowadzic cialo do porządku po intensywnym odchudzaniu. Stracilam jakies 17kg i nie wyglądało najlepiej. Choc na pewno duzo lepiej niż przed odchudzaniem:D nastepnie jeden z instruktorów polecil mi włączyć cwiczenia z obciążeniem. Początkowo nie bylam do tego przekonana ale z czasem coraz bardziej mi się podobalo. Teraz jestem wrecz uzalezniona. Na silowni jestem minimum 5 razy w tygodniu i zawsze ide tam z bananem na twarzy:D
    Moje odchudzanie było oparte na bardzo znanej diecie dukana. Bialko naprawde potrafi zdziałać cuda z 64kg zleciałam na 47 od roku kiedy ćwiczę na silowni waga ta wzrosła do 52 kg. Na szczescie w ciuchy mieszcze się te same z czego wnioskuje ze mój wzrost wagi spowodowany jest przyrotem masy mięśniowej. Dla zainteresowanych zalaczam wydruki z wagi specjalistycznej
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Czas dukana na pewno uznam za bardzo przydatny, gdyz dzieki tej diecie nauczyłam się ze podstawa jest zmiana nawykow żywieniowych na cale Zycie. Bez tego ani rusz….
    Przez ostatni rok często zmieniałam swoje plany treningowe, diety itd. Polegalo to przede wszystkim na zmianie obciążenia, ilości ćwiczeń silowych do aerobowych, wprowadzanie lub rezygnacja z wegli, wprowadzanie lub rezygnacja z odzywek białkowych, białkowo-weglowodanowych itd. Itp.:) był czas ze cwiczenia silowe robiłam 3 razy w tygodniu (pon:klatka biceps , Sr:nogi barki, Pt:triceps plecy) ale był tez czas ze robiłam po 5, w tyg. Kazda partie 2 razy  Jeśli chodzi o jedzenie to glownie bialko, nabiał, owoce , warzywa. Nie mam w swojej diecie ziemniakow, pieczywa, makaronow, ryzu , kasz. Wydaje mi się ze robie się od tego bardziej nasywna. A system bialko warzywa jak najbardziej wszedł mi w krew

    Obecnie chciałabym zrobic cykl przygotowujący do czasu letniego:D czyli na pewno wysmulkic troche ciało, odtłuścić i wymodelowac- uwidocznic miesnie

    Pas: obecnie 62-63cm. Chciałabym zbic do 58
    Biodra 87
    Udo: 51 – chciałabym zbic do 49
    Klatka: 68
    Biceps: 26-27 :D

    Jeśli chodzi o obecny system ćwiczeń to codziennie rano robie sobie spalanie przed praca ~30min. Orbitrek + brzuch bez obciążenia (żeby nie poszerzyć talii-wkoncu che ja zwęzić)
    Nastepnie ide do pracy 9:00 – 17:00  a po pracy pedze na silownie trening zaczynam około godziny 18. w poniedziałki mecze plecy, we wtorki barki, w srode nogi, czwartek lapki (biceps i triceps antagonistycznie) a w piątek klatke. Na koniec 20min interwał na biezni pod gore ;) z odzywek to przyjmuje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] po treningu porannym i wieczornym oraz BCAA z firmy maxfit przed wieczornym treningiem


    Szukałam teraz na szybko zdjęcia które mogloby mniej wiecej przybliżyć wam mój cel treningowy… oto kilka sylwetek które bardzo mi się spodobaly:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Na pewno w czasie prowadzenia dziennika często będę załączać jakies obrazki które mi się podobaja bo niesamowicie mnie one motywuja:D

    Tak wiec , będę ćwiczyć sobie poki co dalej po swojemu dopóki nie dostane planu żywieniowego i treningowego ułożonego przez specjalitow tego forum Mam nadzieje ze będzie to naprawde bomba:D metamorfoze zaczne jak przyjda mi suplementy, czyli pewnie od początku czerwca mam cicha nadzieje ze dostane jakis dobry spalacz może ripped freak, kwasy tluszczowe, odzywki białkowe i na lato będzie mód forma:D
    Przeglądając strone milkoshake moja uwage zwróciły dwa produkty
    1) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    2) A także milkoshake Power protein
    Nie ukrywam ze jakas przedtreningowka tez by się przydala bo czasami po pracy jest ciezko:D

    Wiec może akurat mi się poszczęści :D
    Na koniec zalaczam forme na dzien dzisiejszy. Zdjęcia mysle robic tak co 2-3tyg
    Z góry dziekuje za poswiecony czas jeśli ktos miał czas i ochote przeczytac ta moja mini lekture : )))) High5 !



    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 09-07-13 o 03:41
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik smoczyna otrzymał za ten post 10 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Baloniarz (14-05-13), DTX (14-05-13), fallenursus (14-05-13), Fit4ever24 (14-05-13), Gangsta Latino (17-05-13), gangster (15-05-13), MAXIMUS 2 (14-05-13), Pioter1994 (15-05-13), Pumbas (17-05-13), slim shady (14-05-13)

  3. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    A mial byc goracy prysznic...
    Fuckyeah przynajmniej ktos z konkretnym planem! Ladne ambicje i do zrobienia. Nie watpie ze dotrwasz!
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Fit4ever24
    Dołączył
    12-01-13
    Skąd
    Mikrokosmos
    Postów
    771
    SOG
    116
    Otrzymał : 57 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    Jestem z Ciebie dumny :) Powodzenia w dążeniu do celu.
    ''Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki.
    Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    Miło widzieć kobietę z takimi postanowieniami i chęciami do tego sportu :) trzymam kciuki OLU :)




    Ps: Panowie bez wulgaryzmów typu pokaż tyłeczek itp bo mamy tu mało kobiet i o każda trzeba dbać jak o rodzynka za głupie teksty będzie ban.
    Ostatnio edytowane przez MAXIMUS 2 ; 14-05-13 o 16:34
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Max ma racje badzmy konstruktywni a nie wulgarni... Olu trzymam kciuki bede sledzil i w miare mozliwosci sluzyl rada.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    No i to mi sie podoba, rzeczowo, jasny cel i tera tylko konsekwentnie do niego dążyć.
    Mozesz liczyc na nasze wsparcie :)

    ed. bicek wiekszy niz u micka :D i oby Ci bomby nie ułożyli :D
    Ostatnio edytowane przez DTX ; 14-05-13 o 16:56
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Będę monitorował i analizował każdy wpis na bieżąco :)
    Pozdrawiam i Życzę spełnienia marzeń o których zapominamy w dobie kryzysu i pogoni za pieniądzem :)
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Dołączył
    12-05-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    31
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzymał : 176 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Hey! : ))
    Na wstępie chciałam podziękować za zainteresowanieJ Naprawdę jest mi bardzo miło ze przeczytaliście ten wstęp.
    Wczorajszy trening barków uważam za bardzo udany ! Zrobiłam sobie unoszenie hantli nad głowę (4 x20) ciężar 6kg na każdą łapkę. Następnie unoszenie sztangi na wysokość szyi (4x 20) – 10kg, i na koniec wzniosy boczne w opadzie tułowiaJ tez 4serie po 20 powtórzeń, ale tutaj ciężar tylko 3 kg do każdej reki. Tak czy siak czułam
    Interwał 20min zrobiłam sobie tym razem przed treningiem siłowym bo lubię mieć go z głowy jak najszybciej. Po treningu siłowym jeszcze chwile zajął mi orbitrek i wiosła. Zastanawiam się czy ten okropny interwal robić na początku (wtedy jestem mocno rozgrzana), czy zostawić go sobie po ćwiczeniach siłowych? Co tak naprawdę da lepszy efekt jeśli chodzi o spalanie…

    Na koniec chciałabym dodać 2 zdjęcia i doradzić wszystkim kobietom żeby ćwiczyły barki ! Są to bardzo przyjemne ćwiczenia i uważam ze dobrze zrobione ramiona dodają kobiecie sexapilu. Dzisiaj nogi ;p chyba nie musze nic więcej dodawać……………………. ;] :D

    Ramiona:

    PS
    Cel spalania:
    Nie wiem czy jestem w stanie tak kiedykolwiek wyglądać , ale jak dla mnie taka talia to szczyt Marzen !
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 15-05-13 o 13:21
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik smoczyna otrzymał za ten post 5 SOGi(-ów) od użytkowników:

    fallenursus (15-05-13), gangster (15-05-13), Hers (04-08-13), Pioter1994 (15-05-13), Ufp (07-07-13)

  11. #9
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie




    Micek jak zobaczy te kaptory i te ramiona to wyskoczy oknem z piwnicy.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (15-05-13)

  13. #10
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar maniak7000
    Dołączył
    15-09-12
    Postów
    247
    SOG
    21
    Otrzymał : 35 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    Smoczyna - powodzenia, zapowiada się bardzo fajny temacik, będę zaglądał często ;)
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •