Strona 53 z 55 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 542

Temat: Smoczyna i Milkoshake - droga do MP Bikini 2014

  1. #521
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesiące zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Aktywny użytkownik
    Avatar Pikaczu
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    Skątowni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzymał : 65 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    ale na czasie%-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #522
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Przytakiwac i uśmiechać można ale bez kurwa przesady. Takie coś może nieźle namieszać w gospodarce hormonalnej w końcu to nie Haiti czy Somalia. Ola jest dorosła i powinna wiedzieć co robi. A czy konsekwencje tego będą to tylko czas pokaże.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #523
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Mała aktywność fizyczna????
    No offence brah ale wróć do książek może nie o podrywaniu czy szybkim czytaniu a o fizjologicznych czy Wogole związanym z tym sportem. Piszesz głupoty.
    Jesli piszesz ze jak sport to od razu wielkie zapotrzebowan8e to sorry ale moze Ty powinnes wrocic. Myslisz ze taki sztangowy komplex co zrobisz w 10 min to nie wiadomo ile kcal spali albo kolesie ktorzy na silke 45 min przychodza wiekszosc czasu przechodza to nie wiadomo ile spala ? To samo aeroby myslisz ze 30 min trucht spali w uj kalorii ? No sorry ale cwiczyc jeszcze nic nie znaczy wazne jak sie cwiczy
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #524
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Przeczytaj ten dziennik od poczotku powoli.
    Potem wróć. I odp jeszcze raz.
    Bo pod ten ti temat - pierdolisz jak poltuczony :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #525
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    US, ale zacząć trzeba od tego że przeciętnie facet który nie ćwiczy potrzebuje chociaż 2 tys. kcal (są może wyjątki, ale mało)
    Kobieta załóżmy 1500. Smoczyna ćwiczy siłowo + aeroby więc chociaż trzeba dodać 300 kcal. To już masz 1800. A je 900 czyli 2x za mało. A przypominam, że te 1800 to jako tako dolna granica...
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #526
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Wiesz ogolnie ja bym inaczej do tego podszedl ale tez nie wiem dokladnie jak Smoczyna leci bo calego dziennika nie czytalem
    Fal tez pisalem. Nie sledze na tyle zeby napisac indywidualnie wiec odp teoretycznie. Gl Tobie odp pozniej bo bede cwiczyc bede
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #527
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    To może coś przeoczyłem bo mam kurwiki w oczach po tej rozpisce diety.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #528
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Dołączył
    12-05-13
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    32
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzymał : 176 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    A wiec

    przesadzilam w zimie z podjadaniem i teraz muszę nadrabiac
    po redukcji nie zrobie błędu z poprzednich zawodow i nie rzucę sie na jedzenie
    zrobie reserve diet - jakoś tak to sie nazywa
    powolne zwiększanie wegli
    przed tamtymi zawodami leciał praktycznie dukan
    kurvzak z sałata i serkiem wiejskim, jajka z łososiem
    chora dieta + podjadanie do samych startów
    teraz nie jem owoców i nabiału

    kalorii jest mało ale wartosci odżywcze sie zgadzają
    waze teraz przed okresem około 55kg
    moj dzień to
    rano: 15min ostry na Max intetwal bieg - 15 min orbitek na uspokojenie i pozniej jeszcze raz piekło biegowe 15min
    pozniej 8h siedzącej pracy i po pracy mocny trening na ciężarach , krótkie przerwy 30-60sec zalezy od partii
    takze intensywnośc wysoka

    efekty widzę dobre... Przed tamtymi zawodami kratka na brzuchu sie nie robiła
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #529
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Wybacz Olka odrazu za to co będę pisać..ALE BRAK MI SŁÓW, SAME EMOCJĘ! (I w swoim czasie chciałabym by mi ktoś to napisał czy powiedział - ale nie było komu - bo w tym środowisku fitnesowym jeszcze nikogo nie znałam oprócz trenera któremu ślepo ufałam i myslałam że wszyscy tak sie głodzą by wyjść na scenę). Wiem że każdy się uczy na swoich błedach i ty masz prawo jak najbardziej, ALE weź się w końcu ogarnij i pomyśl trochę co ty w ogóle robisz ze swoim organizmem! Posłuchaj się ludzi którzy nie mają ciebie głęboko w dupie jak ten twój "pseudo" trenerek.

    Już nie będę poruszać tematu mięśni, które ładnie sobie popalisz - bo to juz się robi mniej ważne, niż krzywda ktorą sprawisz zdrowiu. TY myślisz że to są żarty? I że jak niby ja się okazałam w tym miejscu gdzie jestem teraz - dietka w 800 kcal kochana i 2 razy aeroby dziennie po 1 godzinie + obwodowy trening - własnie tak spieprzyłam sobie organizm i możliwość startować nie wiem na jak długo. Czy myślisz że ciebie to nie dotyczy, jesteś inna, i organizm i ciało ci podziękują? OBY ciebie takie problemy omineły, bardzo ci tego życze i jeszcze tego, byś jednak dobrze przemyslała wszystko co robisz.

    Twój metabolizm spoczynkowy wynosi 1200-1300 kcal! SPOCZYNKOWY - czyli to jest ta ilość która jest potrzebna na fukncjonowanie całego organizmu i wszystkie procesy które w nim się odbywają, a ty schodzisz poniżej tego. Redukcja nie powinna się odbywać poniżej metabolizmu spoczynkowego, NIGDY! Chcesz wiedzieć co się dzieje teraz z twoim ciałem?! Najpierw stracisz okres - jeśli jeszcze go masz, podejrzyłam że lub nie lub bardzo nie regularny. Pomyślisz że to jest mało ważne? Dobrze jeśli on wróci jak mi wrócił po pół roku, ale znam kobiet, które bez tabletek hormonalnych po takich dietkach juz nie moga dostać okresu za czym idzie bezpłodność, chcesz?! A wypadające włosy i zniszczona skóra i paznokcie, jak tobie to? CO DALEJ? Nasze organizmy nie ewolucjonowały na tyle by rozumieć, że ty schodzisz do takiej kalorycznośći by stać ładną i wyrzeźbioną na scenie ON TEGO NIE WIE! On odbiera to jako stan zagrażający zdrowiu i życiu, i za WSZELKI KOSZT będzie się bronił, zostawiając tłuszczyk którego chcesz się pozbyć na najpóźniej, a do tego czasu spieprzysz gospodarke hormonalną i popalisz mięśnie. Teraz pomyśl co będzie jak zejdziesz ze sceny. Nawet jeśli potrafisz nie podjadać nawet trochę , a w tym wypadku +200 kcal juz będzie bombą, i będziesz w stanie bardzoooooo wolno z tego wychodzić i tak nie unikniesz przytycia, bo wygłodzony organizm będzie ci kurdę wszystko, dosłownie wszystko przerabiał w tłuszcz. Chcesz? Chcesz wyglądać cały rok fajnie, byc zdrową i ładną fitnesska? Czy 2 razy w roku na scenie..? Inna kwestia jeszcze popatrz na konkurencję na MP, Paula Banot, Hania i inne dziewczyny, widziałaś ile mięska na sobie mają?

    Jak nie wierzysz mi , masz jeszcze przykład kolejnej takiej kobiety na filmiku, angielski chyba znasz: https://www.youtube.com/watch?v=JlveH3xXW68
    Będzie ci tego mało mogę wysłać kontakt facebookowy do kobiety z polskiej sceny która już 2 lata nie może wrócić do normy, PO TAKIEJ SAMEJ DIECIE! I takich osób jest mnóstwo i zawsze ta sama droga..

    A WY chłopaki jak uważacie że to jest ok, wypróbujcie na sobie i przetestujcie taką fajna dietkę na kalorycznośći poniżej metabolizmu spoczynkowego przy takim "niskim" wysiłku fizycznym!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #530
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał smoczyna Zobacz post
    A wiec

    zrobie reserve diet - jakoś tak to sie nazywa
    powolne zwiększanie wegli
    efekty widzę dobre... Przed tamtymi zawodami kratka na brzuchu sie nie robiła
    OLAAAA!!!! Jezuuuu reserve czy jakoś tam, OMFG! Ja teraz rozwale swoją klawiaturę! Wartośći odżywczę się zgadzają! Kuźwa weź kziążki po fizjologii, boichemii i temu podobne do rąk! Błagam i przestań gadać takie głupoty. Zreszta kuźwa GO GIRL, twoje zdrowie. Nie chce kiedyś powiedzięć że uprzedzałam..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •