Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 58

Temat: Moja relacja z 1 cyklu na kre-alkalyn

  1. #41
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar duszek244
    Dołączył
    26-03-07
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    294
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Wszsyscy mówicie każdemu żeby robił mase przed wakacjami a ja nie chce być zatłuszczony nad rzeką w wakacje! teraz spale tłuszcz z brzucha i po wakacjach sie masuje ja pierdziele czy to tak trudno zrozumiec!! a ty lukemaster chyba źle przeczytałeś bo ja napisałem co będe w następnym cyklu brac i oni zaczeli na mnie najeżdżać!!

    [ Dodano: 25-04-2007, 15:59 ]
    nie wiem czemu jest tam cenzura bo nie zaklnołem....

  2. #42
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    duszek244 zgadza sie masy na brzuch juz nie musisz robic bo masz tlusty lepiej sie za niego ostro wziasc zebys mogl blyszczec nad rzeka ale mnie chodzilo zebys przybral troche masy w klate lapy zeby jakies miesnie byly bo narazie to marnie... i nie zapominaj o nogach ;-D
    P.S Ja tez sie masuje ale nie w tluszcz tylko mase miesniowa :-D przeciez jak robisz mase to nie chodzi nigdy nikomu o tluszcz tylko o miesnie jednym slowem kazdy mial na mysli zebys troche urosl w miesnie a nie obrastal w tluszcz POZDRO!

  3. #43
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar duszek244
    Dołączył
    26-03-07
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    294
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    no tak ale żeby spalić tłuszcz potrzebuje zrobić redukcje i ćwiczy też aeroby bo normalnym treningiem na mase nic nie zrobie... nóg nie ćwicze bo sie boje że mi sie bardziej rozrosną w łydce mam 37 cm a w udzie 58 cm :(

  4. #44
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    No wieć tak duszek244, na Twoja prośbę sprobuje coś ocenić i jakoś tam pomóc. Zanim zacznę wiem skąd jest to całe zamieszanie co do twojego trningu, ponieważ ludzie nie przyjrzeli się dobrze fotkom gdzie wciągasz mocno brzuchol i nie widać zbytnio tego jaki masz jego nadmiar, ale wyobrażam sobie gdybyś wypościł powietrze jaki okrągły balon by powstał:P

    Jak wiadomo na fotkach widać że masz problem z zbyt duża zapasów w okolicy bioder, no i brzuszka:P co nie bardzo współgra z niezbyt szerokimi plecami(na fotkach wydają się bardzo wąskie) teraz pytanie, czyyyy rozrośnie ci sie kościec w miarę dojrzewania (na dobrą sprawę to jeszcze ze trzy, cztery latka) Ale póki co możesz naturalnym zapisom troszeczkę pomóc w poszerzeniu plecków aby twój wygląd nabrał odpowiednich proporcji.

    Dokładnie przyjrzałem się fotkom, przeanalizowałem proporcje i z tego co wywnioskowałem najlepiej by było abyś priorytetowo zaczął traktować koniecznie w całym zakresie barki, motyle i kaptury!! A dlaczego te mięśnie a nie na przykład "bic i tric" jak zawsze większość niedouczonych najpierw pakuje tylko bica hantelkiem który pozostał mu po tacie i robi coś tam na trica, później dochodzą do 38 w łapie a potem nic innego nie chce im rosnąć,maja po 90 w klacie a barki to same gnaty, a dlaczego?? odpowiedź jest prosta, ręce same w sobie staja się tak silne że procent uczestnictwa innych mięśni przy ćwiczeniach na klatkę, bary, jest o wiele mniejszy! ktoś by powiedział no to zwiększ ciężar.....<--- i to też jest bzdura ponieważ aby spompowac barki taki kolo by musiał zapodac odrazu niezły ciężar na bary a wiadomo że nieprzyzwyczajony kręgosłup tego nie wytrzyma i kolo nie zrobi ani jedengo repsa! Więc z mojego dośw bic i tric to są mięśnie które nizwykle łatwo wypracować(w porównaniu do innych partii) O wiele trudniej dorobić się (przy nie za korzystnych warunkach genetycznych) okazałej klaty i szerokich pleców. Dlatego najpierw priorytetem powinny być barki, motyle, grzbiet, kaptury,klata, a na koniec jak już reszta. Oczywiści to co pisze odnosi się do twojego przypadku i nie jest to twierdzenie ogólne.

    To by było na tyle do części moich spostrzeżeń i rad a teraz zaproponuje kilka sposobów aby osiągnąć cel.

    Póki co nie wiem jaki masz sprzęt, ale co do brzucha to zrób co uważasz za słuszne ale poleciłbym jakieś HMB i dietkę na to co tam już troszkę urosło;p A co do reszty to powiem krotko, najlepszym i najtańszym ćwiczeniem na motyla, barki, troszkę klatkę i plecy(ogólnie prawie cały korpus!) jest podciąganie na drążku, tyle że tym razem konieczna jest technika i dobrze dobrany rozstaw rąk podczas wykonywania ćwiczenia! Ćwicz 3 razy w tygodniu to ćwiczenie do bólu!, i to nie jest herezja! tak musi być! I pamiętaj po 4 serie na każdy rozstaw rąk(wąsko: bardziej pompuje klatę i motyla, średnio barki plecy, szeroko bardzo mocno plecy i dość ostro tric) W sumie jest to dwanaście serii, ale konieczne jest to abyś za każdym razem robił maksymalnie dużą ilość powtórzeń, gdy już dojdziesz do sporej wprawy to polecam plecak z obciążeniem! W taki sposób na pewno! ale to na pewno będą lepsze efekty niżeli przy oklepanych zje banych treningach jakie tu czasem mam przyjemność oglądać!

    Następnie dwa razy w tygodniu robisz ćwiczenie na motyla i boczne aktony barków, a jest to unoszenie hantli w pozycji stojącej,(ja biorę dwa krążki i unoszę ręce aby były równoległe do barków i tworzyły równiutką literkę "T" na to ćwiczenie bym polecił 4 serie i to po tyle powtórzeń ile uznasz za słuszne(nie wiem jakie masz krążki i ile mas siły, to jest indywidualne ćwiczonko) Gdy po tym treningu nie poczujesz bólu w barkach, motylach to znaczy ze machałeś tym a nie unosiłeś! więc zawsze pamiętaj aby robić to niezwykle dokładnie! aaaa i nie unoś wyżej jak do poziomu barków, ponieważ może zaistnieć kontuzja, po drugie mięśnie o które nam chodzi po wyżej tego poziomu już tak nie pracują i odpoczywają przed kolejnym repsem i jest wtedy mniejsza pompka.

    Następnym dość rzadko spotykanym ćwiczeniem na bary na siłce jest unoszenie sztangi przed siebie. Teraz sobie wyobraź że prosto stoisz i trzymasz lekko szeroko sztangę w dłoniach opuszczoną do kolan, i powolutku wykonujesz ruch tak aby unieść sztangę przed swoją twarz tak baby ręce w stosunku do ciała utworzyły kont prosty.(łokcie mają być proste) I tak 4 serie po 10 powtórzeń i masz na maxsa rozpier do lo ne barki a mianowicie przednie aktony:P

    NA tył barków to przydał by sie atlas:/ ale jak nie ma to sztanga maksymalnie za głowę i dość szeroko i walisz po 10 powtórzeń tak aby to przy końcowej fazie ruchu to barki wypchały ową sztangę a nie ręce( złe wykonanie ćwiczenia nie daje efektu) I tak 4 serie.Ja zawsze robie jedno sekundowe mocne spięcie mięśni przy końcowej fazie ruchu co daje o wiele większe rezultaty(jakieś 35%)
    Co do kapturków to jak masz z dwa 25 kg hantle to git bo wtedy bierzesz je w dłonie stojąc i podnosisz samiutkie barki co wygląda jakbyś się chował głowę jak żółw do skorupki:P przy tym ćwiczeniu wskazana jest większa ilość pow niż normalnie jakieś 12,15 pow dla dobrej pompy. Pamiętaj aby to kaptury unosiły ciężar anie inne mięśnie, konieczna dobra izolacja!!!! Jak nie masz hantli to zapodaj sobie sztangę z 40kg złap ją szeroko przed siebie i unoś tak samo, ćwiczenie tez daje efekt ale bardziej boli po nim krzyż:/

    teraz to ja pozdrawiam i sory że tyle napisałem :P Jakby co to służę pomocą i życzę niezłych efektów oraz siły ducha przez następne kilka lat!! POZDRO!! :wink:
    F U C K OFF ALL KOKS!:P

  5. #45
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar duszek244
    Dołączył
    26-03-07
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    294
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    No i uczcie sie osiłek i kredka tak sie pomaga a nie tak jak wy!
    To jest tak: Wrzuce swoje fotki teraźniejsze bo taka prawda że na tych zdjeciach co miałem to nie ćwiczyłem wogóle pleców jakoś tak głupio...
    Kaptury ćwicze tzn szrugsy i jeszcze takie podciąganie sztangi że łokcie tez idą do góry
    Na barki robie te ćwiczenie o których mówiłeś a oprócz tego jeszcze hantlami wyciskanie do góry. Z tym drążkiem to jest problem bo go nie mam :( postaram sie zakupić i gdzieś go założyć w najbliższym czasie...
    Atlas posiadam
    Brzucha na tym zdjęciu nie wciągałem wręcz odwrotnie spróbuj stanąć w takiej pozie i wciągnąc brzuch :) troche dziwnie
    Mam 34 w łapce...
    Tobie chodzi o to że miałbym nie ćwiczyc wszystkiego tylko te partie co mówiłeś?
    Teraz staram sie ćwiczyć klatke tak:
    Wyciskanie sztangą na płaskiej 4 serie 12,10,8,6 powtórzeń
    Wyciskanie hantelkami na skosie tak samo jak wyżej
    Rozpiętki na skosie (oczywiście skos w góre bo nie mam w dół) 4 serie 12,12,10,10
    I na atlasie uchwytem do dołu tak samo jak rozpiętki
    Mój plan treningowy dotychczasowy:
    Poniedziałek: Klata
    Wtorek: Biceps
    Środa:wolne
    Czwartek: Barki+triceps
    Piątek: Plecy+kaptury
    sobota i niedziela wolna
    Pewnie sie zapytasz czemu nóg nie ćwicze...hmm nie chce żeby były większe bo i tak są duże... w łydce mam 37 a w udzie 58 i teraz pomyśl że mam 15 lat ;/

  6. #46
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    hmmm...a czego ja mam sie uczyc, odpowiadania nie na temat ?! tak jak on to wlasnie zrobil, to juz umiem ...zdaje sie ze temat to "relacja z cyklu" a nie "nie umiem cwiczyc poradzcie mi cos" :mrgreen: :cool:
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]

  7. #47
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    duszek244, nie nie , mylisz się, nie chodzi mi oto aby tylko ćwiczyć te partię o których pisałem ale oto abyś najbardziej o nie się starał:P Większą uwagę przykładał, a nie rezygnował z innych ćwiczeń. Przy spoglądaniu na fotkę widzę z czym jesteś najbardziej do tyłu i chciałem jakoś bardziej pomóc niżeli pisać tylko"masuj! masuuj!" Bo to jest tępackie pomaganie nie wnoszące nic do Twojego życia! POZDRO!!
    F U C K OFF ALL KOKS!:P

  8. #48
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar duszek244
    Dołączył
    26-03-07
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    294
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Dzięki i ostatnie zdanie chyba najwięcej wniosło prawdy do tematu żeby te przyszłe koksy czegoś sie nauczyły :P i Dzięki za pomoc napewno skorzystam z twoich porad :)

    [ Dodano: 27-04-2007, 14:29 ]
    Tak właśnie to jest relacja z cylku a jego osobiście prosiłem o porade a was nie więc po co sie wpie.przaliście? to jest relacja więc nie prosze cie żebyś mi pomagał i wyjdź już osiłek i kredka z tego tematu.

  9. #49
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    zgadza sie to jest temat relacji z cyklu a nie dzial trening !!! osilek na moderatora hehehe
    POZDRO !

  10. #50
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    wyjdź już osiłek i kredka z tego tematu.
    Daj ptk w regulamienie to wyjedziemy to wolne forum moge wypowiadac sie w kazdym temacie. W żadnym z moich postow nie obraziłem ciebie wiec nie masz sie o co przyczepic pałasz jedynie checia zemsty i mamy wyjsc jedynie dlatego ze nie dazysz nas sympatia

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •