Strona 21 z 29 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 281

Temat: Moja Walka z niskim Testosteronem

  1. #201
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    doszedłem do filmów z przed roku i wyników badan krwi - po 3 miesiącach i 6 miał ponad 1000 a po półtora roku około 450...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #202
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    podeslij mi jeden i drugi film.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #203
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ehhhh...za dużo wymagasz - tamten widziałem w zeszłym tygodniu i zmniejszał dawke z 200 na 160...potem po pół roku zwiększył do 200...a testo dalej w połowie normy (oczywiście dnia 7)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #204
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    To jakos w zlej kolejnosci je ogladales, bo to o czym mowisz mial na poczatku 200 mg/ week jak byl gruby mial okolo 400-500 pozniej zaczal chudnac, chudl chudl, i badania wyszly mu ponad 1000, wiec zmniejszyl do 160. i na tych 160 jest do teraz. Ale jak sie myle to udowodnij :> Przy 160 juz byl na dawne dzielonej na 2/week zreszta pod koniec tego 200 na week tez juz dzielil na 2 dlatego estradiol mu spadl a testo wzrosl tak diametralnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #205
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagnifique Zobacz post
    u mnie w labie normy takie same...

    damianosk - ja też ostatnio często mam zimnie dłonie i stopy...
    czułem się słabo - mega senność i myślałem, że wywalone estro a tu testo 630, a estro <20 ?!? nie wiem może dlatego, że zarzuciłem sporo cynku i zielonej herbaty i dieta 100% czysta?

    nic nie zmieniam i dalej jade testo 2x60 i hcg 2x250...zobaczę jak będzie w połowie lutego...cynk odstawić?
    bo ostatnio estro mi wywalało a teraz IA od ponad miesiąca odstawiłem i takie numery :P
    tarczyca/ nadnercza
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #206
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Errf

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    tarczyca/ nadnercza
    tak sądzisz??
    w pażdzierniku miałem badane i wszystko grało....

    to co odstawić cynk i jak estradiol nie wzrośnie badać ponownie?
    jakie badania na nadnercza najlepiej? bo kortyzol sprawdzałem też jakoś w listopadzie i był ok...

    troszkę mnie zmartwiłeś jakby jeszcze coś siadło
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #207
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Wiesz co, na moim przykladzie, ja generalnie zanim bylem na trt i mialem obnizony testosteron, bardzo czesto bylem zestresowany, male rzeczy mnie martwily nie radzilem sobie ze stresem. Zauwazylem ze bardzo czesto w sytuacja stresowych moje nogi robily sie zimne. Teraz jak jestem na TRT o wiele latwiej radze sobie ze stresem , moje nogi o wiele rzadziej sa zimne, dlonie praktycznie zawsze sa cieple, no chyba ze temperatura otoczenia na to nie pozwala. Moja tarczyca jest zdrowa wiec to nie tu problem. Problem wydaje sie wlasnie lezy w stresie i radzeniem sobie z nim a do tego potrzebuje jeszcze czasu. Moje nadnercza tez sie musza uspokoic i zaczac dobrze reagowac. Caly ten uklad jest powiazany, wiec na moja logike odpowiednie TRT moze pomoc rowniez regulowac prace nadnerczy jezeli nie sa zjebane.

    Cytat z ExcelMale :

    "The adrenal glands, located in the abdomen above the kidneys, regulate stress in the human body. When the body encounters an emergency situation, the adrenal glands release hormones, such as adrenaline, that enable the body to respond accordingly. You may have encountered this reaction, called the “fight or flight” response, if you have encountered danger, fear or shock. Adrenal fatigue is the controversial idea that the adrenal glands can become worn out, creating illness, if continually over stimulated.Proponents of the “adrenal fatigue” theory hold that the adrenal glands may be overworked in some individuals and therefore become “fatigued” and unable to produce sufficient hormones. When your adrenal glands become exhausted, your natural cortisol levels drop significantly. Cortisol is your naturally occurring stress hormone. In addition to low sex drive and infertility, symptoms of adrenal fatigue may include chronic fatigue, low blood pressure and low blood sugar, dizziness, headaches, anxiety or panic attacks, depression and other equally debilitating problems.

    Some doctors may prescribe low doses of corticoid steroids if your morning levels of cortisol (measure by blood, saliva or urine tests) are low. But be careful with corticoid steroids since they can increase fat mass and decrease bone density if given in doses that exceed what the healthy adrenals would produce."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #208
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Takze jezeli Tarczyca dobra to nie ma co sie orac i panikowac. Jezeli twoje hormony (testosteron i estradiol) na trt sie nie ustabilzuja to bardzo czesto mozesz miec zimne stopy. W moim przypadku tak bylo. Na poczatku jak zaczalem podawac hcg i bylem w totalnej dupie jezeli chodzi o moja glowe, to zimne nogi mialem calymi dniami, teraz jest juz jak mowilem o niebo lepiej. ;) Piona
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #209
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no to mnie pocieszyliście :)
    tyko Panowie w takim razie co z tym estradiolem???

    czy przez to, że jest poniżej normy mogę być taki senny i zmęczony??
    i właściwie dlaczego jest poniżej normy bo tego najbardziej nie rozumiem...szczególnie, że pojawiły się problemy z "przyjacielem" po dodaniu hcg do terapii...a estro poniżej normy a zawsze miałem skłonność do wysokiego...

    już coraz mniej rozumiem...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #210
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    oczywiscie ze jestes senny przez estradiol ponizej normy, bijesz testosteron domiesniowo czy podskornie ? Bij domiesniowo ! Przyjaciel nie lubi nieskiego estro ! Czytaj moje posty bij domiesniowo 2 x 50 week + 2 x250 ui hcg , poniedzialek rano , czwartek wieczor, nie uzywaj zadnego AI, czekaj miesiac. Nic nie rob nawet jak bedzie ci sie wydawalo ze jest chujowo. !!! Bedziesz sie pewnie czul na zmiane chujowo dobrze, bedziesz mial problemy ze snem albo i nie, bedziesz mial depresje, agresje , ale kur.. przeczekaj ! ;)
    Ostatnio edytowane przez damianoski ; 11-01-16 o 15:03
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •