Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 281

Temat: Moja Walka z niskim Testosteronem

  1. #181
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Nootropiki fajnie dzialaja, dla mnie ( choc wiem ze powiesz ze cienias) zwykly piracetam daje rade oczywiscie z cholina. Jasniejszy umysl gwarantowany.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #182
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Rozumiem, że w klinice na wszystko recke się dostanie? :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #183
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar fisherman
    Dołączył
    08-08-14
    Postów
    32
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    " Ps. Jak się nie będziecie poprawnie wysypiac to żadna hormonoterapia wam nie pomoże tak na marginesie."

    No właśnie, co robić jak są problemy z wysypianiem się? Tzn. problem z zaśnięciem głównie. Schodzi mi często z ponad godzinę zanim zasnę. No i niestety nierzadko wychodzi, że spię po 4-5 godzin.

    Ps: Tak odnośnie chwalenia Mateuszka z ruchaniem na bombie, to ja tyle mogę przy mniej niż 600 ng/ml testo, haha Także wynik jakiś nie jest fenomenalny.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #184
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagnifique Zobacz post
    Rozumiem, że w klinice na wszystko recke się dostanie? :D
    Test,hcg,hgh, metformina,inhibitory. Reszta terapii oferowanych są bez recept. Nootropoki według braków, to aminokwasy potrzebne do prawidłowej wymiany neuronów. Wszystkie dokładnie przebadane klinicznie aczkolwiek jeśli.chodzi.o nie to badania są dostępne tylko po rosyjsku. U nich to zamiast antydepresantow używane.
    Ps. Cholina jest podstawą każdego stacka nootropow :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #185
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bololol
    Dołączył
    19-08-14
    Skąd
    Mińsk
    Postów
    407
    SOG
    17
    Otrzymał : 48 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    nie siedź przed snem na tablecie/telefonie/laptopie to powinieneś usnąć bez problemu. Ewentualnie jedz kolacje później. Wiadomo, że najedzony facet to szczęśliwy facet :)
    "Poświęć dzień dzisiejszy dla lepszego jutra"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #186
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Kawa kawa kawa kawa kawa...kazdy pije kawe. Wiadomo. Ale czy pijemy ja poprawnie? Zastanawialiscie sie kiedys czemu tolerancja do kofeiny z czasem maleje?
    Nie chodzi tu o to czy z mlekiem, czy parzoną z cukrem czy bez. Spójżmy na to z punktu fizjoligicznego i jak dziala nasz organizm. Czas w ktorym pijemy kawe bardzo ważny wpływ na to jak nas ta kawa ‘’obudzi’’ i jak bardzo bedziemy ‘’zmęczeni’’ pod koniec dnia.
    Kortyzol obrócz w swoim kapeluszu magicznych trickow, moim ulubionym jest np. pomoc przy zmienianiu rozkladu tkanki tłuszczowej na ciele ☺ . Potrafi wziasc fat z szyji i przeniesc go na dolny odcinek brzucha jak naprzyklad jakas bikiniara lub kulturysta kocha chroniczne cardio. Kazdy z nas zna takich betonomozgow wiele ☺ anywho.. kortyzol ma tez ciekawe tricki pomagajace nam w zyciu, ale musimy wiedziec jak dokladnie dziala zeby jemu i nam w tym pomagaly!
    Zastanawialiscie sie kiedykolwiek dlaczego wogole budzicie sie ze snu? Well, dzieki wlasnie kortyzolowi! Oczywiscie wszystko co piszemy, piszemy o osobach zdrowych, nie zajechanych przez niekompetentnych trenerow polecajacych chroniczne cardio, high carb diet, owsianke na sniadanie czy t3 na rozruszanie metabolizmu, czasami mnie korci zeby pocisnac nazwiskami ludzi ktorzy twierdza ze tluszcz pali sie w ogniu weglowodanow poto tylko zeby ci co wiedza lepiej mieli dobra beke. Wiadomo najlepszym sposobem na utrzymanie kortyzolu w ryzach jest miec po prostu wyjebane i nie przejmowac sie niczym, niestety nie kazdy moze sobie na to pozwolic. Dla tych polecam fosfodyloseryne i l-theanine+witamine C dozylnie w klinice Hormeza jak i game innych ciekawych produktow dostepnych wkrotce! Beda kolejki!!
    Wiec co z tym kortyzolem? Kortyzol nas budzi, wzrasta z- rana powoli o okolo 50%,. Wedlug biorytmu normanlej osoby, najwyzsza dawka kortyzolu jest okolo 8-9rano, wiec naturalnie o tej porze powinnismy byc najbardziej przytomni. Proponuje zrobic maly experyment, co prawda dla tych ktorzy pija kawe, bedzie to bolesne(doslownie), nie pic kawy z rana od razu po przebudzeniu, odczekac z godzine zeby biorytm zrobil swoje i sprawdzic o ile poleprzyla sie wasza ‘’przytomnosc’’ bez kawy. Po kilku dniach abstynencji od kofeiny powinniscie poczuc dobry przyplyw energi z godzine po przebudzeniu. Jesli tak nie jest cos jest nie halo☺. Malo kto o tym wie bo w ciagu pierwszej godziny z otwartymi oczami wiekszosc z nas obala ze dwie kawy+espresso.
    Pijac kawe(kofeine)z rana oszukujemy nasz biorytm i ogranizm, przez co z czasem nasza tolerancja do kawy jak i innych srodkow pobudzajacych maleje. Picie kawy, gdy poziom kortyzolu jest wysoki myli sie z celem. Najlepiej odczekac godzinke, poltorej zanim siegniemy po kubek. To nie bedzie latwe, ale na pewno warto!
    Kortyzol rowniez skacze miedzy poludniem a 13sta, 1730 a 1830, wiec patrzac na to jak funkcjonuje nasz zdrowy organizm picie kawy w tych porach rowniez bedzie odbiegac od celu.
    Niestety dzisiaj cyckow nie bedzie.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #187
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Dołączył
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Węgle w ostatnim posiłku i melatonina/l-theanina na sen. No to tylko pogratulować libido , to na bombie by Ci cała krew z mózgu w parówie siedziała 24 na dobe :)

    Ja w sumie też przy poziomie 300ng/dl jak jeszcze na htz nie byłem czyli praktycznie dolna granica normy z libido jakichś większych problemów nie miałem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #188
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Witam, male sprawozdanie zdam co u mnie. Koncze 2 tydzien na protokole 2 x 60 mg TE + 2 x 250 ui hcg. Wczroaj wieczorem 4 zastrzyk, dzisiaj czuje sie o niebo lepiej tak jak po kazdym kolejnym zastrzyku. Czuje ze hormony sie stabilizuja. Polepsza sie korelacja DHT :E, juz nie czuje sie taki wysuszony, lepszy humor , i powraca apetyt. Sen rowniez coraz lepszy, odstawilem nasenne ktore bralem na poczatku protokolu. W ciagu dnia o wiele wiecej energii, brak zjazdow ktore mi towarzyszyly. Te 2 tygodnie to niezla katorga.

    Pozdro

    P.S. Libido wzgledne, nie ma jakiegos porywu. Wzwody mocne ale potrafia zanikac. Potrzebne jeszcze troche czasu.
    Ostatnio edytowane przez damianoski ; 25-12-15 o 16:43
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #189
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Wlasnie jestem w polowie 4 tygodnia a tutaj moje badania ktore robilem w okolicy swiat, czyli pod koniec 2 tygodnia . Estradiol 24,36 pg/ml[20-47]~; Testosteron 741,78 ng/dl[175-781]~;

    Zmiany samopoczucia sa subtelne, ale zauwazalne coraz wiecej przespanych nocy. Pozyjemy zobaczymy.

    Czasami zdazaja sie dni ze mam lodowate stopy. Spotkal sie ktos z tym ?

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #190
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar fisherman
    Dołączył
    08-08-14
    Postów
    32
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Mi się od zawsze zdarza mieć lodowate stopy i dłonie - nie wiem z czym to się może wiązać. W moim przypadku być może z nerwicą.

    Co ta norma w twoim lab. taka niska dla testo?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •