Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 281

Temat: Moja Walka z niskim Testosteronem

  1. #21
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał damianoski Zobacz post
    Mam taki problem , bije 2 x w tygodniu 80 ml enan + 2 x 250 j.m HCG i do tego 0,25-0,5 exemestan co 4 dni i mam tak jak na poczatku bylo wsyztsko spoko tak teraz nie mam porannych wzwodów, ani ochoty na sex. Jak juz go postawie to stoi jak dąb ale nie mam tego parcia jak jestem z dupeczka. W czym tkwi problem ?
    Cytat Napisał damianoski Zobacz post
    fallen, ale powiem ci nie robilem jeszce badan co prawda, ale to dziwne zebym nie mial porannego wzwodu a nie bralem zadnego ai tak jak pisales w tym poscie.

    Moja cierpliwosc.ma pewne granice...
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    To dwa osobne momenty kiedy bilem tak jak powiedziales bez ai to na poczatku mialem wzwody poranne i libido ze bym ruchal a pozniej wciaz nie biorac ai nagle poranne wzwody zanikly i pociag do sexu. Zaczalem brac exemestan co 3-4 dni i generalnie nic sie nie zmienilo moze oprocz tego ze pala byla twarda zawsze jak go postawilem ale porannych brak. Znowu przestalem brac ai przez tydzien, po czym sie troche zalalem, teraz zarzucilem tak jak napisalem wtorek 1/4 tabletki i dzis 1/4 tabletki i jest gorzej bo nie dosc ze nie mam porannych wzwodow to jeszce do tego pala podczas seksu mieknie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Fallen spokojnie, poprostu sie wkuriwam i dlatego sprawdzam rozne dawki tego exemestanu.Bo jestem na tym HRT z wielu powodow a jednym z nich jest sex i kobitki, a widok fajki z rana ktora wyglada jak zdeptana gasienica na HRT mnie troche dobija. Powinienes to rozumiec.
    Ostatnio edytowane przez damianoski ; 16-05-13 o 23:13
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Ponizej moje badania z dnia 24.05.13 dzien po strzale 60 mg enana + 500 HCG + 0,5 tabletki exemestanu
    20130528_130258.jpg20130528_130337.jpg

    Testosteron to 1160,40 ng/dl
    Jak widac troche za bardzo obnizony estradiol, dlatego zmniejszam dawke exemestanu do cwierc tabletki. Testosteron zmniejszam do 50 mg.
    Bicie co 3 dni , wszytsko jednego dnia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Mam wrażenie ze mam więcej energii, jestem pewniejszy siebie , oglądam się za kobitkami jak nigdy. Straciłem dużo wody podskórnej, nie jestem zalany. Siła mi wzrosła co widzę po samym robieniu pompek w domu. Kiedyś 1 seria po 30 sprawiała mi problem, druga już tylko 15-20 teraz bez większych problemow robię 2 serie po 30. Generalnie mam wrażenie ze mam więcej energii. Wzrost zadowolenia, stany depresyjne praktycznie minęły, nie załamuje się niepowodzeniami. Mam wrażenie bycia dojrzalszym, bardziej doświadczonym. W męskim gronie czuje się o wiele pewniej mam więcej do powiedzenia. Czuje się jakbym był lepszym czlowiekiem, nowo narodzonym w wieku 24 lat. Ta zmiana nie nastąpiła ostatnio tylko od momentu jak zacząłem przyjmować testosteron stopniowo jest coraz lepiej. Teraz chce wyregulować estradiol aby był na poziomie około 20 pg/ml. Jedyne co mnie zastanawia to te poranne wzwody bo nie zawsze są, ale to możne dlatego ze codziennie współżyje z dziewczyna , czasami po 2 razy w dzień i wieczorem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Nie troche tylko bardzo. Ten zank< i cyfra 11.8 oznacza ze według norm tego laboratorium estradiol jest niewykrywalny.Skala tego laba jest od 11,8.Rozumiesz? Zrób tak- odstaw to HCG jajca ci nie uschna tak szybko.Wbijaj enan 50 mg w poniedziałek rano i czwartek wieczorem.to bedzie równe rozłozenie w tygodniu co do godziny.IA tez odstaw. Po 3-4 tygodniach zrób badanie testosteronu i estradiolu.Powinno wszystko grać.Wtedy zaleznie od wyników zadecydujesz co dalej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Nie odstawialbym hcg. Spruboj dawki 250iu pon sr pia rano a testo w dawce 60-75 mg pon rano czw wieczorem. Hcg zaatakuje kom leydiga na produkowanie natural testo. Wbijanie testo w ten sposob wyeliminuje wachania hormonu i estradiolu. Wyrzuc ia poczekaj dwa trzy tyg i zrob badania. Hcg nje.tylko pomaga w produkcji testo bo.jak wiemy jajca .ie.tylko to produkuja a twoj hpta stoi i.tak. Poziom testo jest na.max 72h po wbiciu zew wiec taka opcja.mysle ze bedzie optymalna. Receptory LH sa.w.calym.ciele nie tylko w jadrach z jakiegos powodu:)
    Jestes na dobrej.drodze!
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Fuck !! Czyli pojechałem z Estradiolem jak szofer z Dianą, co za mocne gówno ten exemestan. Nie brałem praktycznie nigdy więcej niż 0,5 tabletki co 3 dni, a E2 prawdopodobnie jednocyfrowe. Zrobię jak mówicie chłopaki ! Tymczasem mykam na Siłownie.
    Ostatnio edytowane przez damianoski ; 28-05-13 o 16:09
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Pisalem nie bierz IA :)
    Obczaj moje linki w podpisie i dolacxaj i lajkuj!
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Nie odstawialbym hcg. Spruboj dawki 250iu pon sr pia rano a testo w dawce 60-75 mg pon rano czw wieczorem. Hcg zaatakuje kom leydiga na produkowanie natural testo. Wbijanie testo w ten sposob wyeliminuje wachania hormonu i estradiolu. Wyrzuc ia poczekaj dwa trzy tyg i zrob badania. Hcg nje.tylko pomaga w produkcji testo bo.jak wiemy jajca .ie.tylko to produkuja a twoj hpta stoi i.tak. Poziom testo jest na.max 72h po wbiciu zew wiec taka opcja.mysle ze bedzie optymalna. Receptory LH sa.w.calym.ciele nie tylko w jadrach z jakiegos powodu:)
    Jestes na dobrej.drodze!
    Można i tak. Ja miałem na mysli rozpoczęcie wszystkiego od poczatku.Zaczęcie od podstawowych dawek tzn 50mg dwa razy w tygodniu i dopiero wtedy dodanie hcg w celu ustalenia stałej dawki.Dlatego tylko bo nasz przyjaciel Damian strasznie kombinuje.Jak znam zycie z tych trzech iniekcji po 250 jednostek zrobi sie trzy iniekcje po 500 albo 4 po 300 itd. Inhibitor kategorycznie powinien byc odstawiony.Brak ci kolego cierpliwości. Okreslenie prawidłowego protokołu zajmuje nieraz nawet 2-3 lata.Fallen podał Ci wszystko na tacy a Ty pyerdolisz robote. Odstaw ten inhibitor iza 3-4 tygodnie ponów badania. Jeśli estradiol bedzie ponad norme zastosujesz cos łagodniejszego bo po takiej dawce nie będzie kosmosu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •