Strona 11 z 29 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 281

Temat: Moja Walka z niskim Testosteronem

  1. #101
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Teraz zjade z tesciem do niskiego poziomu i zrobie jeszcze raz dht , zeby zobaczyc jak wyjdzie. Teraz tak mysle ze jezeli estrogeny powoduja odkladanie sie tluszczu w miejscach jak tylek nogi i klata, to gdyby moja diagnoza sie potwierdzila, to chyba mozna by wnioskowac ze dht blokuje estrogen na zasadzie przylaczenia sie do swojego receptora i tam dalej zachodzi ta reakcje i jakos oslabia dzialanie receptora estrogenu, no bo nie moze wtedy dzialac na zasadzie clomidu bo przy naszym wysokim dht tluszcz i tak sie wtedy nie powinien tam odkladac a jednak tak sie dzieje. Ale to tylko moja hipoteza.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #102
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Napisałeś do trt group?
    Muszę zamówić książkę z excelmale.
    Ostatnio mam mało czasu na dalsze szkolenia. :(
    Chyba w grupie wszyscy wyzdrowieli i nikt jej nie pilnuje ... Czekam na dodanie do grupy ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #103
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Napisz w pct a najlepiej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #104
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar araigne
    Dołączył
    22-07-13
    Postów
    62
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Twoje owłosienie..masz w końcu owłosienie na twarzy-w sumie to chyba najważniejsze. Wiem,że wielu facetów nie jest jakoś mega owłosionym, nie każdy ma włosy na klacie i jakoś żyją. Gdybym ja miał zarost na twarzy to resztą owłosienia na prawdę bym się nie przejmował.
    Kurcze u mnie problem jest taki,że nie wiem jaki miałem naturalny wynik DHT bez żadnych środków. Być może nasze przypadki nie są wcale takie same. Ty lecząc się miałeś średni wynik testa(coś koło 500,prawda?) natomiast mega wysokie DHT. U mnie trochę inaczej bo tak jak widziałeś w moim poście, DHT miałem dużo powyżej normy,ale testosteron miałem lekko ponad 900. Czyli chyba jest różnica między nami,bo jakbym ja np. miał brać nawet te 300mg. testa na tydzień to miałbym mega powyżej normy,a to też chyba nie jest dobre.
    Ja lubię Rabijewskiego,bo jest konkretny i ufam mu. Zazdroszczę Ci trochę tego jego podejścia, bo mnie zawsze spławia, a jak powiem mu,ze przeczytałem coś w internecie to zawsze pyta czy nie mam co robić w domu i czy nie mam większych problemów. Zrób badania nasienia-jak wyjdzie Ci,ze jesteś płodny to wątpie aby Cię testosteronem na dłuższą mętę leczył. Ja jestem płodny i przepisał mi testo próbnie na 4 miesiące,ale potem kazał odstawić i brać bezpieczniejszy środek czyli clomid.
    Wytłumacz mi jeszcze jedną taką sprawę,bo ja nie wszystko rozumiem. Za owłosienie, ewentualne łysienie odpowiada DHT, prawda? Hormon,który jest parokrotnie silniejszy niż sam testosteron. Tak więc na chłopski rozum im więcej DHT tym powinno być więcej tych włosów itp..więc zastanawiam się po co przejmować tak bardzo się testosteronem jak to DHT jest ważniejszy w tym przypadku. Jeśli masz testosteron przyzwoity na leczeniu,a wysokie DHT to jest to problem? Nie wiem czy większe dawki testosteronu zwiększyłyby nam owłosienie, skoro i tak mamy wysokie DHT. Tak jak mi on tłumaczył..możemy być tak genetycznie uwarunkowani,że te nasze receptory są słabo wraźliwe na hormon. Lekarz nie traktował tego jako choroby, tylko po prostu geny. Przynajmniej tak mi to przedstawił. Ja tak myślę o swoim przypadku-jeśli mam testosteron powyżej 900, DHT grubo powyżej normy, to już chyba niczego nie przeskoczę i muszę po prostu cierppliwie czekać.
    Ostatnio edytowane przez araigne ; 29-03-14 o 09:10
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #105
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    mi rabi przypisal tez clomid jednak jak mu powiedzialem ze nic nie pomaga, to zmienil na undestor mowiac ze iniekcja jest niebezpieczna bo niszczy nasienie. Dzwonilem teraz do niego z wys e2 to powiedzial ze mnie trzeba inaczej leczy na pierwszym walka z otyloscia dopiero na kolejnym miejscu leczenie zaburzen testosteronu. JUz do niego nie pojade, wizytu u niego nie daja korzysci, nie wiem czy to ignorant, czy swiadomy cynik i opieraie sie tylko na checi korzysci, szukam innego eksperta.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #106
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    [QUOTE=1577586;485521i, szukam innego eksperta.[/QUOTE]

    Rozmawiałem z lustrem.bez walki z otyłością się nie obejdzie.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #107
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    wiem zmienia diete zaczynam sam gotowac juz nie bede jadl po barach. Cwiczenia zaczne jak rozpoczne leczenie to juz tez postanowilem. Mysle ze bedo efekty. Zamowilem ta ksiazke z exelmen.com o ktorej piszesz przyjdzie do mnie 4 maj-4czerwiec. to sobie poczytam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #108
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Numerek next time pisz u siebie ;) Powracajac do tematu , popatrz araigne zanalazlem fajne badania, w skorcie jest to przypadek "minimalnej" niwraznilowsci na androgeny , testosteron nie jakos podniesiony na co autor zwrocil uwage, a jednak niewrazliwosc jest, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ja u siebie zauwazylem ze wlosy mi sie sypia po juz od 10 mg dziennie, teraz wale 50 mg dziennie ( kurwa 50 mg masteronu dziennie) to jak jestem w lazience rano i wieczorem i "trzepie" wlosy nad zlewem to pol zlewu zasypuje wlosami. Dziewczyna mi mowi ze zaczalem lysiec, Te moje liche wlosy mam wrazenie ze zciemnialy na ciele.( mowie tu o okolicach lonowych, na wysokosci pasa)
    Teraz cos o antyestrogenowym dzialniu DHT,[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] W tym badaniu sprawdzali mechanizm dzialania dht jako antyestrogenu. Generalnie jezeli dht nawet by mialo sie przylaczac do ER to na pewno slabo, jego dzialanie w wiekoszci prawdopodobnie jest zwiazne z receptorem AR, wlasnie za przyklad posalii tutaj ten Polimorfim czyt. syndrom refensteine. Bo dht maja wysokie a ginekomastia i tak powstaje,tam cos napisali ze to nie jest pewne bo z drugiej storny w polimorfizmie czesto T , E2 jest podniesione i ze moze byc tak ze to przez wysokie e2 ktore jest na tyle silne ze dht nie poradzi sobie z tym , ale patrzac na 1 link ktory wrzucilem koles mial e2 dosc niskie, prawie w granicy normy, a nie jakies tam wyjebane w sufit, dht mial duze a cycki prawie jak u baby. Wiec to mnie sklania dalej ze Glowne dzialanie antyestrogenowe DHT jest przez laczenie sie z receptrorem AR. Jednak to prawdopodobnie nie jedyna opcja. Na moim przykladzie to wiadac, juz kiedys fallenowi mowilem ze zalewa mnie momentalnie z dnia na dzien, po samym tesciu, kiedy chyba u zdrowego to trwa tam troszke, a nie ze z dnia na dzien jestes balon. (mowie o enantanie)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #109
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    "Anotherassay of serum T yielded a value of 459 ng/dl, at which time his basal concentrations of
    LH (5.1 and 4.8 IU/1, in duplicate) and FSH (1.4, 1.3 IU/l, " No kur.. jakbym swoje wyniki widzial :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #110
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar araigne
    Dołączył
    22-07-13
    Postów
    62
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Dwa razy czytałem to co napisałeś i nie wszystko niestety rozumiem :P . Głównie interesuje mnie jaki jest morał z tego co napisałeś? Czym się leczyć, co nam pomoże na tą niewrażliwość? Bierzesz juz clomid przepisany przez Rabka czy dalej leczysz się na własną rękę?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •